bugün

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu nda bu akşam Türkiye ile Rusya arasında oynanan maçta ponpon kızlar, Başbakan ın gelmesi nedeniyle görev almadı. ne günlere kaldık.
(bkz: şeriate giden yol)
başbakana yaranmak için kraldan çok kralcı bir kaç kendini bilmezin gerçekleştirdiğini düşündüğüm olaydır.

edit: ne olur benim dediğim gibi olmuş olsun. ne olur bu bokta onun başının altından çıkmış olmasın. hadi lan.
organizasyondan çıkacak yaratıcı bir zekanın tesettürlü pon pon kızlar yapmasını beklediğim ama böyle bir zekanın çıkmadığını üzülerek tespit ettiğim durum olmuştur.
bu adamların ellerine tam yetki geçtiği zaman neler yapabileceklerinin işaretidir.
(bkz: ordu göreve)
(bkz: kaynağı göt olanın yürümesi zor olurmuş)
basketbol federasyonu başkanı turgay demirel başbakana 12 eylülde çifte zafer kazanırız inşallah diyorsa pon pon kızların olmaması da normal. ülkenin geldiği hale bak.
Son skandal.Rusya ile oynanan milli maçta ,2010 Türkiyesinde bu da olmuştur efendim.
(bkz: pon pon kızlara başbakan yasağı)
başbakanın ne kadar yobaz olduğunu gösteren yasaktır. daha dini daha yobaz bir ülke için 12 eylülde evet.
(bkz: erken boşalmadır o)
basbakanin groupie olarak alacagi ponpis kizlari once kendisinin gormek isteyisinden dolayi gerceklestirilen uygulamadir.

(bkz: go ponpis baskan!)
ağır kaçmış yasaktır. kızların saçlarını örtselerdi kafiydi.
bir ihtimal, karısı ile izlediği için olmuş olabilir. heyecanlanmasın gari, büyük maratonu var adamcağızın.
nasıl ve ne ile izah edilecek şaşırıyorum? islam ve şeriat devleti mi olduk bizim haberimiz olmadan? nedir bu?
http://www.milliyet.com.t....2010/1282641/default.htm

utanıyorum.
--spoiler-- *
türkiye - rusya maçında seyircileri coşturan ve danslarıyla büyüleyen 10 ukraynalı kız
--spoiler--
başbakan' ın çok şey kaçırdığının göstergesidir.
(bkz: ben gördüm)
elinde peçeteyle televizyon karşısında bekleyenleri üzmüştür.
eşi ve kızı yanındayken, sarsılarak infilak etmekten korkmuştur.
teokrasiyle mi yönetiliyoruz yoksa ben mi yanlış biliyorum ? bu haberi okuduğumda bugünlerde istanbul'un her yerini kaplayan ''demokrasi için istanbul evet diyor'' pankartları gözümün önünde canlandı...

acaba demokrasi için mi deniliyor bu evet?

(bkz: kadınlara özgürlük için evet diyoruz)

(bkz: halimiz duman aman)
- basbakanim asker?
+ bozun gitsin guc bizde olmali.
- yargi?
+ sallayin bizim adamlar gelsin.
- baskanim ponpon kizlari ne yapalim?
+ olmasinlar bizimkiler cikar dansa.

ve baş ponpon bulent arinc ve ekibi sahneye tam cikacakken etek boylari sorun olusturur ve iptal olur. bu da boyle bir hikayemdir.
(bkz: gericilik)
(bkz: yobazlık)
(bkz: baskı)
hasiktir diyorum sayın seyirciler. Harbiden hasiktir diyorum ve noktayı koyuyorum.