bugün

fotospor un bombası...
http://efsanefotospor.com/haber.jsp?cid=27277

Roberto Carlos un transfer de aracılık yapmasıyla zico nun da büyük ismiyle ronaldinho fenerbahçe ye olumlu yanıt vermiş. fakat ilerdeki zamanlarda fenerli yöneticilerden ronaldinho ile ilgilenmiyoruz açıklamasını duyacağız büyük ihtimalle.

hayır herşeyi geçtim bir haber yapıyorsun bari biraz daha sağlam bir metin çıkar ortaya. ne biliyim insan okurken inansın biraz heyecanlansın. attığın palavraya önce kendin inanacaksın ki başkalarını rahat inandırabilesin. tekel medya sektörünün altın kuralı bu zaten. neymiş olumlu yanıt vermişmiş. ne dedi yani ''olur zico baba hazırım emret'' mi dedi? ulan sabah sabah la havle çektirtiyorlar...

(bkz: ronaldinho nun fenerbahce ye transferi)
(bkz: ronaldinho nun fenerbahce de oynamasi)
"yok daha neler artık" denilebilecek durumlara ,verilebilecek en güzel örneklerden biri.
inatla sürdürülen haberdir. bir önceki gün satışlar iyi olmuş olacak ki bugün de aynı geyik dönüyor.

http://efsanefotospor.com/haber.jsp?cid=27433
(bkz: ronaldinho fenere yeşil ışık yaktı)
gayet mümkün hadise.
(bkz: 2015 den basliklar)
başkan açıkladı : sırada messi, cristiano ronaldo, buffon, gerard var.
(bkz: onu aldın bunu aldın kim kaldı lan it)
fenerbahce'ye antipatik bi biçimde bakılmasının sebeplerinin başında, medyanın bu tarz haberleri geliyor. ama neden bu tarz haberler fenerbahce için yapılıyor düşünmek lazımdır, nedeni açık: gazetede ronaldinho gs'de diye bi haber çıksa kim inanır okuyan adam şunu der: - lan kendi aç futbolcularını doyuramayan adam onumu alcak.
kesinlikle doğru bir kanı. ama fenerbahce adına böyle haber yapılınca :
- başkan alır valla adam acayip kimleri almadıki bunuda alır.
yorumuda çok haklı bir yorumdur.
(bkz: ortega)
(bkz: alex)
(bkz: van hooijdonk)
(bkz: anelka)
(bkz: kenneth andersson)
(bkz: kezman)
(bkz: appiah) .........
maalesef kabullenmek gerekiyor ülke medyasının ne kadar acınacak halde olduğunu. başarılı haberlerle yapılamayan satışlar, bütün gün takımından transfer bekleyen garibanları kandırmak suretiyle yapılıyor ya, nasıl bi' insanlık anlayışıdır bu, çözemiyorum.

ronaldinho gibi -her ne kadar şu ara çok formsuz olsa da- barcelona'dan ayrılıyorum dediği anda yüzlerce kulübü peşine takacak bi' yıldızın, hangi şartları göz önüne alarak fenerbahçe'yi tercih ettiğini açıklasın bi' zahmet haberi yapan arkadaş. yoksa ronaldinho da gelsin kaka da gelsin fenerbahçe'ye, en azından ülkemizin adı avrupa'da daha sık duyulur. ama bu kadar belagatsiz yazanlara da yazık be kardeşim, ayıp, günah. böyle insanlara ekmek yediren türk medyasına da yazıklar olsun.
doğrudur.

ronaldinho aziz yıldırım'ı arayarak "başkanım beni al" demiştir.
- ronaldinho kardeşim ya! bize imzalı formanı yollayabilirmisin?
- olur hacı.

(bkz: olumlu yanıt)

büdüt: fenerliyim
ufak futbol haber sitelerinin belki anahaberlere malzeme oluruz reklamımız olur diyerekten hazırladıgı haber.
fotospor isimli kolpa haberciligin en buyuk temsilcisi gazetenin haberi.

yalniz bir gazete haberi uzerinden bile fenerbahce'ye saldirmayi kendisine misyon edinenlere ne demeli?

