bugün

parasızlıktan berbere para vermeyen insan modelidir.
(bkz: kendimden biliyorum)
bizim bi hoca vardı saçlarını kendi kesmekle kalmaz adam model falan verirdi enselere tuhaf yaratıktı vesselam.
kıvırcık saçlıdır.

büyük ihtimalle saçlarını kestiği farkedilmeyecek olandır.
çoğunluğu erkektir, bir de erkeklerin berberden hoşlanmama durumunu da düşünürsek normaldir ve hatta olmalıdır.
4 numarayı makineye takıp kimseye muhtaç olmadan işini halleden insandır. * *
(bkz: perçemini kendi kesen kız)
benim canımıniçi annemin sürekli yaptığı şey.
yapma gidelim kestirelim diyorum ama ıhh benden gizli yine kesiyor.
makineyle dalıyorsa durumu kabullenip kısa ve düzgün saça razıdır ama makasla dalıyorsa kötü sonuçlar verebilecek eylemi gerçekleştirecek insandır.
saçlarını kendi kesemeyen insan modelinden daha yeteneklidir.
kuaförde beklemeyi gereksiz gören insandır, kendisi daha hızlı kesebilir saçını ve aynı zamanda kral tv dinlemek zorunda olmak yerine istediği müziği dinleme lüksüne sahiptir. daha ne olsundur?
makineye vurmadığı sürece umduğunu bulamayacak kişidir.
zibidi gibi olur çıkar ama yine de iyi insandır.
o kişi muhtememlen depresyondadır. filmlerde görürüz aynanın karşısına geçip saçlarını saçma sapan keserler ve maymuna benzerler. ıykkk!
kakülleri hemen uzadığı için kesmek zorunda kalan insan modelidir. 2 haftada bir kuaföre para mı verelim kakül için?
üniversite okumasa kesin berber olacak insan modelidir.
oto tamiri ya da uzay mekiği imalatı da yapabilirmiş ama olmamış işte.* *
kuaförler beceremediği için kesen insan modelidir. yanlış okumadınız kadına dedim ki dümdüz olsun hiç bir ovallik olmasın şu an saçım biraz oval ve bir tarafı daha uzun. tahmin ettiğiniz üzere ben düzelttim. *
izlediği filmlerden etkilenmiş hayatına bi değişiklik katmak istemiş aksiyon erkeğidir.

amerikan film klasiklerinde olduğu gibi makineyi alır alın çizgilerinin ortasından hizayla yukarı doğru makineyi bastırarak başlar işe. tahmin ettiği gibi sonuç çıkmayınca coolluğu bırakır kes babam kes modunda devam eder saçlarını kesmeye.
yarısı uzun yarısı kısadır artık saçlarının böylece asosyalliğinin bahanesi olmuş olur ve yazın hiç çıkmaz dışarı.
depresyonda olabilir.
Kuaföre istediğin kadar anlat onun aklındaki modeli keser bırakır. içinden küfrede küfrede çıkarsın.
(bkz: Koyun Kırpmak)
11 yaşındayken kuaföre gittiğinde, çalışan kadın ''sadece uçlarından alıcam'' dedikten sonra bir karış kestiği için, bir daha asla kuaföre adımını atmamış kişidir.

saçları da kıvırcıksa zaten istediği gibi kessin, abartmadığı sürece sorun olmaz.
eli yatkınsa güzel modeller ortaya çıkartabilir.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
sonunda pişman olması muhtemel kişi.
kuaförden katliam gibi saç kesmişsin lafını duyduktan sonra daha da bulaşmam.

not: bir de o makas saça değdikten sonra kurtuluşu yok, şurasını da alıyım, burayı da kesiyim. kendini kırpar durursun.
üstün yetenekleri yoksa malın tekidir. sonu hüsranla dolu.
Berber düşmanı.sonunda düzeltirmek için berbere gelen yüzsüz.
berberde surekli 3 numara kestirip 10 lira vermekten bikmis ve makine alip kendi kesmeye baslamis kisidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar