bugün

entry'ler (419)

mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi

etraftan sen guzel cızıyorsun yeaa gazıyla gırılmemesı gereken okuldur. hatta cogu onemlı gsf ıcın boyledir. sonra husran bok atmacalar. çalışacaksın tabisi oyle basıt degıl bu işler.

bu bok atanların akademik desen nasıl çizilir hakkında bile fikirleri yok.

eger cıdden ıstıyorsanız hangı okul nasıl uslub tarzını benımsemıs hangı akımlardan yola cıkıyor gıbı durumlara acayıp hakım olmalısınız. gercekten bunu bılen bırılerınden ders alın. yoksa elını sallasan yetenek sınavı kursu... tıcarı yerler ınsanları boyle gaza getırıp sonra yuz ustu bırakıyor.

yazar nicklerinden doğum gününü tahmin etmek

ay ve gece:21 mart balık burcu sezdim

500 tl verseler sözlük yazarlığını bırakır mısın

100 liraya anında bırakırım. pazarlıga açığım *

neden sevgilim yok

çünkü çoğunuz daha onyedi yaşında lan durun bi...

saçları kızıla boyatmak

saçları tiftik tiftik yapar,üniversiteye yeni başlamak yahut yaşım kırk ama ruhum genç diyor bana bu saç.

şimdi yalnıs anlasılmasın lise de sacımın onune ıkı tutam kırmızı attırıp lisenin en cool kızı oldugunu zanneden biri söylüyor bunu dinleyin.

renkli gözlü bembeyaz tenli elf kızı gibiyseniz hay hay yoksa yapmayın ombre iyidir iyi.

doktor olmadan önce yapılması gerekenler

insan olmak.

aile hekimlerinin 8 bin tl maaş alması

zordur ama imkansız değil doktorluk ıcın.

sonra yok öğretmen maaşı.

uludağ sözlük

seviye olarak gittikçe düşüyor. ama ekşi için deneme tahtası olduğunu düşünüyorum. çaylaklığı burda geçirmek diye bir gerçek var. ayrıca en büyük eksisi oy kullanmayan insanlar.

en yakın arkadaşın sevgilisinden hoşlanmamak

(bkz: yazarların okumayı bilmemesi)

çocukken korkulan şeyler

ramazan davulcuları nasıl bir piskopatca düşüncedir çocukları öldürüp davulunun içine soktuğunu düşünmek.

insan okuz olmasin

buraları entry götürmeden parsellediğim yazar.
söz verdim konuşmuyorum kendisiyle...

elektrikli süpürge sesi

en sevdiğim sestir neden bilinmez ama duyduğumda uyuma isteği uyandırıyor.

coraline

93 yapımı olması ve sanki yeni gibi bu kadar güzel olması şaşırtıcı değil tim burton ve yönetmeni henry selickle.

çocukken anneye verilen sözler

bunu da al söz başka birşey istemiyeceğim annecim.

lookbook

fazla türk olmayan ancak davetiye yoluyla üye oluna bilen bu yüzdende saçma insanların olmadığı, sokak modasını en güzel yansıtan içinde bulunduğum kaliteli site.

viyana

Bu sene çevremdeki öss gircek olan 3 insandan 2 sinin okumak için gitmeyi düşündüğü yer bu gidişle almanya gibi olması muhtemel.

pişi

sabah kahvaltısında süper olan yiyecek. Nedense hep küçüklüğümü hatırlatır...

zenit 12 xp

fotoğraf öğretmenimin sınavı zenitle çektirmesi dolasıyla tanıştığım sınavdan bigün önce harıl harıl makina ararken bit pazarından 15 tl ye aldığım makinam.Meraklıları pahabiçilmez fiyatlar ödüyor beni ticarete itiyorlar resmen.

küçükken babanın sahip olması istenen meslekler

dondurmacı hatta dondurmacının çocuguna fesatlanırdım.

en ufak hatayi bile affetmeyen insan

takmayan insandır yoksa insan hertürlü şeyi affeder.