bugün

bu pazar günü sözlüğümüzün ünlü celebritysi redwinemania nın bize hayattan bazı kesitleri ..... yok yahu bildiğiniz makara, kakara, kikiri yapacağımız zirvedir. ankarada olup da işi olmayan her bünye ısrarla beklenmektedir.şimdiden gelecek olanlar:

freedean
redwinemania
purple
marla singer
sydera
fırtına
mini
okyanus
black_cool
painkiller
elric
lucifer anarchos

ve onur konuğu faati * *

ee gençler elleri görelim dediğim zirvedir..hadi ama..

tarih: 29 nisan pazar
yer: pizzeria
saat: 15,00

gelmek isteyenler listede adı olanlardan birini ya da beni özelden dürtebilir, her türlü rahatsızlığı verebilirler..
keşke ankara'da olsam da katılsam dediğim zirvedir... ankara'da olup da kaçıran arkadaşlar çok şey kaçıracaklardır ondan eminim...
katılmak istediğim zirvedir...
oradan da erkeklerle hamama gidip kese attırabileceğimiz zirve olabilir. -ciddiyim-
ben keselemem. -ciddiyim-
"redwinemania' nin istanbul turnesi ne zaman olur ki acaba?" diye düşündürmüş zirvedir. *
kambersiz düğün olmaz dediğim zirve *
ortostatik hypo tansiyon sahibi bi yazar olarak hamam sefasına gitmiycem.-hem de çok ciddiyim-
ankaralı yazarların son dönem zirveleri sürekli ''bayii toplantısı'' havasında geçmektedir. brunchlar, pazar sohbetleri falan filan. böyle prezantasyonel zirveler moda oldu sanırım. yakında ''tunalıda ab'ye entegrasyonu tartışıyoruz'' zirvesi yapılırsa şaşmamak lazım gelir.
"pizzeria da nerede ola ki" dediğim, cevaba bağlı olarak katılımımın belli olacağı zirvedir. "nolur çok uzaklarda olmasın"dır.
istek olursa gelebilirim belki zirvesi. -bende ciddiyim- *
(#1576447) "yerini öğrendim, geliyorum" zirvesidir. ama yine geç kalcam sanki.. neyssse.. *
peçeteye yazılmış bir istek olsa bile gelmem zirvesi.-baya ciddiyim-
yine fotoğraflara boğacağım zirve.
listenin son hali:

freedean
redwinemania
purple
marla singer
sydera
fırtına
mini
okyanus
black_cool
painkiller
elric
lucifer anarchos
psy clone
witch
aangelicaa
black magic woman
mor a mor
mystery *
saklaban
suran * *

ve onur konuğu faati * *
(bkz: ünlü celebrity)
gelmeyeceğim zirvedir.. redwinemania nın yüzüne çok hasrettim sanki, geçen gün 24 saat beraber olduk, -hehe öyle değil lan- bıktım iyice.. ha çağıran eden de yok zaten.. niye artizlik yapıyosam.. **
canlar nerdesiniz olmuyor ama zirvesidir..
benim katılmamam üzerine gayet sönük kalmış olan zirvedir.. hıh.. demiştim ama ben, beni çağırmazsanız kalırsınız böyle diye. -ahaha- *
witch gelirse tadından yenmeyecek zirve olacağı kesin zirvedir .
witch gelirse bayıla bayıla geleceğim zirvedir.
freedean baksana witch de gelsin yazsana.
gelip sadece wolfshade ve firtina ile muhattap olacağım zirvedir.
freedean gelirse ben gelmem zirvesi... bana ne bana ne gelmiyorum işte...
listede witchin de olduğu zirvedir. witch de gelecektir, gelmezse odtüyü dar edeceğimdir *. ayrıca gazoz_kapağı özel davetlimdir *. wolfshade artık bir ankaralı sayılır onu da bekliyoruz * * *. fırtına kamberdir zirve onsuz olmazdır.
özel davetli olduğum zirvedir. iyi de ben özel davet istemedim ki kardeşim, freedana **** gelmesin dedim... sinir oluyorum, sevmiyorum... alla alla... hem helikopterim de bozulmuş benim, uçağımı zaten satmıştım... cıkk gelmiyorum, ısrar etmeyin...**