bugün

marilyn manson'ı türkiye ye getirerek beni mutluluktan ağlatmış olan Türkiye nin en iyi festivali.
james^i getiren festival.. insanlar hala merlin büyücüsüyle uğraşıyor, onlarca güzel grup..
uyumuyoruz ulan atmosferi, seviyorum lan kendimi..
Geçen yıl ilki düzenlenen Radar Live müzik festivalinin en göze çarpan katılımcısı Marilyn Manson olacak. Festivalin diğer yabancı katılımcıları:
Manchester'lı rock grubu James, The Reapture, Peters, Bjorn & John, CSS,
Juliette & the Licks, Cocorothie, Nouvelle Vague, The Rakes.
Festivalin diğer bir sürpriziyse üyeleri asker dönüşü ilk kez sahneye çıkacak olan Duman olacak. Diğer yerli gruplarsa Replikas, Gevende, Fuat, Rashit.
Radar Live 29 Haziran Cuma-2 Temmuz Pazartesi günleri arasında Kilyos Solar Beach'te konaklamalı olarak gerçekleşecek. Toplam üç ayrı sahnede 100'e yakın
yerli, yabancı grup ve DJ sahne alacak.
bu sene 29 haziran- 2 temmuz tarihleri arasında, ikincisi gerceklesecek olan muzik festivali. organizasyonun resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre etkinlikte sahne alacak isimlerin bazıları: the rapture, cocorosie, beirut, nouvelle vague, peter bjorn and john, the rakes, piano magic, booka shade, joan as police woman,marilyn manson
ayrıntılı bilgi için:
http://www.radarlive.com/
(bkz: radarlive)
marilyn manson'ı türkiye'ye getirecek olan şahane festivaldir. diğer katılımcılar beş para etmez ancak marilyn'i getiriyor ya helal olsun. **
kombine-kamp 155 ytl olan festival.http://www.biletix.com/we...tix/festIndex.do?festId=2
Marilyn Manson dan başka bir çok güzel grubun geldiği, kamp+kombinesi 130 ytl olan süper organizasyon gitmek farzdır.Ama önce çadır+para+kız arkadaş bulunmalıdır.
29 Haziran tarihinde Duman ile başlayacak olan festival.
(bkz: james)
(bkz: juliette & the licks)
(bkz: marilyn manson)
(bkz: oha)
marilyn manson ismi duyulduktan sonra teferruata girmeden gidip bilet alınması gereken festival. bu adam türkiye'ye öyle kolay kolay gelmez.* *
siz ne yapıyorsunuz bilader denmesi gereken organizasyon. bir bizim mahalle takımının davulcusunu çağırmamışlar. ahanda o liste;

30.06.2007

James
The Rapture
The Magic Numbers
Nouvelle Vogue
Beirut
Jamie Lidell Feat. Pablo Fiasco
Booka Shade 'Live'
Easy Star All Stars
SCSI 9
Osunlade's Yoruba Soul Orchestra
Norman Jay
Babazula
Replikas
Fuat
Dandadadan
Neon
Supercharger
Fungu
Bedük
Selekta Firuzağa
Dinamo 103.8 DJ'leri
TNK

01.07.2007

Groove Armada
Kelis
Cocoroise
The Rakes
Peter Bjorn and John Feat. Victoria Bergsman
Css
Plan B
Piano Magic
Ellen Allien & Apparat 'Live'
Jimpster
Juliette Lewis and The Licks
Joan as Police Woman
Radio Slave
Gevende
Sakin
Tatu Fly
Popcorn
Selin Damar
Clique
12 Metreküp
Dinamo 103.8 DJ'leri

02.07.2007

Marilyn Manson
The Long Blondes
The Horrors
Brakes
Rashit
Kafabindünya
Ars Longa
DDR
Gren
Dinamo 103.8 DJ'leri

kamp dahil 4 gün 155 ytl 5 haziran'a kadar. kombine 130, tek gün ise 65 ytl. wadaa kartlı olanlara da indirim varmış. gitmek farz.
tam program için bakınız :
http://www.radarlive.com/program.htm
geçen yıl beleş olup tadına baktırılan bu yıl paralı olup bindirim yaptırılan konser şenliği şeyi.
kilyos solar beach'de gerçekleşecek uzunluğuyla orantılı biçimde coşkulu olması beklenen müzik festivali.
Kilyos Solar Beach'de Dinamo tarafından gerçekleştirilmiş başarılı organizasyon. Devamını bekliyoruz...
festivale gelen insan sayısı kadar güvenlik görevlisi barındıran, çadırında laptop, ipod benzeri her türlü değerli eşyayı gönül rahatlığıyla saklayabileceğiniz, denizli kumsallı festival.
güvenliğin çok kötü olduğu. isteyenin rahat tahat bedava girip içeride gezebileceği bir festivaldi. bira bok gibiydi, pahalıydı. hava çok sıcaktı piştik (bunun için suçlayamam gerçi ama).

tuvaletler kötüydü, hakkında bik bik edecek çok kötü yanı vardı.

bir de hacı inanırmısın çok fazla "aşırı güzel kızlar" vardı ya şimdi bakıyorsun saf saf, biliyosun da böyle bir tanesini asla götüremeyeceğini yapacak şey yok. kendi ayarımızda kız bulamadık be.

gerçi up tıs up tıs müzikte güzel sürtünüyosun millet sarhoş zaten. (evet büyük ayıyım)

yani demem o ki çok büyük fizyolojik-psikolojik acılar çektiğim günlerdi. o kadar kötüydü ki günde 10 kere başka birine aşık oldum. (oeh)

şimdi bana söyleyin bu kadar boktan geçmesine rağmen niye bu kadar içimde kaldı bu duygular?

merilin menson, ceyms, kelis, guruv armada, mecık nambırs, reyks, repçır, harırs felan kaçırdık hep. maksat up tıs up tıs kopmaktı..

işte bu karışık duygulara beni iten, bu hissiyata sürükleyen budur.

ne yapayım sevgili ahali. akdghklag. delirdim lan, evet!
hem yandık hem donduk,pislendik,kaşındık,aç kaldık,konserleri kaçırdık ama her türlü çok eğlenceli geçen bir festivaldi. beni en çok etkileyen grup ise piano magic'ti. siyah bileklikliler (sadece son gün gelenler) baya sakattı,leşti. barda arkadaşımız vardı her şeyi bedava içtik. gene olsa gene gitsem dediğim etkinlik.