gelir gelmez güldürmüştür. hoşgeldin nickine kurban olduğum. *
hatırladığım en son güzel bir kadınla evli olup, hayatı mükemmele yakın biriydi. gıcık oluyordum. işte bu sebeple;

(bkz: seni hiç sevmedim sütoğlan)
öğlen öğlen minci muhabbeti yaparak zaten aç olan bünyemin tamamen yerle bir olmasına sebep olmuş yazardır. *
(bkz: ağlıyorum sözlük) *
(bkz: bana minci yap ruhsenamcaminoglusedat allahsız)
görür görmez gülüverdiğim yazar.
hoşgelmişsin.
nesildaş yazar. hoşgelmiştir,sefalar getirmiştir.
kendisine gayet güzel bir nick seçmiş olan yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş....
cana yakın yazar.
rizeli yazar.
nesildaş yazar.hoş gelmiş.
ben sanki bir dizide duymuştum bu ismi. Sağlam nick olmuş dostum.
ruhsar dizisinde duyulmuştur. hatalıysam lütfen..
nickini görünce ulan benim aklıma gelmişti dedirten yazar.hoşgelmiş nesildaş.
(#9201246) banada öğret. *
ruhsenamcayaselamlar.hoşgelmiştir.
içinde bir çok insanı barındırdığını düşündüğüm yazardır. * Kim bilir ne anlatmak istiyor bu nickle ? iyi yazar, hoş yazar.
can yazar. teninin kokusunu özlediğim yazar.* o sarı saçlarında, o yeşil gözlerinde ben kendimi buluyorum.*
(bkz: allah belanı versin)
karizmasıyla ortalığı kasıp kavuran yazardır.
(bkz: sözlük bana ninni söyle lan allahsız)
çağrıma cevap veren yazar.
dandini dandini diye bir girdi yüreğim parçalandı.
doğum günü yazarıdır. kardeştir! doğum gününün kutlu olması dileğiyle.
iyiki doğdun ruhşen amcanın oğlu. sen olmasan muhteşem entrylerle kim bizi aydınlatacaktı.
günün anlam ve önemi olan yazar. aynı zamanda benim de hayatımın en önemlilerinden kendisi. bi insanı hiç canınızdan, kanınızdan, atar damarınızdan daha çok sevdiniz mi bilmiyorum. siz kaç kişi için canınızı verirsiniz onu da tahmin edemiyorum. ama ben bu kişi için ömrümü vermeye hazırım. yeri geldi beraber yerlere sürünerek güldük, yeri geldi dağa taşa beraber tırmandık, zaman oldu saatlerce hüngüz hüngür ağladık. o ağladığımızı çok hatırlamaya bilir. * hayır hayır hatırlıyor. o doğduğunda ilk fotoğrafı benimle çekilmiş. bazı ilkleri de benim yanımdayken yaşamış. burada daha çok benim anlam ve önemimden bahseder gibi olduk. pardon konu ruhsenamcaninoglusedat. onun evi benim ikinci evim, benim evim onun birinci evi. sürekli bize geliyor, lan bi git.* şaka yaptık yavrum gel gel. sen bana bunlarla gel.

(bkz: yazar burada ne demek istedi)
(bkz: iyi ki doğdun)
dostluğun kıymetini bilen, kıymetli bir yazar. sırrı çözeceğine inandığım zeki bir arkadaş . * iyiliksever biridir, yardımcı olur her sorunuzda. *
fikirlerine hayran olduğum, müthiş yaratıcılığı olan fakat bana göre biraz çekimser olan yazar.
ruhsar dizinde ki kadının sıkça oğlunu kıyasladığı kişinin adıdır.* *
acıma duygusu körelmiş hastalıklı yazar.
#10752458 numaralı entryden de anlaşıldığı gibi kendisi astım hastasıdır.
ayrıca iftira atıyor. kendisi korktu binmedi. kim gelme dedi ona? gelsin. ben mi vereceğim paranı dengesiz herif? astım hastasısın diye hangi olaydan mahrum bıraktık seni.

pazar akşamı gece gece nöbetçi eczane aradık senin için bre adam sende! bu mudur karşılığı?

kızmış bulunmaktayım.

bırak ya değmezmiş.
izni bitmiş yazarımızdır. sahalara geri dönüş yapmıştır.