bugün

saçlarını kestirdiğiniz ve onu takip eden birkaç gün boyunca, "ahaha götüme dönmüşsün", "sikime benzemişsin puhahaha" gibi sözlerle moralinizi sıfıra indiren arkadaştır.

+ aa saçını kestirince aynı şeye benzemişsin.
- kime?
+ sikime. ahahahahah.

gibi de bir diyalog vardı biz ilkokuldeyken.
hacı enseyi yamuk kesmisler. Bu ne lan amk.
kardeş kusura bakma da tipini zikim
lan zaten küçük gösteriyodun şimdi 12,5 filan olmuşsun
gibi söylemlerde bulunan arkadaştır.
bu değil, olmamış , daha farklı bir şey bekliyordum. insanlar seni görünce mutlu olsun istiyorum
deli gibi beğenip ev kredisi gibi ( 120 ay * ) taksitelere bölerek aldığınız kıyafetlere de "simitçi misin olm sen , bu para verilir mi " diyen arkadaşın hallicesidir .
Bu gün yaşadığım olaydır.

(bkz: yine kel olmuşsun lan ehuehuaua)
+akraba senin yanlar açılmış iyice ha

- neresi piç benim model öyle.
kökü nasılsa bende, yeniden çıkar denilecek durumdur..

eğer size güzel geliyorsa saç şekliniz o zaman arkadaşınızın kötülemesi egoist bir durum olabilir yani kendinden başkasını beğenmeme sonucu sizin saça laf atmıştır.. uzak durun böyle tiplerle ama sadece fikrini söylüyor bastırmıyorsa illa fikrini, olabilir bu..
+senin berberin kim olum?
-niye ki
+nasıl kesmiş lan şeyime benzemişsin.
-sen kendine bak piç?(moral 0 olmuştur)
+ saça bak sikime benzemiş. -hadi ya o kadar mı kısa? Denilmesi gereken insandır.
aynı zamanda tıraş öncesi
-oğlum bu ne saç lan böyle git kestir şunları, deyip tıraşa yönlendiren kişidir.
genelde o ne lan öyle berberin anasına mı sövdün diyen arkadaştır.
eşşek traşı olmuşsun der.
kellik takıntılı alnı bir hayli açılmakta ve saçları tepelerdende seyrelmeler göstermiş olan arkadaşımın bugün traş olması neticesinde bir hayli takıldığım ve haliyle şuan o piçlerden biride ben olmuş oluyorum.
bunların bir üst modeli aldığın kıyafeti görüp mahmutpaşada yarı fiyatına alırdın hem de daha kaliteli der. bak yine sinirlendim lan.
Sen bu traşa paramı verdin gibisinden sözlü sataşmalar yapan arkadaş modelidir.

Yapılabilecekler: uçan tekme, döner tekme, sağ direk, uppercut...
Tercih size kalmış.