bugün

karşısındakine " kuduran faşist " derken hitler ve mussolini ye " rahmetli " demek te ayrı bir zeka gerektiriyor olsa gerek diye düşündüren, ve asıl faşist yazarları tanımamıza vesile olmuş başlıktır.

not:"entry başlığın sözlük içindeki durumuyla ilgili" gibi bir gerkçeyle entrym silinmiş bende sonuna başlıktır yazdım bu defa silmeseler bari.
galiba başlığı açan arkadaş entrysini silince bir karışıklık oldu ben de anlamadım.arkadaş "rahmetli hitler ve mussolini" tarzı bir şeyler yazmıştı.
sarı kırmızı yeşil bayarak istiyorsa gitsin kuzey ıraka dediğim bu tarz başlık açan insanlardır. (bkz: anneciğinide al git)
(bkz: kürt faşisti)
cümle içindeki kullanımına göre haklı olabilecek faşisttir. 2 örnek verelim:

1) trafik ışıklarının rengi kırmızı, sarı ve yeşildir. (iyi güzel)
2) buji apo lililili köpekistan lililili özgürlüg bogımsızlıg demoğrasi dövlat bıze yordım etsın lülülülü (hassiktir)

(bkz: ya sev ya terk et)
kırmızı ve beyaz bayrağın gölgesinde oturup, sınırsız nimetlerinden faydalanmasına rağmen hala kendine götünden uydurduğu bayraklar arayan gerizekalı faşistlere minimal seviyede tepki veren insanlardır.

(bkz: pkk yandaşlarının katledilmesi gerekliliği)

(bkz: susan ve sineye çeken yüce türk milleti)
(bkz: kamerun)
ortada bir de yıldızı varsa renklerin, tadından yenmez olduğunu düşündüğüm...
vatanseverliğin hakaret görme sebebi olmasına işarettir.

'Sarı, kırmızı, yeşil bayrağımız asılsa ne olur' demek masumca bir istek değildir. Bunu anlamamak için hem gözü hem aklı kör olmak lazım. Federasyon isteyen bir herif bu arzusunda masum falan olamaz. Hani söyleyeni tanımasak belki bu zırvaya kanarız ama tanıyoruz.

O bayrak pkk'nın internet sitelerini süsleyen, her apo posterinin yanında yer alan bir bayrak. Neyi temsil ettiği çok açık.

Evet insanlar sinirleniyor ama bir de bu kadar aptal yerine konulmalarına sinirleniyor. Biz o kadar salak mıyız pkk bayrağını sağa-sola diktirelim. Dünyanın neresinde var böyle ahmakane bir uygulama?
(bkz: biri bana faşist mi dedi)
pkk ile özdeşleşmesi yüzünden oluşan olaydır. madem pkk değil kürt halkının(ırak da kurulacak olası kürdistan) bayrağıdır o zaman bayrağınızı da kendinizi de kullandırmayın.
--spoiler--
rahmetli hitler ve mussolini
--spoiler--
--
rahmetli? onlara rahmetli diyorsun ve faşist olan biz mi oluyoruz?
--
--spoiler--
sarı kırmızı yeşil bayrağımız dalgalansa ne olur gibi masumca bir söz
--spoiler--
--
vatanı bölmek ne zamandan beri masumca oldu?
--
özetle: (bkz: yazar kendinde değil)
bundan sonra beyni ile başlık açmasını istediğimiz bir yazar arkadaşımızın lakırdıları.
(Bkz: öpülecek adam Osman Baydemir)
(Bkz: Kürt soykırımı için gerekli şartlar)
gelinen bugünkü ortamda kudurmayanı varmıdır ki.
ccc senegal ülkü ocakları ccc

lütfen biz senegallilere biraz saygı..

not : başka bi bayrak mı varmış sarı yeşil kırmızı? he doğru kamerunlu kardeşlerimiz var.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/7802/+
hitler ve mussoli'yi rahmetle anmak bile sarı kırmızı yeşil'i onlarla eş mantıkta savunmanın göstergesidir.
hitler ve mussolini de türkiyede yaşasaydı onlarda bayraklarını sarı kırmızı yeşil yapardı.
söylediklerine yazdıklarına bakmaksızın ırkçı diyincede biz ırkçı degiliz derler. sen ne olduığunu anlayabilecek kapasitede misin ? anlayabilsen öyle olmazdın zaten.
gana futbol takımı fanatiği olan insandır.
sözlükte yazacağına, alperen ocaklarında takılması gereken insanlardır.
sarı kırmızı yeşil bayrağımız dalgalansa ne olur gibi masumca (!) bir lafın, ya bölünsek ne olur, hadi şu kanla aldığınız toprakları bize verin hele anlamına geldiğini bilen insandır. ben bir faşistlik göremedim yani bir daha okuyayım bi başlığı.
masumca dalgalanan bayrağın sapıyla birlikte masum masum kıçına girsin. bakalım o zaman suratın ne renk olucak sarı mı kırmızı mı, yoksa yeşil mi.
bölücü kürt faşizminin kurdeşen döktüğü yazıdır . hani bölmeye niyet yoktu.
bak ne güzel isyanda yediğim çaylaklıktan sonra girmişim sözlüğe, keyif çatacağım ne güzel, ama yok.

olmaz kardeş. illa bir küfür ettirecekler kendilerine ya, neyse.

gelelim konunun özüne. bu millet çok gördü siz gibileri, çok geçirdi.

siz daha bayrak nedir bilmezken, türk ataları, devlet kurup devlet yıkıyordu be hey. gelip de bayrağın manasını bize anlatma cüretkarlığı hangi şerefinizden geliyor anlayamadım pardon?

yıllardır altında yeyip içtiğiniz kırmızı beyaz bayrağımızı elinize alıp yakarken, siz insan evladısınız da, biz sizin olmayan bayrağınıza küfür edince mi faşistiz?

yaftalamak kolay bu memlekette birilerini, birilerini anlayabilmek de bir o kadar zor.

kafanız almaz ki anlatsam.

ben yine duvara konuşuyorum da yine de olsun.

siz propagandaya devam edin, gün gelir hoşgörümüzü gördüğünüz gibi faşistliğimizi de çok iyi görürsünüz.

ayrıca, siz ne kadar orospu çocuğuysanız, ben o kadar faşistim var mı bir sözünüz?

siz yine eksilersiniz bu entrymi fütursuzca, ama gün gelecek memleket sevgisini, sike sike o kafanıza sokacağız bölücüler sizi.
çatışmaların en yoğun olduğu dönemlerde diyarbakır'da trafik lambalarının rengi bölücü diye değiştirilmeye çalışılmıştı. bu faşist olsa gerek bunu yaptırmaya çalışan.
(bkz: pkk lı yazarların pek görünmemesi) diye stemde bile bulunmuştur.
sonra anlamıştır ki pkklı köpeklerin toplantıları bitmesi sonucu organize olup tekrar sözlüğe dönüş yapmıştırlar.
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)

Bunu türk yurdunda söyleyemez!Tabi ki tepki vereceğiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar