bugün

hırslı biridir bir kere. çünkü zordur bu mereti kullanmak.tadı çirkindir pahalıdır her antremandan önce sonra içmen gerekir. ama verimini almaya başladımı bırakamaz bu kisi. yazın da o laf edenlerin agzı acık kalır bu güzelligi gorunce.
tadı çok kötü olmasına rağmen vucut yapabilmek adına içmek zorunda olduğunu bilen erkektir.

weider amino 2200 tavsiye edilendir.
Yurt dışında et yeme imkanı olmayan, spor yaparken yaktığı proteinleri geri almaya çalışan erkektir. O kadar da kas ve vücut sevdalısı olmayan erkektir. illa erotik amaçlari olmak zorunda olmayan erkektir.
kalp krizi riskini göze almış erkektir. buna ilişkin bir haber yakın zamanlarda yurdumda haber olmuştur. Şahsın adı murat cem aykanat idi. Haberi aşağıdadır:

http://gundem.milliyet.co....2011/1452547/default.htm
günde 2 yumurta yemesi gereken erkek.
ben daha protein tozu kullandıgı icin sacı dokulen biri gormedim baska nedenlerden kaynaklanan(genetik vb.)tip kayması flan zaten olcak biseymis bu.sen bunu kullanıyosun diye kendine hic bakmıcaksın anlamına gelmiyo. bi de ben bu entryi girerken sadece protein kullanan birinden bahsettim.digerlerine zaten karsıyım yanlıs acılmasın
vucut yapmak için yutulan toz pembe bir hayaldir.

Mucize beklememek gerekir.
kıvanç tatlıtuğ, erkeklere kas yaptırıyor.
yaz gelmeden bi ağda operasyonuna girmesi gereken kaslı erkektir.
kullanılan toz aşırı gaz yapar. vicuttan çıkan gaz saddamın hardal gazı gibidir her canlı odayı terk eder. garip sivilceler çıkartır bünyede. natural beslenmek herzaman iyidir (Bkz: bir bütün tavur iyi gelir. )
spor yapmasa bile vücudunun günlük minimum 50 gr proteine ihtiyaç duyduğunu ve bunu gün içinde yediği besinlerden sağlayamadığını bilen erkektir.
kilogram başına bir buçuk gram protein alması gereken ve bunu sporcu takviyesi kullanmadan yapmaya kalkıştığında çok sağlam yemek yemesi gereken erkektir. bu durum karaciğere aşırı yüklenip erkenden yağlanmasına sebep olur ki bu nedenle toz kullanır.
(bkz: şişme erkek)
protein tozu kullanan erkekten fazlası değildir.
gereksiz yere kc ve böbreğe yüklenen erkektir.
sporcu erkektir.
toz destek ünitesidir bir nevi. olayı tümden toza yaslayamazsınız.

diyelim, sporcumuz 70 kilo olsun. kilo çarpı 2 den, 140 gram protein alması gerekir günde. antreman öncesi ve sonrası olmak üzere birer ölçekten toplam 50 gram protein alırsınız ki, geri kalan 90 gramı da, doğal yollardan kazanmanız gerekir.

misal sabah tüketilecek 3 haşlanmış yumurta beyazı yaklaşık 15 gram proteini kazandıracaktır size.
tadında pişirilmiş veya haşlanmış 150 gram tavuk tüketecek olsanız, bu size saf 35 gram protein olarak döner ki, bir tabak pilavdaki 40 ila 50 arasındaki proteini de eklerseniz, günlük ihtiyacınızı çok rahat karşılarsınız.

toz almadan 50 gramı depolamak için hem vaktiniz, hem de daha fazla iştahınız olması gerekir ki, ağır tempo antremana girdiğinizde toz ihtiyacı cidden artar. antreman sonrası özellikle çarçabuk protein almanız kaybı azaltacağından, shekan ile alınacak toz takviyesine ihtiyaç olacaktır. bazıları doğal yollardan temin edemediğinde, ölçek sayısına abanıyor ki bunun da katkısı olduğunu söylemek güç.
zira haddiden fazla proteini, vücut idrar vasıtasıyla vücuttan tahliye ediyor.

hem tozun su ile kana karışması çabuk olduğundan, etkisini de hızlı göstermesi babında da faydası var. öte yandan pilav veya tavuğun vücutça harmanlanması ise, metabolizmaya göre değişkenlik gösterse de, daha uzun saatler alabiliyor.

