bugün

entry'ler (1339)

patronla arkadaş gibi olmak

"hiç arkadaş, arkadaşı siker mi" sözleri ile sona ermesi muhtemeldir.

askerdeki sevgilisini terk eden kız

Dürüst kızdır, götü başı ayrı oynayıp, arkadan iş çevirmek yerine, delikanlı gibi ayrılmıştır.
Biten bir ilişki, kafa karıştıran bir ilişkiden her zaman iyidir.

bleu de chanel

Malum fiyat artışlarından sonra saha bi idareli kullandığımdır.
-edit- saha değil tabi , daha .

kitap okurken en zevk alınan anlar

Yapılan tasvirlerin sadece size öZgü şekilde zihninizde canlanması, roman karakterlerinin kafanızda canlanan görüntüsü , kitaptaki soyutluğun , beyninizde net görüntüler alması , şahane birşey değil mi, bir Nev-i sihir .

35 yaş üstü bir kadınla sevişmek

Arkadaşlar Ben de bu yaşları geçmiş bir abiniz olarak diyorum ki 35 ve üstü tabi ki tercih edilebilir , ama diri vücutlu taze tenli kadınlar varsa Ve ulaşılabiliyorsa Her zaman genç olan tercih edilir .
Burada sadece sevişmeden bahsedildiğini de eklemek şart, konu ilişki olursa işin içine çok sayıda değişken Gireceğinden cevap ta değişecektir...

en yüksek hakikat

her şeyin bir sonu olduğudur.

alevi yemeği yememek

Şu hayatta en sevmediğim, en uzak durduğum insanlar , saçma sapan şekillerde insanları kategorize edip , buna büyük anlam yükleyenlerdir.
ironik olarak ben de bu entry ile onları kategorize etmiş olsam da , asıl düşünülmesi gereken şey illa ki bir ayrım yapacaksanız , iyi insan , kötü insan ya da , bana yakın insan , uzak insan diye yapmanızdır.
herhangi bir sosyal sınıfa ait insanların tamamınıN birebir aynı Olduğunu düşünmek Oldukça gerzekçe , biraz kafa yoran herkes bunu kolaylıkla idrak edebilir.

türkiyenin uçuşa geçtiği gerçeği

thy dir o, türkiye olsa duramazsın.

motor mu araba kullanan erkek mi çekicidir

bir erkek olarak tabi ki kelimenin her anlamı ile motor daha çekicidir .

eski sevgiliye ait eşyaları atamamak

attığın an kurtulduğun andır.
kendine acı çektirecek, onu hatırlatacak her şeyden uzak durman lazım, onlara gereksiz manalar yükleyerek, eline hiç birşey geçmez, giden gitmiş , önüne bakmalısın.
sen onu düşünürsen o seni düşünmez, ama sen onu düşünmezsen, o snei ister düşünsün , ister düşünmesin.
bu kadar basit olmuyor tabi, ama yapılması gereken net bi şekilde budur.

30 yaşına gelip hala evlenmeyen kız

beni bulsun yaşı yaşıma huyu huyuma .

gürültülü sevişen üst kat komşusu

çoğu zaman ben oluyorum bu, gelmeye de çekiniyor insanlar, adam tempolu yanlışlıkla bize de dayamasın diye .

bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirmek

yarrağı yediğiniz an var ya , işte o andır.

cinsel ilişki teklifini reddeden erkek

gençken , ilişkilerin kirli havasını henüz tam idrak edememiş, aşk meşk hislerine sahip olduğum toy zamanlarda yaptığımdır.
herkesle yatıp kalkan bir mikrop yuvası değilse , belli bir paylaşım sonucu ilişki yaşanacaksa affetmeyin derim.

intihar edenlerin yüzde 72 sinin erkek olması

ikili ilişkilerde kadınların çok daha bunalıma sokucu taraf olması , evli ise geçim sıkıntısını erkeğin çok daha net yaşaması vbg.

bir döneme damga vuran rezil laflar

(bkz: herıld yani)
o neydi lan öyle , kulaklarım kanıyor hatırlayınca.

kadınlardaki uzun boy takıntısı

bu konuda konuştuğum neredeyse tüm kızlar, uzun boy = büyük sik cevabını verdiler , genelde öyle çıkıyormuş, bir de iç güdüsel olarak daha koruyucu, güven verici hissediyorlarmış.
uzun boylu değilim bu arada.

35 lik rakının 82 lira olması

misafir gelecekti kalabalık sayılır, dediim bir rakı alayım , 100 lük tekirdağa 205 ödedim , adam öldürdük sanki bunlar nasıl fiyatlar amk.freshop tan falan alırken çok anlaşılmıyor ama markette tokatlıyor adamı.

soğuğu en pis memleket

benim için kesinlikle ankara'dır.
askerlik zamanı birebir yaşadım bu lanet soğuğu hatta yaşamak ne iliklerimde hissettim desek daha doğru.
ama benim için ilginçliği şurda nisan ayındayız, gündüz eğitim meğitim, hava cehennem gibi, kulaklar, yüz yanıyor, kararıyor, gipsy olmaya az kalmış gibi düşün.
sonra akşam oluyor, sonra gece, sonra 1-3 nöbeti var gece , 8 tane tankın başına gidip boş piyade tüfeği ile göya onları koruyorum, saçmalığa bak amk*. yaz kıyafetleri hala kullanımda olduğu için kısa kollu çıkıyorsun nöbet yerine; o da ne amk buzdolabındayım sanki, o 2 saatlik nöbet 6 saat gibi geliyor.
koloniyi kurduk aya gittik nöbet tutuyoruz hissi tüm bünyeyi sarıyor, gündüz +300 gece -300 , böyle gece gündüz farkı yerin dibine batsın.

yarın çok farklı olacak

her biten günün ardından, gelecek günlere dair bir umut cümlesi.