bugün

(bkz: şok marketler zinciri)

Alışveriş yaptığı için aşırı mutlu olan; hatta mutluluktan kafayı yiyip dans eden insanları barındıran reklam. O mutluluktan bana da lazım. Nasıl da heyecanlılar öyle. Hoplaya zıplaya makarna, sebze falan alıyorlar.
markanın isminden ötürü "şok" temasını kullanması, markette alışveriş yapan insanların fiyatlar karşısında şok geçirircesine şaşırmaları, reklam boyunca ağzı açık dolaşmaları da çok dahice bir fikir.
ege bal reklamı aşırı saçmadır..........
(bkz: Fırat boru) Tut şunun ucunu döşiyelim abi.
tüm 11880 reklamları.
çilek mobilya reklamları acayip kıl oluyorum.
taner ölmez - medcezir mert turkcell reklamı

hayır sen taner ölmez i o reklamda dizideki karakteriyle oynatıyosan adam üçe beşe bakmaz ki bok gibi zengin bi karakrer dizide. 25tl nin hesabını nı yapıcak. zengin olmayan karakterlerden birini oynatman gerekir.
mertin dizideki ara sıra ortaya çıkan alaycı-arabesk tavrını almaya çalışmışsın gibi geldi de azcık mantık be turkcell. az itina lütfen.
De facto'nun şifresi rekamıdır.
(bkz: de facto nun şifresi)
(bkz: EGE BAL) REKLAMI. KUSMAK iSTiYORUM.
kendinden geçerek, "koy g*te gitsin amaaan" diyerek, oynayarak şarkı söyleyerek çekilen reklamlar var, bir ara çok modaydı, 118 reklamları. sanırım şu an yok gibi.
didi reklamıdır.
Ped reklamları. hep bir agızdan konuşmaları yok mu, bak yine sinirlerim bozuldu.
- Arabam nerde?
- Gölde...
- Gölde mi? Ahhhhh. Sonra head&shoulders la banyo yapar ve tüm siniri geçer.
ali hangi bezi giyiyor.
ege bal reklamıdır.
molfix reklami. uyurken , banyo yaparken bile süt içen bir çoçuk ve asıl merakının çoçuğun hangi bezi kullandığından yana olduğunu söyleyen bir doktor. saçma .
akılda kalıcı olurlar. çok zekicedirler.

edit: üsttekinden çalmış gibi oldum şimdi. yok öyle bi şey.
ivana sert'li bingo reklamıdır. bizimla diyılsın dedikten sonraki o gülüşler intihar sebebidir.
dabi mısır çerezi. bilen bilir. hadi biraz şarkısını mırıldanalım: "dabi dabi, dabi dabii, mısııır çereziii"
didi reklamı. Sinir hastası yapar insanı.
alinin karnı acıktı.
türk televizyonlarında o kadar çoktur ki say say bitmez. mesela şu 118 li reklamlardan bir türlü kurtulamadık. şimdi şu panda reklamı çıktı iğrenç ötesi birşey. mazsar alanson lu garanti reklamı var zaten garanti reklamlarının alayı saçma ve sıkıcı. son 1 haftadır da şafak sezer li enpara.com reklamını gördüm abi bir reklam seneryosu bu kadar mı iğrenç yazılır hiç yakışmıyor böyle reklamlar şafak sezere.
turkcell reklamlarının alayı. özellikle de sertab erener'in oynadığı reklamlar.

zaten avea tarafından bolca geyik malzemesi edilmişlerdir...

http://www.youtube.com/watch?v=JMPtwUMOZM0

http://www.youtube.com/watch?v=Sk74GQMZ4kI
saymakla bitmez. bir örnek vericek olursak 118 80 reklamı sürekli olarak üstüne bir şeyler ekleyip koyuyorlar.
ııım cheetosluyomuyuz ?

En kötüsü de seda sayan sağolsun. Hepsi iyi marka fabrikadan halkaaa şok!
bir cheetos alana ikincisi aynı fiyata.

zaten aynı fiyat olması lazım.
güncel Önemli Başlıklar