bugün

entry'ler (1608)

burcu bakdur

(bkz: kadın)

redd

yaklaşık olarak bir 8 yıldır dinlediğim ve ilk albümlerinden beri sıkı takibe aldığım gruptur. türkiye standartlarının üstünde bir müzik yaptıkları kesin. bütün albümleri telefonda kayıtlı ve hiç sıkılmadan sürekli dinlediğimdir.

o değilde bir ay daha geçsin de bronx pi'e gidip dinleyelim.
o zaman benden sözlüğe gelsin ıskaladık birbirimizi.

ayrıca şu sözlerin güzelliğine bakar mısın daha güzel nasıl anlatılır ;

"Sustu ağustos Böcekleri,
Bir bombanın sesiyle.
Kimin için patlarsa patlasın,
Öldürmek ölmek gibi değildir.
Her şeyi tersten yazarlar,
Onlara dokunan yanar!"

telved litak ve daha niceleri, hepsi...

çocuklar ölmesin demenin yasak olduğu ülke

bir ekşi sözlük başlığıdır.

aynı zamanda dünya 2016 en çok savaşacak ülkeleri sıralamasında da 2. sıradaki yerini almış ülkedir. su götürmez, kimsenin ret edemeyeceği gerçektir ki; günümüz türkiyesi'nde bazı kelimeler, özel isimler, kalıp cümleler bir takım ideolojiyi, karşı tarafın benimsediği izlenimini uyandırıyor. yazıklar olsun türkiyesi.

oysa ne kadar da masum bir cümle;

''çocuklar ölmesin...''

bir yazar olmak

bir süredir buralardayım şöyle bir gözlemliyorum kıza neler diyorlar lan! ayıptır lan harbiden bak istediği kadar troll bıdıbıdı olsun ''kadın''sa eğer biraz usturup takının amına koyim açık açık sövdürdüler bak ya!
böyle hani anaokulu-ilkokulda erkek çocuklar kıza sevdiğini onun ilgisini merak ettiğini belli etmek için vurur, döver filan ya aynı ilkellik. eskidi olum onlar bırakın şu elde edemediğinizi çekiştirmeyi, kötülemeyi, karalamayı. kadın ruhu diye bir şey var adam olun lan azcık hassikomançeler ya. yazmayın, yürümeyin de kızı bir rahat bırakın lan! ben bu kızın sözcüsü, avukatı filan değilimde gerçekten rahatsız oldum artık yani.

ben hepsi için özür dileyip hoş geldin diyorum.

erkeği tahrik eden en ince ayrıntılar

bilirkişi olarak bir değil binlerce sayabilirim. bazen birisi bazen diğeri bazende hepsi birer kombo olarak paket şeklinde karşıma çıkabiliyor.
- ayak bilekleri,
- el ayak parmakları,
- tırnakların bakımı,
- parmakların inceliği ve orantılı uzunluğu,
- dizler,
- dudakların orantılı kalınlığı,
- gülüş-duruş-bakış,
- daldığında aldığı yüz ifadesi,
- omuzlar çok önemli,
- belin inceldiği yerler,
- göğüslerin sarkıklıkla aşırı diklik arasındaki altın oran,

diye gidiyor. hepsi bir kenara tabii kide gizli bileşen ''zeka'' dır. o yoksa inan diğerlerini bir kalemde siler atarım çok ciddiyim!

en azgın ve iyi sevişen burç erkeği

(#30818512) burdan da görülebileceği gibi bir oğlak olmanın, fakat durumun sadece burçlarla alakalı olmadığı bilinciyle gurur veren sevincini yaşıyorum.

patlak kadını karı diye alan erkek

Söz konusu beyanatta bulunan, bunu savunan, düşündüğünü sandığı yerin esasında üstüne oturan, bu insan bile diyemedigim organizmalar gibi gizli bir orospu çocukluğu yoktur.
adamların konuştuğu şeylere bak lan!
Patlak karı, kızlik zarı, kızıyla cinsel temasa geçebileceğini söyleyen diyanet işlerı alayinizin amina kıyım!

sozluk yazarlarindan aforizmalar

Bi'şey mi fazlaydı, bi'şey mi eksikti bilemedim, ancak hiçbir şey tam değildi ondan emindim...

istanbul nüfusu nasıl azaltılabilir

şu anki durumdan bahsediyorsak zaten kontrolden çıkmıştır ki hükümetin olağanüstü çabası, olağanüstü hal ilan ettiği bölgeleri insansızlaştırarak, bir bakıma kendi halkını kendi memleketinde göçe zorlayarak bu büyük sıkıntıyla en ufak bir kaygı yaşamadığı aşikar.

tabi ki de çok basit. inanın insanlar memleketlerinde bu insan istifinden çok daha memnun ama aç! soruda bu değil esasında bu bal tutan parmağını yalarcı zihniyet gitmelidir ve başa gelen kaymağını hüpletir mantığı gitmelidir. dikkat çekmek istiyorsak 13 senelik nüfus artışına bakmalıyız.

