bugün

benim için kesinlikle gregory house dur. kendisi deli narsist teşhiscinin önde gideni olduğu için beni bir çırpıda halledebilir.
stephen king'dir.
(bkz: stewie griffin)
yaşasaydı Barış Manço
Yaşamadığı için Türk doktorları seçicezki tv ekranlarında olmadıkları için ünsüz gözükseler dahi insan ve hayat için en ünlü kişilerdir.
not: yabancılar için derdini anlatabilecegin kadar ingilizce konuşmak gerekir.
Tabı kı de tyler durden.
(bkz: mike tyson)
dağhan külegeç.
erdal bakkal.
Hannibal herhalde. Hannibal, dizi olan.
gannicus.
teoman ya da jhonny deep'e giderdim lan. adamlar olayı çözmüş, çok siklemez duruyorlar.
ismail abi.
her türlü (bkz: patch adams)
bızden ıyı psıkolog mu var?
Fernando musleradır.
(bkz: j k rowling)
Mia malkova..
Nedir bu psikologa gitme merakı. Zaten psikologların namı arttıkça millet grip olsa doktordan önce psikologa gider oldu. Nerede o eski topraklar.

Hep o çocuklar duymasındaki kel psikolog başlattı bu akımı.
(bkz: kemal sunal)
(bkz: Şener şen)
(bkz: milyonlarin bacisi)
(bkz: raskolnikov) o kafadaki birinin psikolog olması çok ilginç olmaz mıydı ya? Belki dertlerimi anlattığımda sıkılır ve beni keserdi.

Kesin giderdim,müthiş!
biz kendimiz birer psikoloğuz nasıl mı?
üzüldüğümüz zaman annemize sarılımışımızın ya da babamıza nedenini biliyoruz aslında sevgiliye ihtiyaç duyma nedeninde gizli
kızdığımızda kendi iç benliğimiz sorunları çözemez hale gelir suç ve suçlu en yakınımızda deyip saldırırız onlara uzaktaysa eğer ve ulaşılmazsa suçu hemen kadere yükleriz
sevinclerimiz mi
Evet onlar en zor anımızda bulunanlarla paylasırız bu bir sevgili bir dost Köpek ya da bir kedi Yahut hiç tanımadığımız biri
ama o tanımadığımız birilerinin içinde ünlüler yoktur onun yerine sarkıları posterleri konusma tarzları ve hatta giyinisleri eslik eder.ünsüz ünlüler yanı başındayken(anne baba dost ve sevgili)kim ihtiyaç duyar ki.
Yıldız Tilbe.
yıldız tilbe.
Viggo Mortensen namı-diğer aragorn.

Al kardeşim sikeyim derdini bi pipo yak derdi herhalde.