bunla beraber, ilk 4-5 ay çalışmalarınızın karşılığını gördüğünüzden, toza ihtiyacınız olmayacak bu evrede. saf protein alanlar pek etkilenmese de, karbonhidrat katkısı olan tozları tüketenler de, vücut göğüs ve kol kası gelişme gösterdiği kadar, göbek de şişiyor. bu nedenle, kardiyo veya diyetle götürülecek saf kas gelişimi sağlanması yerinde olabilir.
şekilli bir vücut yapmak için şart olan malzeme. sadece bu yeterli olmaz. bunun gibi bir kaç ürün daha var.
balondur.iğneyle yaklaşmayınız.
Bıraktığı an gargı gibi kalacaktır haberi yoktur.
tozdan destek alan erkektir. evde sen kendine iğneyi vur, tozu iç sonra otur koltukta. öylece vucudun bır anda şişmez anlayın artık bunu, her gördüğünüz dinç vucutlu adamı da "tozla şişmiş yeaea" diye yargılamaktan vazgeçin. o tozu içiyorsan iğneyi vuruyorsan çalışacaksın da üstüne.

ha normal şartlar altında bir trapez 4 5 ayda çıkıyorsa tozla 2 ayda çıkar. ama yine de çalışmayla çıkar. o tozu kullanan da yan gelip yatmıyor yani.

ancak yine de bu erkeğe tozdan ziyade, spor salonlarında bile bulunan tanesi aşağı yukarı 1 lira civarlarında olan bazı düzenleyci haplardan kullanması, en olmadı engelli ve yemek yiyemeyen insanlarımız için hazırlanan mamalardan öneriyoruz. normalde alabileceği çoğu protein ve türlü besin bu mamalarda bulunuyor ve takviye görevinde başarılı oluyor. dediğimiz gibi evde oturmakla olmaz.
günlük yaşadığım birçok muhabbeti okuyabildiğim başlıktır. yaklaşık bir buçuk senedir Fitness yapıyorum, bir yıl kadardır Protein tozu kullanıyorum, whey. dışarıdan spor yaptığınız mutlaka belli oluyor, yolda yürürken bile dikkat çekiyorsunuz. bir yıl boyunca her gün düzenli olarak yeme saatlerinizi dahi ayarlıyor, mevsimlere göre farklı bir beslenme programı çıkarıp ona uyuyorsunuz. tatlının tadını unutuyorusunuz bazen. uykunuza, seks hayatınıza dikkat ediyorsunuz, hayatınızın günlük rutini değişiyor ve bunu severek yapıyorsunuz. en önemlisi de haftada üç dört gün spora gidip, bir saat boyunca kilolarca ağırlığın altına giriyorsunuz. hatta bazen kendi kilonuzdan bile daha ağır oluyor. ortada koca bir emek varken, insanlar çıkıp sana diyor ki "bu vücudu Protein tozuyla yapmış." Buyrun, alın bütün takviyeleri, sağlıklı ve düzenli bir şekilde kas yapın bakalım. öyle hiçbir şey yapmadan sadece Protein tozu içmek kas yapmaz. ve diğer bir konuysa "ya bu sporu bırakınca ne olacak, söneceksin..." bir ay ara verdim, sadece 1 Kilogram kaybım ve bel kısmında 1 cm fazladan yağlanma oldu.. elbet formdan düştüm ki futbolcular emekli olduğu an ne hale geliyor biliyorsunuz. bu niye bu kadar garibinize gidiyor anlamıyorum. ve onun dışında kas hafızası diye de bir şey var. ayrıca şunu da söyleyeyim kas sarkması diye bir şey yoktur, yağlanma vardır. birçok takviye şekli var. aralarından önerebileceğim şey Protein tozudur ama mutlaka whey'i tercih edin. whey proteinin mantığı kana çabuk karışmasıdır, antrenman sonrası kullanılır. kazein proteini de var fakat önermiyorum. süt proteinidir, kasları uzun süre besler. sütten karşılayabilirsiniz. Protein tozu kullanan bir erkek olarak umarım sizi aydınlatmışımdır.
Erkekliğinden şüphe etmek lazım.
Gece yanında yatmanızı şiddetle önermem. Yumurta kokusunu seviyorsanız yatabilirsiniz. (yatabilirseniz)