bugün

entry'ler (1050)

kızlar tipe önem verir mi sorunsalı

evet önem verirler hemde baya önem verirler ama tek başına tip yetmez tabiki sadece tipin yetmesi için yunan tarısı gibi falan olması lazım mantıken. aynı şey erkekler içinde aynı olsa gerek.

sözlük yazarlarını ağlatan filmler

one day.*

defalarca okunabilecek kitaplar

montaigne-denemeler.

siberia

jenerik müziği resmen şaka gibi olan dizi obereee hobayyaaa obaaaya hubaayaa ne la?onun dışında dizi de amerikan dizilerinde pek de rastlamadığımız bir dandiklik seziyorum fakaaaat dizi kendini izlettiriyor şöyleki finalleri süper ve sonraki bölümde ne olacak acaba diye merak ederken sonraki bölümü iple çekiyorsunuz. karakterlere gelince:
--spoiler--

--spoiler--

esther: önceleri kural yok herşey mübahtır diye düşünsem de kadın pisliğin teki çıktı rıza babuş yani bu kadının yapamıyacağı pislik yok asla güvenilip affedilmemeli en az miljan kadar ibnedir kendileri.

miljan:kendisini ilk önceleri ibne sanmama rağmen beni şaşırtıp karı düşkünü bir pezevenk çıktı .daha sonra da karanlık güçlere gönül verdi şimdi kayıp sonu nu merak etmiyorum kesin ölecek şerefsiz.

ırene: iyi niyetli fakat mıyır mıyır sinir bozucu bir tip ok kullanmaktan başka bir olayı yok zaten çok uzun görebileceğimizi sanmıyorum.şimdi daniel düşünsün.

daniel: o nerd tipinin altında pek de bir numarası bulunmayan iyi niyetli tırt bir tip daha ileri de depresyonlardan depresyonlara girmesinden ve onun mıymıntısını çekmekten korkmaktayım.

neeko:çekilin ben liderim diye olaya dalıp salağın teki olan en fazla sınıf başkanı kadar lider kişi.

johnny: asıl lider ama sizin derdiniz umurumda değil kendi işime bakarım tavrıyla favorim kendisi biraz fevri ve düşünme yetisinden yoksun olması dışında pek bir sorunu yok.

joyce: dizinin fake insanı saçları muhteşem kendi güzel fakat yine de feci itici. iyilik meleği görünüşünün altında içten pazarlıklı bir sürtük yattığını düşünmekteyim.

sam:güya dizinin bilge yaşlısı fakat yarım yamalak rusça çevirmeler dışında bi boka yaradığı yok.ayrıca en kötü oyunculuğa sahip olan kişi olduğunu düşünmekteyim.

anne: bu kıza yazıcak pek bir şey yok tırt.

sabina:eveeet dizinin tek kafası çalışan tek yetenekli ve tek gerçekten kazanması gereken kişisi .
--spoiler--

--spoiler--

istanbul un en güzel yerleri

ankara ya dönüş yolu.*
edit:wuhuu eksiler başladı bile seviyoruz arkadaş ankara yı.

dünyanın neye ihtiyacı var

yeni bir başlangıça ihtiyacı var .

dünyanın neye ihtiyacı var

sevgiye ihtiyacı var sadece sevgiye.burada umursızca uzaklara bakıp gülümsüyorum

dayak atan kocasını kesip pişiren kadın

kadını ne hale getirdiyse artık.yahni mi yapmadı diye dövüyodu acaba?

sözlük yazarlarının itirafları

ben küçükken şu fantastik filmlerdeki olayların benim de başıma gelebiliceğine inanıp olması için dua ediyodum sözlük . olmayıncada çok üzülüyordum. şimdi de romantik filmlerdeki şeylerin başıma gelmesi için dua edip olmayınca çok üzülüyorum .niye böyle salağım ben acaba :c

kendini bir insana bağlıymış gibi hissetmek

sonra biraz üzülürmüş gibi olursun geçer.

cem adrian

lan saçmalamayı kesin resmen saçmalık bu adam bu adam muhteşem falansa edith piaf, philippe jaroussky nedir ? bir de mabel matiz var böyle yahu bu neyin kafası cidden merak ediyorum ya .

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

mutlu değil de tasasız olan insan diyebiliriz . acaba beni bir gün aldatırmı, bunu sevmiyor, bunu seviyor, kendime daha çok özen göstermeliyim, onun için bunu yapmalıyım çünkü .. vs vs . ayrıca birini sevmekten daha korkunç bir şey varmı ?

uzaylıların varlığının en büyük kanıtı

şüphesiz ki history channel antik uzaylılar programıdır.

çirkin olduğu halde mini etek giyen kadın

orospudur net. halbuki sadece güzel kadınlar mini etek giymelidir hatta 24 yaş üstü olanlarda giymemelidir. zaten çirkin ve yaşlı kadınlar toplanıp ıssız bir adada yaşamalılardır. bunun kararını da ben veririm çünkü tanrıyım .

düğünlerden nefret etme sebepleri

böyle saçma sapan bir gerginlik, böyle bir inceden psikolojik savaş, berbat müzik .

en ırkçı milletler

yahudiler.

bir boka benzemeyen minimal şiir

taktım yine kulaklığımı
tek istediğim biraz da olsa unutmak
zaten bundan kaybettim kaderimdi
yamulmak.

titizmikrop

üniversite hayatının süper geçmesi dileğiyle...

aslan burcu

nefret edilesi narsist burç.

çinlilerin doğu türkistanlılara yaptığı işkenceler

o işkenceler gezi parkındakilerle kıyas bile edilemez yapmayın . ayrıcan ülkemin ilgisini pek çekememiştir keşke arap olsalardı .