bugün

babası zamanında yapma demiyorum hobi olarak yine yap dediği için yazıyordur.
sözlükten maaş alıyor musun? yok.
kız kaldırıyor musun? yok.**
cvne yazıyor musun? yok.
küfür yiyor musun? evet.
bu başlık popüler yazara girer mi? elbette girer.

kedit: burda popüler olduğunu sanan yazara giydirdim, ne eksilediniz arkadaş ya. amma çok pop varmışda haberimiz yokmuş.

fikri tamam anladık başlığı açtın altına yazıp yazıp siliyosun yalama olcan.*
can sıkıntısı.
görüşlerini belirtmek istemesidir efenim. ayrıca (bkz: sanane yarram)
popüler olmuş olanların geçmiş oldukları yolları hatırlayamamasıdır.
amaçsız takılmak, entry kasmak belki zamanla popi olurum diye uğraşmak.
(bkz: herkesin bir popisi vardır)
umarsızca kendini ifade etmek.
popüler olmaya çalışmak için saçma sapan yazılar yazmayan, kendi halinde ve içinden geldiği gibi yazan yazardır.
sanal alemde popüler olmakla övünenlerle taşak geçmek.
bu sözlüğü döndüren binlerce fikir yazan, entrylerini düzgün giren, kendilerini belli etmek iÇin entrylerinin sonuna başına manasiz alakasız kelimeler yazmayan bir Çok değerli yazar vardır. gelgelelim popi olmak iÇin entrylerinde kelimelerle ( evet) kendilerini damgalayacak kadar popi meraklısı zavallı değiller.
Bir gün popüler olabilme ümididir.
içini dökmek ve rahatlamak. ben böyle yapıyorum mesela.
nick altına daha fazla entry girilmesini sağlamak.*
Popüler olan yazarlarda ilk başka bizim gibiydi fakat yaza yaza popüler olmaya başladılar bu zihniyetle fazla ileri gidemezsinm.
sozluk de populerite icin degil goruslerini paylasmak, hos 1-2 muhabbet etmek ve kafa dagitmak amacli giren yazarlardir..

populeriteyi sanalda degil gercekte arayanlara saygimiz var ancak sanal ortamda populer olmak nedir..
rahatlamak.
allah belamızı versin, siktir olup gidelim biz.

tanım: sadece paylaşmak, okumak içindir.
rahatlamaktır.
iz bırakmak, fikir paylaşmak ve sözlüğün büyümesine katkıda bulunmaktır.
kötü bir popülerliĞim olacağına hiç popülerliĞim olmasın diyerek yazmaktır. karma sayım eksilerde değil. yüzlerin üzerinde de değil. bu beni popüler yapmaz. ama aldığım iyi oylara bakarsak başlık sahibinden daha çok seviliyorum. bence.
adı üstünde yazardır.
yazar ve gider, popiş olma meraklısı değildir.
yazar. o kadar.
zaman geçirmektir. evet amk şaşırılmasın, zira bu sözlükte popüler olmak çok basit. doldur şu iki üç bkz ı anında popülersin. hemen göze çarparsın.

(bkz: atatürk ün damda çekilmiş fotosunun olmaması)
(bkz: atatürkün hiç ağaca tırmanırken fotosunun olmaması)
(bkz: türbanlıların memelerinin hep kaverengi olması)
(bkz: akp sayesinde tüm ülkenin şişmanlaşmaya başlaması)
ingilizler populer, pembe dizilere "soap opera" derler. ne demektir bu: sabun köpüğü ile başlayan bir kelime demektir...
sözlükte popüler olmanın gereksiz başlık açmaktan geçtiğini düşünen kişilerin amacı kadar mantıksız değildir.
troll olarak ana avrat sövdüreceğine, sessiz sedasız yazar olmayı uygun görendir.
sözlükte sadece popüler olanları okuyan dangalakların anlayamayacağı amaçtır. başlığı açan hariç diğer yazanların hiç birinin yazarına bakmam bile o yüzden bi selam vereni bi daha tanımam da nickinizin altını sikeler.
güncel Önemli Başlıklar