bugün

protein tozu kullanan erkek

günlük yaşadığım birçok muhabbeti okuyabildiğim başlıktır. yaklaşık bir buçuk senedir Fitness yapıyorum, bir yıl kadardır Protein tozu kullanıyorum, whey. dışarıdan spor yaptığınız mutlaka belli oluyor, yolda yürürken bile dikkat çekiyorsunuz. bir yıl boyunca her gün düzenli olarak yeme saatlerinizi dahi ayarlıyor, mevsimlere göre farklı bir beslenme programı çıkarıp ona uyuyorsunuz. tatlının tadını unutuyorusunuz bazen. uykunuza, seks hayatınıza dikkat ediyorsunuz, hayatınızın günlük rutini değişiyor ve bunu severek yapıyorsunuz. en önemlisi de haftada üç dört gün spora gidip, bir saat boyunca kilolarca ağırlığın altına giriyorsunuz. hatta bazen kendi kilonuzdan bile daha ağır oluyor. ortada koca bir emek varken, insanlar çıkıp sana diyor ki "bu vücudu Protein tozuyla yapmış." Buyrun, alın bütün takviyeleri, sağlıklı ve düzenli bir şekilde kas yapın bakalım. öyle hiçbir şey yapmadan sadece Protein tozu içmek kas yapmaz. ve diğer bir konuysa "ya bu sporu bırakınca ne olacak, söneceksin..." bir ay ara verdim, sadece 1 Kilogram kaybım ve bel kısmında 1 cm fazladan yağlanma oldu.. elbet formdan düştüm ki futbolcular emekli olduğu an ne hale geliyor biliyorsunuz. bu niye bu kadar garibinize gidiyor anlamıyorum. ve onun dışında kas hafızası diye de bir şey var. ayrıca şunu da söyleyeyim kas sarkması diye bir şey yoktur, yağlanma vardır. birçok takviye şekli var. aralarından önerebileceğim şey Protein tozudur ama mutlaka whey'i tercih edin. whey proteinin mantığı kana çabuk karışmasıdır, antrenman sonrası kullanılır. kazein proteini de var fakat önermiyorum. süt proteinidir, kasları uzun süre besler. sütten karşılayabilirsiniz. Protein tozu kullanan bir erkek olarak umarım sizi aydınlatmışımdır.