bugün

sadece minibüs ve otobüs soförlerinin görebildiği gerçekte var olmayan arabadaki boş alan.
arkaya doğru ilerleyelim.
sağlı sollu mümkün olduğunca yanaşılan boşluk.
her otobüste vardır. yolcuların kafasının üstüyle tavan arasını dikiz aynasından gören şoförün gördüğü alandır.
Halen var olup olmadığı belli olmayan günümüz ulaşım sorunsalıdır.

şoför arkadaş ne zaman bu uyarıyı yapsa hep bakarım neresi acaba diye, madem boşluk var biz niye görmüyoruz, hepmiz körmüyüz ?

(bkz: Şoför bsg ya)
(bkz: potansiyel)
(bkz: 525)
ilk olarak: (bkz: şöför)* ---> (bkz: şoför)

bazı şoförlerin göz testinden geçmediğinin kanıtıdır.
(bkz: arkadan vermeyen varmı)
görsel
yolda arkadaki müşterilerin kesin çarptık dediği şekilde iki araba arasına giren aradan kaçan minibüs şoförlerinin görüp yolcuların göremediği boşluk.
olmayan bosluktur. daha cok para kirmak icin varolmayan boslugu varmis gibi gostermektir.
(bkz: boşlukları alt alta doldurmak)
(bkz: ben aslına yoğum)
diğerlerinin de eğer uslu birer yolcu olurlarsa görebilecekleri boşluktur.
aracta ki herkesi akrabalastıran bosluk.
üst havalandırmadır.
hanımlar, beyler arabanın önü de arkadası da mecidiköye gidiyor. arkası boş, ilerleyin lüften uyarısı yapan şoförün aslında olmayan ama hayali olarak gördüğü boşluktur.
Bu kadar yürüceksek niye otobuse bindik dedirtir.
hiç bir zaman doldurulamayacak boşluktur.
şöförün beynindeki boşluktur.

be siktiminin davarı millet arkada 7sülale akraba olmuş hala daha arkada boş yer var diyorsun.
allaha bir koşmaktır. (bkz: yoktan var etmek)
- arkayı dörtleyeliiiiim !
+ dolu abi zaten...
- yok yok hissediyorum ben, yer olmalı orda !
zannımca bu durumda şoför, müşterinin başı ile tavan döşemesi arasında var olan boşluğa işaret etmektedir.
(bkz: hava boşluğu)
"devam et, devam et. arkadaşım bayana yanaş bayana yanaşalım evet! evet!* yol ver devam et devam et arkaları dolduralım" şeklindeki diyaloglar ile doldurulmaya çabalanan boşluktur. yer olmadığı için insanlar ayaktayken şoförün o boşluğu nasıl görebildiği tüm yolcularca merak konusudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar