bugün

entry'ler (492)

boşanma sebepleri

Evlenme sebeplerinden daha hallicedir.

boşanan annenin yeniden evlenmesi

helaldir. cahillik beyninizi yemediyse, mutlu olmasi icin dua bile edersiniz.

hala akp yi savunabilen zihniyet

bunun bir de halen akp´yi savunmayın zihniyeti olan bir türü var ki sorma gitsin.

bir lay loy lom cu değildir.

yedi yaşındaki çocuğu kuran kursuna göndermek

agac yas iken egilir.

yumurta bile kıramayan bir kızla evlenmek

yine iyi sayilirlar, su bile kaynatamayan kizlar var.

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

Namaz kilip kilmadigi.

zekanın dini reddetmesi

Dunya tarihindeki en buyuk ve en etkili devrimi peygamberimiz (sav) yapmis olduguna gore, bazi at gozluklu sazanimsi elemanlarin enayiliklerini el aleme sergilemekten baska bir ise yaramayan hede diyebiliriz buna tanim olarak. O kadar diyoruz, bilip bilmeden sallamayin diye.

(bkz: ergenlik)

erdoğanla atatürkü kıyaslayan ergenler

turkce yazmayi bilmeyen birileri de olabilir.

tavuğu eliyle yiyen insanın medeniyet anlayışı

sunnete riayet etmek icin oyle yapiyorsa, eli opulecek bir insandir.

Sizin taklit ettiginiz medeniyet anlayisina mehmet akif'in 100 yil once verdigi ayar yeter.

kürt adet ve gelenekleri

misafirperverlik. Inanmayan gitsin hakkari'ye, artislik yapmasin, efendi olsun, adabiyla iki selam versin, bakin nasil seni misafir ediyorlar. Tabi, bazi gerzek ergenler herseyi tv zannettikleri icin, onlara bir sey demiyorum. Senin bu ayni yaptigini, Almanya daki hanslar da bizim icin diyor. Bir alman hansi kadarsiniz.

atatürk ün varisi olabilecek kişiler

herhangi bir diktator olabilir. Mesela Hitler. Kendi dusunce yapisina uymayan bir dunya insani kesmistir, bu yuzden Ataturk'u pek aratmazdi.

türkler dünyaya iki defa hükmedecek

boyle bir hadis yok dediler. Yani, bari kaynagini soyleseydiniz de, ona gore birkac kisiye sorardik bizde.

21 yy da hala gusül abdesti alan insan

bu kadar senelik yazar olmanin verdigi bir avantaj da, boyle 17 yasina yeni girmis, mein kampf kitabini okusa, hitler'i hakli bulacak zekadaki zevatlarin nasil birer troll olmaya baslamasidir.

Tanim: Muslumanlari ilgilendiren bir olaydir.

Madem sen musluman degilsin, sanane ne ulan benim gusul abdestimden, çukur herif seni.

misyonerliği kötü bir şey sanmak

Sanmak yanlis bir kelimedir, kotu bir sey oldugu, haliyle batil oldugu, cehenneme adres veren adamlar olduklari apaciktir.

ebedi cehenneme girdigini anlayinca, o zaman anlarsin iyi olup olmadigini. He, beni ilgilendirmez, ben zatem muslumanim da, adamlar takilsin falan oyle diyorsan, yarin obur gun colugun cocugunu oyle kandirirlar, ebeni o zaman daha iyi tanirsin.

21 yüzyılda hala ateist olan garip insan

Bu olayi yadirgayanlar icin, merak etmeyin, o kadar cok kiymet verdiginiz su bilim vs. ruhunuzun bedeninizden cikmasini durduramayacak.

tanim: Garip olmayan insandir, hakki henuz bulamamis insandir. umarim cok gec olmadan bulurlar.

sevilmeyen yazarın güzel entrysini artı oylamak

kimse tarafindan sevilmeyen yazarlarin soylemidir.

beş vakit namaz kılan genç

Sanki bu genc ucuyormus gibi sasiranlar var. Su icmek, ekmek yemek kadar dogal olan bir seye bu kadar sasiriyorsaniz, haliniz pek iyi sayilmaz.

tanim: Tamamiyla normal olan bir sey yapan genctir.

hem ekşi de hem ulu da yazan yazarlar

(bkz: ben)

kızların hoşlanma belirtileri

elindeki bicak ile elma kesecegine, seni gorup kendi elini kesmesi, ve bu aciyi bile hissetmemesi. Bu garanti bak.

necmettin erbakan

zekasinin en acik kanitlarindan birisi ise anitkabir defterine yazdigi yazidir.

"aziz atatürk! bu millet yaptıklarını asla unutmayacak"

Hocama sonuna kadar katiliyorum, Allah(cc) ondan razi olsun. Amin!