bugün uyduda arama yaparken rastladığım harika radyo new age ambient diye gezinen benim gibi bir bünyeye harika gelmiştir doğuş yayın grubunun bir parçasıdır.

edit; radyo istanbulda 107.4 frekansından ,http://www.radyovoyage.com dan ve uydudan yayın yapmaktadır.
kafasına göre fakat çok güzel çalan radyo, arada latinlere dalmasa tadından yenmez.
kaliteli yayın yapan radyo. ayrıca, reklam yok gibi birşey.

keşke ankara'da da yayın yapsa da yolda dinleyebilsek.
reklam olmayan, gereksiz dj konuşmaları olmayan dünyanın her köşesinden en güzel müzikleri ayağınıza getiren radyo kanalı. tam uzun yolda giderken dinlenilecek kanal. Ancak internet sitesinde yayınladıkları şarkıları göstermiyorlar. *
tamda şu anda dinlebilecek radyo kanalı.
edit: geçti artık
kafayı dinlendirmek için açılabilecek, kaliteli dünya müzikleri çalan, gereksiz dj konuşmaları olamadan keyifle dinlenebilen, radyo istasyonu. çalan şarkıların ne olduğunu merak ettiğinizde anlık takip edebileceğiniz şık bir web sayfası mevcuttur. http://www.radyovoyage.com
5 yıldır kendi çapımda ifa ettiğim evrensel müzik konseptini-ranjını benden evvel ulusal-yaygın radyo formatına döktüğü için için için kıskandığım şukela istasyon*. parasızlığın gözü astigmat, kulağı çınçın öter olsun diyorum sevgili sözlük. daha sert bi' konseptte de olsalar müzikalite açısından çift rakibi di.fm ve soma fm sanki...
(bkz: hastasıyız)
(bkz: voyage)
Muhteşem parçaları ard arda damardan zerk eden Doğuş Grubuna bir kere daha teşekkür ettiren radyodur.
chill out olayını aşmış, yarmış müthiş radyo.
araba ile işe gidip gelmeyi bana sevdiren ve beyindeki nöronlara yoğa yaptırırcasına rahatlatan başarılı bir radyodur.
"dünya'nın müziğine yolculuk" sloganıyla, kaliteli ve dinlendirici müzik yayını yapan radyo. dikkat bağımlılık yapıyor.
internet yayınında sık sık buffer oluyor, onun haricinde gayet güzel.
konfeksiyon atölyelerine selam yollamayan, yollatmayan radyo. konfeksiyoncularında çok ziginde değil bu durum ama neyse. kaliteli müziğin tillahını dinletir. sevilerek dinlenesi radyo.
''etraf çok kalabalık orgazm olamıyorum.'' diye üzülmeyin en azından kulaklarınızı orgazm edecek bir radyo istasyonu.
müzik yayını yapan ender radyo kanallarından. *
acil tavsiye ediyorum. müzik zevkinizi daha da geliştireceğini garanti ederim.
facebook ve twitter'da küçük yarışmalar düzenleyip, sorulan sorulara ilk doğru cevabı veren kişilere konser bileti hediye eden, herkesin beğenmediği, beğenenlerde de alışkanlık yapan radyo.
Gün boyu değişmeyen frekansımdır.
Fekat rock'un yeri bir başka tabi.
artık yeterdir. ankara'da yayın yapasıca radyodur. *
ders çalışırken konsantrasyonu bozmayan, dünya coğrafyasının her köşesinden müzikleri eve taşıyan aşmış radyo.
Bütün gerginliğinizi, huzursuzluğunuzu alan, dünyanın heryerinden özenle seçilmiş müzikler yayınlayan bir radyo. fado mu desem newage mi caz mı ? Kısaca iyi müzik.
ankara'da yayını dinlemek isteyenler
voyage@ntv.com.tr
adresine serzenişte bulunabilirler.
kaliteli müziklerin çaldığı radyo.
Ask gibi bisey.