bugün

entry'ler (810)

atatürk ün yaptığı camiler

bu konu ile ilgili olarak aşağıdaki bağlantı ziyaret edilebilir.

https://youtu.be/3VzXy1861BQ

Yunan ve Rum'un tahrip ettiği camii ve imarathaneleri onarmak ve yıkılmış bir toplumu tekrar ayağa kaldırmaya çalışmak zor bir mesele olsa gerek. Bugün yaşanan konforla o günlere bakmak ve yorumlamak doğru değil diye düşünüyorum.

akp nin oyunu arttıran sebepler

ak parti bir tepki partisi olarak kuruldu. ama 22 yıl geçti oylar konsolide oldu. şu anda Recep Tayyip Erdoğan şahsında hayat bulan bir partidir. oyunu arttıran veya azaltan artık bizatihi cumhurbaşkanıdır.

dünyanın en güzel kadını

Çocuklarımın annesidir.

binali yildirim a bir iftira da sen at

Duyumlarıma göre Servet-i fünun'u soyan ve bitiren kişi Binali Yıldırım'mış.

ntvspor un batıyor olması

Türkiye'nin en büyük spor kanalı olarak gösterilen yayın organının batarken bir yandan da internet sitesi üzerinden kullanıcılarını soymasıdır.

Ntvspor.net adresine ilk kez tıklayan kişilerin ONAYLIYORUM butonuna basması ile haftalık spor paketine kendiliğinden abone yapan, iptal etsende ücreti iade etmeyen, küfür etmek için verilen telefon numarasini aradığında dakikasi 40 kuruş ücret yazan bir dolandırıcılık sistemi kurmuş olmalarıdır.

insanın kızdığı koskoca şirketin bu yolla üç beş kuruş milleti kazıklama peşinde koşması.

e kolay

Bir zamanlar internetin başına geçtiğimizde muhakkak açtığımız iki internet sayfasından birisiydi.

Açıp da ne yapıyorduk neye hizmet ediyordu hatırlamıyorum ama unutulan ve yeni neslin asla hatırlamayacağı bir site.

mc sinir guy

acilen uçurulması gereken yazar.

titanic otel taksimde mescid bulunmaması

oteli sadece odasında kalan müşteriden ibaret sayanlar için epey normal olan durum.

otele aynı zamanda konferans için gelen konukların olduğunu, otelin içinde müşteri dışında çalışanlarında ibadet ihtiyacı hissedebileceğini düşünmeyen oteldir.

titanic otel taksimde mescid bulunmaması

Az önce farketmiş olduğum durum.

Yaklaşık 100 odalı, 4 konferans salonu, 2 lokanta 14 kattan oluşan otelde mescide yer ayıramamak durumundan kaynaklanır.

inanca ve insana duyulmayan saygıyı gösterir.

cumhuriyet halk partisi

Başarıyı, iktidarı, kazanmayı hedeflemeyen partidir.

Barcelona'yı Barcelona yapan sistemidir düsturundan hareketle kabuğunu kiramayan kirdirtmayan siyasi hareket.

Tabi bu siyasi hareketin Barcelona'dan farkı her maç 5 yeyip sisteminden feragat etmemesidir.

güldür güldür isimli programın hiç güldürmemesi

Programa tam gülecekken ali Sunal'ın tüm iticiliği ile ekrana çıkmasından kaynaklanmaktadır.

Gerçekten merak ediyorum. Ali sunal ne ara hoca oldu, üstat oldu da köşede aferin olmuş diyebiliyor.

Yapımcısının ali sunal olması muhtemel programdır.

trtnin dünya kupası spikerleri

insanı Dünya Kupasından da hayattan da soğutan maç spikerleridir.

Sanki Brezilya'nin güneşinde öğlen ekmek kuyruğundaymış bezginliğinde maç anlatan insanlardır. Zorla mı gönderiyorlar acaba bunlari oraya, 10 senedir aynı sıkıcı ses tonu, en kısa sürede değiştirilmesi gereken spikerlerdir.

futbolu itici kılan unsurlar

Sık yapılan fauller ile maçın kesilmesi.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

Küfür gelsin de kimden gelirse gelsin mottosundaki yazar.
Zamanın ruhunu yakalamış ve kürt tiplemesini canlandırmaya başlamıştır.

semih kaya

Kendisine iyi bakmayan Galatasaray stoperi.
Genç yaşta sigaradan mütevellit kesildiği görülmektedir.
2 senedir güçlenir yıkılmaz diye beklediğimiz, başı boş bırakılırsa çabuk sonecek yıldızlardan.

zlatan ibrahimovic

Herif king beyler.

karizmatik isimli futbol takımları

(bkz: paris saint germain)

rapsody travel

bu tarz bir tanıtım var daha yararlı olacağını düşünüyorum.

http://www.sikayetformu.c...sody-travel-sikayeti.html

rapsody travel

türkiye'deki öğrencileri avrupa'da ucuz turlarla mümkün olduğunca fazla gezdirmek amaçlı kurulmuş olan, istanbul merkezli turizm kuruluşu.

adı üstünde öğrenci turu olduğundan dolayı, huzur, sükunet, dinlenme olanağından mahkum olacağınız ancak sizi bir çok şehir gezdirebilen tur şirketidir.

turlarına katılıyorsanız;
tam onbeş gün boyunca otobüsle avrupa'yı gezerken otobüsünüzün havalandırmasının olmayışı sizi üzmemeli,
aynı onbeş gün boyunca otobüsünüzün hiç temizlenmemiş olması dolayısıyla gelişinizin on günü öksürmek de sizi hiç üzmemeli,
bu tip aksaklıklardan dolayı tur rehberi olan 18 yaşındaki bebeler size 'eee ne yapalım yani' cevabını verirse bu sizi daha da üzmemeli,
gittiğiniz her şehirde bi arkadaşa bakıp çıkacağız misali gezmek de sizi hiç üzmemeli,
ya arkadaş 100, 200 € daha verir kafam rahat bir tura giderdim diyebilmek sizi üzebilir buna karışamayabilirim.

bunların dışında harika bir tur şirketi öneririm.

sokak iftarları

Sokak ve yaşayanları güzelse tadı çıkarılabilecek organizasyon.