bundan sonra yapılacak nedir derseniz? bence insanları küstürdükleri memleketlerine iş-barınak sözüyle ve bunları sağlayıp devletin gereken yardımı yapıp kısa vadede çözebileceği en iyi yöntemdir. tabi ki sanayileşmek o bölgelerde.

ama böyle söyleyince bi ütopik geldi dimi...

uludağ sözlüğün kendine ötenazi yapması

şiddetle desteklediğim direniştir. ya arkadaşım diyelim ki ben eski kafalıyım veya bana zaten var olanlar yetiyordu bu amına kodumu aparatını facebook'a çevirmenin ne anlamı var. bildirim filan geliyor açık oy durumunda. bu nedir ya. tamam açık olmak güzel eyvallahım ama zaten beğenimizi biz kendimiz yazar kişiyle iletişime geçerek belirtiyorduk.

bildiğin akp hükümeti gibi lan. duble yollar yaptılar boğazın ortasından 3. köprüyü geçiriyorlar, doğuyu insansızlaştırıp insanları göçe zorluyor, kapitalizmi büyük balık küçük balığı yemez dişinin kovuğuna bile yetmez pozisyonuna getiriyorlar. içselleştirelim...

yazarların kalitesi, okuma sürelerinden çok başlık altı bkz'cilerin karma sevdası, karı arayanların, çaresizlerin, asosyallerin sözüm ona sosyalleşebildiği ancak gel gör ki fikri ve zikri olarak üretmeyen sadece populizm meraklısı ne kadar işe yaramaz adam varsa ''yazar'' oluyor. olur tabi 3. köprü nasıl ki insanların boğazından geçen ekmeğin gramajını arttırmadıysa, aç insanların kursak bölgesi ''kal'' durumundaysa, uludağ sözlükte bilgi alış-verişinden çok, forumsal populist yazarımsı akımının yegane durağıdır.

bunlar için bir şeyler yapın hıamınaa!

edit: he şunu da ekleyeyim az kaldı bundan sonraki en büyük icraatları muhtemelen birbirimizi tag'lemek olacak demedi demeyin!!

gecenin duvar yazısı

görsel

gecenin kedisi

görsel
bu da bizim şapşik suzan.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

gorillaz-rock the house.

vajina yalama sanatı

evet arkadaşlar vajina yalamak sanat işidir. çünkü kadınlar bir sanat eseridir. sevişmekte bu sanatın icra edildiği makamdır. iyi vajina yalayan erkekler sanatçı ruhludur. vajina yalama sanatıyla birlikte sevişme sanatını iyi bir ders şeklinde işleyeceğiz birazdan ancak öncelikle bedenlerimizle barışık ve keşiflere açık olmamız gerekiyor. yurdum kızına sevişmeyi ahlak zıbzıbısı yüzünden öcüleştirdikleri için şunu bile gördüm ''ayy yapma öpemem seni sonra''. tüh amına koyim seni yetiştiren topluma nıt nıt nıt.

evet kızlar sizlerde dikkatle dinleyin. öncelikle partner seçiminizi duygusal bir bağınız olan kadınla yapın. burası çok önemli çünkü sınırları minimize edebileceğiniz hatta ortadan kaldırabileceğiniz yegane sevişme bu zeminde oluşur. zaten bizim türk kızlarının ''robot gibi yattı öyle sırt üstü yeaaa'' diye şikayet ettiğimiz bu huyu 1. si ahlak safsatasından 2. si oldu bittici bizim türk erkeklerinin 3 ileri-geri finishci manteliesi hüseyin bolt'la 100 metrede yarışır şerefsizim. yapmayın anua goyim!

başlıyoruz. diyelim ki duygusal bağ var işin kimyası tamamdır. ön sevişme çok önemli zaten iyi öpüşen bir erkek burada kadına ''orayı yıkarlar'' mesajını verdiği en önemli bölümdür. kadınlar size yön vermedikçe uzatın da uzattın öpüşmeyi.
''ama hocam kasıklarım şişiyor'' dedi birisi hanginiz o ibne! şişer tabi antrenman çok önemli minimum yarım saat kırk beş dakika sevişilecek dediğim gibi delisi olan sabırsız kadınlar da var ama dizginle! şöyle düşün maça çıkacaksın vücut maçtan önce en az 40 dk kendine gelemez ısınma konusunda açması-germesi, kültü-fiziği hepsini yapman lazım ki performans alasın. tamam bunu da hallettik ilerliyoruz. senin ağzın çok önemli sana diyorum at ağızlı erkek. onu sürekli kullanacaksın mesela ben aralara el-ayak fetişim olduğu için 1 saate kadar uzatırım. en az 5 dk da ona ver hadi.

