bugün

uzaktan da olsa,içinin güzelliğini hissedebileceğiniz özel insanlardan. yazılarıyla kalitesini kanıtlayan sağlam yazar. böyle insanlar çevremizde oldukça insan daha da umutlanıyor her şeye karşı durmak daha da kolaylaşıyor. böyle kişiler dostluğun, arkadaşlığın anlamını hatırlatıyor, iç ısıtabiliyor, o tatlı hüzünü kucağınıza bırakıveriyor. bu karakterinle zaten doğru seçimleri yapacağına şimdiden eminim, o dileklerin umarım, canı gönülden isterim ki gerçekleşsin, gözlerin hep ışıldasın.
1 yılı aşkın zamanda bana verdiği tüyoyla sevdiğim bir kızı tavlamıştım. (sadece tüyoyla değil lan tipim de var iyi de laf yaptım ondan)* neyse nankörlüğe lüzum yok güzel fikirlerdi cidden. şimdi denk geldim. hatırladım o günleri.
rötuş isteğine riayet ederek, entry'sinde yaptığı yazım yanlışını düzelten ve bu hareketiyle takdirimi kazanan yazar.

(bkz: liseli kızların ortak özellikleri/#10304823)
uzun bir aradan sonra tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyduğumuz yazar kişisi. *
2 aylığına yuvadan uçacak olan kuştur. gerçi kimin umrunda?! öhm! neyse.
hemşehri, hoş sohbet, sıcakkanlı, harbi iyi yazar. daha ne olsun denilesi.
memleketten selam olsun bizlere.
(bkz: kalas)
istanbulda tatil yapan yazar. hoş gelmiş *
O gerçek baldan tatlı, lokumdan yumuşak, gördüğünüzde ''Ooooo şeker şey!'' diyebileceğiniz şahıstır. Seni seviyoruz başarılı yazar.
gidiyorum bile demeden gitmiş yazardır.

ayrıca hiç alınmasın ama şu tablodaki baağyana fazlasıyla benziyor.

benzemek için baağyan olmaya da gerek yok dimi?

http://galeri.uludagsozlu...g/ruhsenamcaninoglusedat/
7. nesil yazarlarımızdan. beni karşılayarak mutlu etmiştir.
en zeki yazar.

çok zeki. acayip pislik zeki.
bir melek olarak seri artılıyorum efendim.*
zeki bir yazardır, 1 sene sonra doktor olacak olması onu daha da sevmemize sebep oldu birden.*
izin almış, hem de o kadar özlenmişken. Öptüm lan seni çok. Ruhsenamcaninoglusedat'ım benim *
nickiyle gülümseten yazardır. *
ezberi mis olan yazar.

girdin gözüme kerata. aferin.
biz onu her şeyi başaran, hiçbir işte beceriksizlik yaşamayan, edepli, içkisi olmayan, anaya babaya saygılı birisi olarak tanıdık.

bak ruhşen amcanın oğlu sedat'a cümlesi hala kulaklarımda çınlar..

yüzünü göremedik hiç.
sonsuz teşekkürlerimi ilettiğim yazardır. allah seni sözlüğün başından eksik etmesin.*
tanımam ama nickini sol framede görünce yazayım dedim.hoşgelmiş.*
izni bitmiş yazarımızdır. sahalara geri dönüş yapmıştır.
acıma duygusu körelmiş hastalıklı yazar.
#10752458 numaralı entryden de anlaşıldığı gibi kendisi astım hastasıdır.
ayrıca iftira atıyor. kendisi korktu binmedi. kim gelme dedi ona? gelsin. ben mi vereceğim paranı dengesiz herif? astım hastasısın diye hangi olaydan mahrum bıraktık seni.

pazar akşamı gece gece nöbetçi eczane aradık senin için bre adam sende! bu mudur karşılığı?

kızmış bulunmaktayım.

bırak ya değmezmiş.
ruhsar dizinde ki kadının sıkça oğlunu kıyasladığı kişinin adıdır.* *
fikirlerine hayran olduğum, müthiş yaratıcılığı olan fakat bana göre biraz çekimser olan yazar.
dostluğun kıymetini bilen, kıymetli bir yazar. sırrı çözeceğine inandığım zeki bir arkadaş . * iyiliksever biridir, yardımcı olur her sorunuzda. *
günün anlam ve önemi olan yazar. aynı zamanda benim de hayatımın en önemlilerinden kendisi. bi insanı hiç canınızdan, kanınızdan, atar damarınızdan daha çok sevdiniz mi bilmiyorum. siz kaç kişi için canınızı verirsiniz onu da tahmin edemiyorum. ama ben bu kişi için ömrümü vermeye hazırım. yeri geldi beraber yerlere sürünerek güldük, yeri geldi dağa taşa beraber tırmandık, zaman oldu saatlerce hüngüz hüngür ağladık. o ağladığımızı çok hatırlamaya bilir. * hayır hayır hatırlıyor. o doğduğunda ilk fotoğrafı benimle çekilmiş. bazı ilkleri de benim yanımdayken yaşamış. burada daha çok benim anlam ve önemimden bahseder gibi olduk. pardon konu ruhsenamcaninoglusedat. onun evi benim ikinci evim, benim evim onun birinci evi. sürekli bize geliyor, lan bi git.* şaka yaptık yavrum gel gel. sen bana bunlarla gel.

(bkz: yazar burada ne demek istedi)
(bkz: iyi ki doğdun)