(bkz: yuzyillik eziklik)
(ara: akil fikir)
fenerbahçe - bak ronaldinho, biz senin ancak götünün bokunu alabiliriz.
ronaldinho - olumlu.
fenerbahçe - ronaldinho barcelona nasıl gidiyor?
ronaldinho - olumlu

artık Kısa kesmenize gerek yok. ayda 15 YTL'ye canınızın istediği kadar konuşun... vodafone, anı yaşa...
fenerbahçe: olum ronaldinho nerdesin ne zaman geleceksin?
ronaldinho: yakında başkanım...(olumlu)

not: kırk yıldır pezevengim, böyle orospuluk görmedim...

bunları diyenler bunu da demişti:

(bkz: roberto carlos tan fenerbahçe ye olumlu yanıt)
(bkz: anelka dan fenerbahçe ye olumlu yanıt)
(bkz: ortega dan fenerbahçe ye olumlu yanıt)
(bkz: kezman dan fenerbahçe ye olumlu yanıt)

bir de şunlar var olumlu yanıt bazında, beşiktaş bordon istedi, odun aldı!

galatasaray'ın artık borusso var!

allah'ım ne günlere kaldık...
- alo vonaldinho
+ buyur aziz abi
- gel lan bugs bunny az da bizde oyna.
+ abi kac kere dedim dislerimle dalga gecme diye.
- la oglum takiliovum. gel de dislevini yaptivayim.
+ abi harbi mi söylüyosun?
- tabi havbi lan. bizde at, avvat, silahtiv söz. hem gelmisken biv kamyonda kalasnikov hediye ediyim.
+ peki baba, pardon aziz abi. ilk ucakla geliyorum hemen.
doğrudur.

fenerbahçe yönetimi ronaldinho'ya "naber" diye mail atmış, ertesi gün ise inbox'da "iyidir" cevabını bulmuştur.

edit:fenerbahçe taraftarıyım, sadece haber eğlenceli.
türkiye'deki en büyük taraftar potansiyeline sahip takımla alakalı haber yaparak satış yapmak isteyen bir gazetenin yaptığı haber ve bu haberden kendi egolarına bir çıkarım yapamayan "ezik" ya da haber yüzünden ezilmiş özellikle galatasaray ve beşiktaş taraftarının mevzuyu sanki olay gerçekten olmuşta ronaldinho "ulan siz kimsiniz beni alacaksınız" demiş gibi bir havaya soktukları durum...

ne fener ronaldinho'yu almak istemiş, ne de ronaldinho olumlu yanıt vermiştir. bu hadise'de göstermiştir ki fenerbahçe aşırı derecede kıskanılan bir futbol takımıdır. şimdi yukardakilerden biri çıkıp " fenerbahçe'nin neyini kıskanıcam diyecek" de kıskanmasa yukarıları doldurur muydu?

benim fotospor'a küfretmem gereken başlığa neden fenerbahçe'yi güya aşağılamaya çalışan diyaloglar yazasın ki...

(bkz: bir ezikliğin anatomisi)

- fener ronaldinho'yu alabilir mi? parayı bastırırsa neden olmasın?

- peki yukardaki entryler durur mu o zamana kadar? bak ondan pek emin olamıyorum!
fifa manager 08 yahut football manager 08 içersinde fenerbahce teknik direktorlugunu secmiş bir yazarın muhtemelen oyun içersinde alacagı haberdir.
http://efsanefotospor.com/haber.jsp?cid=27848

gene olmamış diyor ve 10 üzerinde 2 veriyoruz...
- ronaldinho fener seni almak istiyor ne diyorsun?
+ ölümlü dünya nolucagı belli olmaz.
+ ronaldinho fenere olumlu cevap vermişsin?
- nerden duydun lan?
+ sözlükte başlık açmışlar da...
- her kuşu öptünüz de bir ben mi kaldım?
+ ?!?!?