en önemli kısımlardan biri kadının lingeria'larının üstünden yapılandır. bu kısım kadını çıldırtır. yap bunu hatta onun üstünden ufak ufak ısır ohh bi' canın çekti dimi lan fikibok seni. onu da yaptık mı geldik sanatın icra edildiği kısma.

açtın kukiletayı bütün nüktedanlığıyla karşında. tabi sen vücutta hoş bir gezinti yaparak yavaş yavaş iniyorsun oraya. şimdi önce ufak bir buse üst kısmına ve vajinanın gizemli dünyasını zaten anatomik olarak bildiğini varsayıyorum. bir yandan da elinin tekiyle kadını vücudunda göbek veya çiço kısımlarında onu sakinleştirecek hoş bir gezinti yapıyorsun. second hand free. onun başka bir işi çıkabilir. bir arkadaşa bakıp çıkabilir...

güzelce dudaklarını ıslattın duygusal bağ önemli burada başlangıçta ufak bir koku sarı leken alışana kadar seni ürkütebilir sakın pes etme!* dil dışarıda deliler gibi gezinmesin dudağın içinde emer bi vaziyette vajinanın büyük dudak kısımları ıslattı ve geldik küçük dudak kısmına oraya dilinle yukarı aşağı en az 1-2 dk yalıyoruz ki bu içeriye sinyalin gidip ağzın ıslatılması için destek kuvvetleri gönderecektir. ve evet geldik merhum kısma klitoris. üretra artık bütün vasfını yitirdi. klitorise o herkesin yaptığı dili yukarı aşağı saniyede bilmem kaç dil darbesi muhabbetindeki gibi yapmıyorsun! lütfen! gene emer pozisyona geçip klitorisi kapatarak yumuluyorsun ve oval hareketlerle dudağın altındaki bilyeye dokunarak hunharca değil yavaş yavaş orta sertlikte de diyebiliriz. klitoris dudakların altında ufak bir bilye gibi bir şey var heh işte o. kadınlar genellikle oraya dilin değdiği anda ufak bir can çekişir ama yılma devam ıslattın filan bir yandan sakinleştir klitoris de en az 10 dk iyice ıslandığında kadının can çekişir gibi zevküsefa noktasına getirdin çok önemli kısımlardan biri olan vajinaya ''istersen tabi'' çünkü buraya kadar oldu artık her şey hazır süpersin kadınını zevke getirmek ona bu hazzı yaşatmanın verdiği rahatlık sana ekstradan 5 dk kazandırdı ilk seferinde. vajinada da gene aynı hareketleri uygulayabiliriz. isteğe bağlı gene orta iki parmağınla squirt sonucu elde etmek için bir yandan klitorisi yalarken bir yandan da second hand job dediğimiz hareketle finali yapıp artık görevini ve zevk şelalerinde boğduğun kadınına altın bir vuruş yapmayı hak ettin göreceksin kadın kişi onun kadar zevk alamayacağını bilse de o an hayır diyecek o da benim kadar zevküsefa olmalı diye artık 3'lü 5'li 7'li çipetpetlerle sabahlar olsun hakkındır. emin ol ne bir ses sanatçısı ne de ünlü bir ressam senin ona tattırdığın zevk şelalelerinin hiç birini tattıramayacak dolayısıyla sanatında üstünde bir şey yaptığın gerçeğiyle sabah yastığa başını koyup dünyanın en güzel uykusunu çekebilirsin...

sen bana yangın ol efendim ben sana rüzgar

birsen tezer'in sesinin değdiği şarkılardan biri. tabi bir kadın olarak temsil ettikleri de cabası. kadıköy'de erkan oğur'la beraber de dinlemişliğim vardır ki ne sen sor ne de ben anlatayım...
koray avcı yorumundaki albeni ise klarnetin büyüsüdür.

orhan cemal fersoy lisesi

lan taaa sene 2005 te mezun olduğum canım lisem. ne hoş oldu sol frame de görmek. gurbette memleketten hemşeriyle karşılaşmış gibi hissettim. *

ak parti sayesinde ülkede fakirliğin sona ermesi

(bkz: ironi)

hakan bebeğe yardım edelim

(#30758397) az çok demeden, imkan dahilinde herkesin yapabileceği major-minör ne varsa yüklenmesi dileğiylen. misyon ekşi sözlük olmasa da vizyon insansa fark etmez bu platform olur, ekşi olur bir şeyler yapmak insanın doğasından...

içinde fer geçen kelimeler

ne tür bi' anketfer manyaksınız!
fer'im döndü.

zall ın adını işeyerek karlara yazmak

eğer bu çişse aleti nükleer bir silah olarak kullanabilirsin. baksana sadece karı eritmemiştir o almış başını gitmiştir magmaya kadar yardırmıştır. akşamdan kalma birayla zall yazılıp kenarları da çişle süslenmiş olabilir.