bugün

vakti zamanında görüp tek karede verdiği mesaj hasebiyle bilgisayarımda yer etmeyi haketmiş bir resim geldi gözümün önüne başlığı okumamla birlikte ve bu saatte * üşenmeyip hard diskimin ücra köşelerinden birinde bulup, çekip çıkartıp upload ettim.

başlıkla anlatılmak istenen bu olsa gerek. http://www.resimupload.com/ds264167059_kdns.html
(bkz: pırlantaya vermek)***
az veren maldan çok veren candan.
Pırlata kadın için genel itibariyle "evlilik" demektir.Pırlantadan önce vereceği kesin olan kadın bile pırlantadan sonra iş ciddileştiği için daha ağırdan alır ve bekler.Bundan dolayıdır ki yanlış bir genellemedir.
tum kadinlar orospuluga megillidir demenin "medeni" sekli. sokayim boyle medeniyete.
bir, abazan erkek lakırdısı.
konu pırlantaya verip vermemesidir. bizi alakadar etmez. bize mi veriyo? hayır.

çok eskilerden bir şey söylemiş onun gibi

(bkz: ye kürküm ye)
muhtemelen kişinin kendinden pay biçerek açtığı başlığı oluşturan ifade. bir laptopa vermeyecek erkek ... ya, ayıptır, günahtır, kardeşim. bu kadınlardan birisi de annenizdir. kadınların, erkeklerin elinden çektiği nedir? senin benim davranışım toplumun kurduğu düzenden çok etkilenir. "orospu", afedersiniz, istediği için öyle olmuştur, değil mi? bsg biraz sosyoloji oku, kitap oku, tarih oku.
genelleme yanlışlığıdır. son dönem kızlarının ahlaksız davranışları düşünüldüğünde pırlantaya verecek kız tabiki de vardır. fakat bütün kadınlar verir pırlantaya diyen adam bu katagoriye bacısını, anasını da katmaktadır. aile terbiyesinden uzak kadın ve kızların atrmasıyla maalesef bu genellmeler artmaktadır, diyeceğim şudur ki genelleme yapmak da düşünme gerektirir.
(bkz: pırlantaya vermeyecek kadın çoktur)
-ooo hayri abi kuyumcu dükkanı hayırlı olsun
+napcan işte abazanlık..
cümledende anlaşıldığı gibi pırlantaya vermeyecek kadın yoktur, size değil...
pırlanta kadar beyni olmayan kadının yapacağı eylem. seninle pırlanta için birlikte oluyorsa yarın birgün başkasının vereceği yakut, zümrüt, elmas için birlikte olur. arkanıza bakmadan kaçın efendim böyle tiplerden.
(bkz: az votka vardır) *
(bkz: pırlanta gibi delikanlı)
kız:ne o?
erkek: ehehe pırlanta, hadi geç içeri..
kız: o ne demek lan?
erkek: hani pırlanta vermeyecek kız yoktur dedilerdi, kaptım bende pırlantayı geldim.
kız: ya bir siktir git malmısın malakmısın, ayı bunu söylemenin daha kibar yolları vardır, önce insan.
erkek: ama, ben, pırlanta, çok para vermek.
kız: teheyy..

böyle dü$ünenlerin bu türden diyaloglara hazır olması gereken düşüncedir.
(bkz: veren kadina alinmayacak yoktur)
tahminimce* bir kadına görüntüsüyle, konuşmasıyla, tavırlarıyla, zekasıyla... yaklaşamayan erkek söylemidir. kadını mutlu edecek, paradan başka birşeyi yoktur; ona bu fikri vermiş kadınların da vajinalarından başka birşeyi... tencere kapak ilişkisi olmuştur. beni zerre ilgilendirmez; ne kızarım, ne kınarım...
(bkz: pırlantaya vermek)
maddiyata önem veren insandan daha ne beklenir denilesi genellemedir.
kadınların hepsini yalamış yutmuş adamın söylemidir. sanırım arada kaynamışım hiç haberim yoktu, öyle küçük olmak ki hissetmemek...
kadınlarla ilişkisi sadece rüyalarında şeytanın pezevenkliği sayesinde olabilen bünyelerin uydurmasıdır.
kendini pırlanta kadar ucuz görmeyen kadınlar için yanlış genelleme.
yanlış ve gayriahlaki bir önerme olmasını geçtim; cümlenin genelleme içermesi bakımından son derece talihsiz bir beyandır. Yazanın kendi acziyetini ve beceriksizliğini ifa etmesinden başka geçer hiçbir yanı yoktur. Unutmayalım ki o kadınların içinde bizi doğuranlar da vardır, ablalarımız, kardeşlerimiz ve dostlarımız da vardır!! Acaba kaçımızın babasının pırlanta alacak kadar maddi durumu vardı??? Dilimize, zihnimize sahip çıkalım; saçma sapan entryler yetmezmiş gibi bir de böyle pis şeyler yazmayalım!
(bkz: tek taşımı kendim aldım tek başıma kendim taktım girmesinler havaya)