bugün

entrylerinden anladığım kadarıyla objektif,anlayışlı ve fairplay ruhlu yazar,hoş gelmiş.
rasyonel yaklaşımları sebebiyle taktir ettiğim,kırmızı şarap seven,beşiktaşlı ve okunmaya değer,yazar kardeşim.
beşiktaş aşkı ile kavrulan, sözlüğe eğlence katan, esprili ve aynı zamanda kibar uuser. sözlüğün değerli ve potansiyelli yazarlarındandır. aynı zamanda meşgale kısmını açabilmek için büyük bir çalışmaya girmiştir an itibariyle kendisi. **
efendim bir yanlış anlaşılma sonrası mesajlaşma fırsatım olan; üslubu, beyefendiliği ve centilmenliği ile takdirimi toplamış kaliteli yazar.
takip edilesi, kaliteli yazar.
besiktaslı olması kalitesinin ispatı icin yeterli sebep olmasına rağmen bununla yetinmeyen; centilmenliği, objektifliği, dost canlılığı ve en önemlisi actığı baslık ve girdiği enrty lerle sözlük seviyesini yükseltmesi ile de kalitesine kalite katan yazar.
msn de konustugum, gayet aklı basında bir yazar.
beğendiğim entrylerin altında isminin olmasının tesadüf olmadığını düsündüğüm delikanlı yazar/dost.
konuştuğum kadarıyla mantıklı, kendisine haksızlık yapılsa bile bunu aşırı büyütmeyen, yazdıklarını da okuduğm kadaryla gayet beğendiğm kişi, ayrıca kendisini dinlemekten de çok memnun oldum bunu da burda belirtiym:)
ilk gunden beri slogani tek aşk beşikt-aşk olan dost.
yazılarını büyük bir dikkatle okuduğum ; mantığı ,kaliteyi ve eğlenceyi baz alan birinci nesil yazarımız.*
(#87333) teşekkür etmeyi unutmanın, önemsememekten diil dalgınlıktan olduğunu anlayacağını umduğum yazar...
100000 inci entryi girme şerefine nail olmuş uuser.

başlık: (bkz: sabahlari yasanan ereksiyon problemine bulunan cozumler)
entry: (bkz: anket açmamak)
no: (#100000) (beş sıfırlı)
ayrıca muhetemelen bir iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencisi/mezunu.
sözlüğü zenginleştiren yazar tayfasından.
antenleriyle -yoruma açık,çelişkili,net olmayan- konuları tespit edip,roket hızıyla oraya ışınlanan ve fikrini beyan eden süper kahraman.*
futbol muhabbeti yapılası yazar. denizci cakabey, fatih terimhakkında yanlış anlaşılmadan kaynaklanan olumsuz bir entry girer. redwinemania burada devreye girer ve denizci cakabey'i uyarır. denizci cakabey de entrydeki hatasını görür ve düzeltir. böylelikle biri beşiktaşlı diğeri fenerli iki yazar, galatasaraylı fatih terim'in başarılı olduğu konusunda ortak bir karara varırlar. bir fair play anı yaşanır. sonrasında denizci cakabey, fatih terimve redwinemania kolkola sahneyi terkederler. arka fonda "eye of the tiger" çalmaktadır...**
aniden kendisi hakkında entry yazdığımı görünce şaşıracak yazar.içkicidir.beşiktaşlıdır ama, zannımca iyi huyları bunları kapatacak kadar çoktur.belki de yoktur numara yapıyodur. **
an itibarı ile entrysini kötüleyen bir çeteye * kızdığı için, canı sıkılan sözlük yazarı.
girdiği entryleri beğenen bir çok insan olduğunu bilmiyor herhalde.
ama unutmasın lütfen... sözlük her düşünceden insana yer verdiği ve fikirler burada özgürce ifade edilebildiği için güzeldir, güzelleşecektir.
akıllı fikirli yazardır.. beşiktaslıdır da kendısı..
**
kendisine beklemediğin bir an da entry gireceğim dediğim yazar.o benim ilk entryme bakıp haha tahmin etmiştim diye dursun.
"hayatta değiştirmem takımımı" dememe rağmen beni yüksek ikna gücüyle beşiktaşk'lı yapan,kızdığı zamanlarda beşiktaşk'ı konuşmak sureyle sakinleşen,yerine göre bazen abim,bazen dostum ama her daim taraftardaşım olan,tanımakla iyi bir şey yaptığım,komik bir tanışma hikayemiz olan,sözlüğün olmazsa olmaz yazarı. *
kendisinden 100 bin kere özür dilediğim yazardır *. sözlüğün duayenlerindendir. tek aşkı olduğunu iddia etse de bir kaç tane aşkı daha vardır.* * ankarada zirve yapacağız kendisiyle şartlar olgunlaşırsa.
ne ayarımı gördünüz diyen yazardır. kendi kendine takılmaktadır buralarda, ayarla işi olmamaktadır, aramaya inanmadan* açılan başlıkların, eskiden açılmış olanlarını yazmaktadır sadece.altına (bkz: aramaya inanmak) bile dememektedir. (bkz: kendine ayar veren yazar) başlığını tamamen geyik olsun diye açmıştır. ayrıcanak bu bir ayar değildir zannıca. ayar ve tepki arasındaki farkı da bilmektedir. burası onun için bi dinleme yeridir, dinlediğinde zaten çoktan gitmiş olacaktır, o yüzden kırmayınızdır, öyledir.
sözlüğe fazlasıyla hakim olması hasebiyle yapılan her hatada ayar yeme ihtimali olan yazardır. soluğu ensededir. kaçınızdır. ya da hata yapmayınızdır.