bugün

recep tayyip erdoğan
'ananı da al git' diyebilecek kadar seviyesiz
'askerlik yan gelip yatma yeri değildir' diyebilecek kadar saygısız
'kendi başına bırakılan ya davulcuya ya zurnacıya..' diyebilcek kadar pişkin
ve de ülkesini gözünü kırpmadan satabilecek bir adamken en doğrusunu yapan insandır.
sevimsiz insandır.
kullanmaktan çok hoşlandığı nitelemeyle,

- samimiyetsizdir.
öpülesi insandır.
ten gösteren bıyık ve "hamili kart yakinimdir" olayını sevmeyen insandır. candır özdür.
(bkz: ya sev ya terket)
aklı başında insandır.
yurtsever, vatanını pazarlayanlara karsı direnmeye çalışan insandır.
herşeyin bir zıttının olduğunu bilen insandır. çünkü onun sevenide vardır, seveni olmazsa karmaşa olur kaos olur. denge peşindeki insandır. algılarımın saçmalamasına sebeb olan insandır.
bakıp, yorumlayıp, sonuca ulaşan insandır.
+başıma bir iş gelmeyecekse..
-gelecek!!
+oldu o zaman. ben susayım bari. di mi?
"başıma 38 şey gelse de sevmiyorum" diyebilen insandır. alkışlıyoruz efendim.
recep tayyip erdogan'ın sevdiği insandır.
yaratılanı severiz yaratandan ötürü sözünü duymamış insandır .
(bkz: sevsem ne sevmesem ne)
normal bir insandır. hem aklen hem insanen vicdanen bilcümle haliyle...
"fikri hür vicdanı hür" olan kişidir.
en yüce duyguların insanıdır.
fakat nedense sevmeyenler dahi akp ye oy verir.
tebriği hak eden kişidir.
at gözlüklü insandır diyen insana göre daha bilinçli bir insandır.
karizmali ile bilgili arasında farkı göremeyen insandır(artık ne kadar insandır orası muammadır).
dünyanın süper güç ülkesine başkan olan insanın bile liderliğinden etkilendiğini söylediği insanı sevmeyen insandır...
vatansever insandır. evet efendim; şehidime kelle diyip kahrolası bir teröriste sayın diyen adamı sevmem, bu adama saygı da duymam. güzel ülkemi bu adamın yönetmesinden dolayı da utanç duyarım.
şahsım, alnından öptüğüm bir grup rakçı genç ve geriye kalan % 53.
seksapelini kıskanıyor olabilir.

(bkz: yaşayan en seksi 100 türk)

http://www.uludagsozluk.c...D24805%26amp%3Brid%3D4369
vatan toprağını ve sermayelerini dostlarına peşkeş çeken, terör örgütünün liderine sayın diyen, bu vatan uğruna kanları akan şehitlerimize kelle diye hitap eden, "türk çiftçisi bir eliyle kılıcını kullanırken, diğer elindeki sapanla topraktan ayrılmadı. eğer milletimizin büyük ekseriyeti çiftçi olmasaydı biz bugün dünya yüzünde bulunamayacaktık."** diyen atamızın tersine çiftçimize hakaret diye nitelendirilebilecek kelimeler kullanan adamın neresini seveyim ben diyebilecek kişidir.