bugün

ponpon kızların yakında ponponlarını değil de çarşaflarını ya da peçelerini sallayacagına işaret gösteren olay.
(bkz: türkiye ye pon pon kız cezası)
türkiye'nin fiba tarafından cezalandırılmasına neden olan eylem. Hayır ota boka "türkiye iran mı olacak?" diye soran çağdaş kesimlere bok atan sıçmıklar, şimdi siz söyleyin; halk bundan endişe etmesin de neden etsin? iran'dan veya sapır saçma arap ülkelerinden farklı olalım diye bunca yıldır çabalamıyor muyuz? laik kesim dediğiniz kesim, iran'ın nerelerden nerelere geldiğini çok iyi bilmekte, o yüzden siz ortalığı velveleye verdiklerini düşünseniz de onlar kendilerince çok haklılar. Başbakan maç esnasında pipisinin erekte olabileceğinden korktu herhalde kızları görünce. Bu ne mantıktır azizim? biri bana açıklasın.
daha orada mısınız? eleme maçlarında kraldan çok kralcı bir bürokrat tarafından yapıldı. bitti gitti. üzerine finale kadar çıktı milli takım. gündüz anayasa referandumunu kaybetmenin verdiği hınçla cumhurbaşkanını yuhaladınız. turnuva bitti gitti. hala eleme gruplarında üstelik de başbakanın haberinin dahi olmadan gerçekleşen olaydan suç payı arıyorsunuz.

bak devam ederseniz kemal k nın hayır verin diye yırtınıp referandumda oy kullanamaması kartını oynamak zorunda bırakacaksınız haaa.
überdemokrat, überözgürlükçü ve übermodern görünen rte'nin işine gelmediğinde içinde yaşattığı ahmedinejad'tan hiçbir farkı olmadığını bize bir kez daha gösteren skandal olaydır.
(bkz: yobazlıkta çığır açmak)
yobazlığın geldiği son nokta.o güzelim kızlar izlenmez mi? rte.
bu işi yapan işgüzar arkadaş FIBA tarafından verilen 3200 Frank'lık cezayı öder mi acaba ? hayır yani ceza 3,2 frank bile olsa , kızlara rahatça gösterilerini yapmaya izin vermediğimiz için kesilmiş olmasının getirdiği rezilliği nasıl açıklayacağız ki. heee pardon halkın % 47'sinin umrunda değil zaten, kalan % 53 ülkenin rezil olmasına tepki vermiş kime ne.
üniversiteye türbanlıların girememesinden yakınan demokratların, demokratik hareketi.
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
(bkz: daha dur)
sonra bize neden futbolda dünya kupasının ev sahipliğini vermezler neden avrupa kupasının ev sahipliği vermezler neden neden.... işte bundan! neden diye soracağına o kafanı değiştir biraz yeniliklere açık ol sonra ister belki verirler.
dünyaya bizi rezil etmek, her şeyin yerinin ayrı olduğunu bilmemek, racon bilmemek demektir, zira fiba da affetmemiş, bu aymazlığın cezasını hemen kesmiştir. gecikmişlerdir bile...profesyonellik çok ayrı bir vasıftır.

buyrun:

http://www.hurriyet.com.t...nomi/15783331.asp?gid=254
sikine güvenemeyen bir adamın* yarı çıplak vücutlar karşısında çadır kurup rezil olmamak için verdiği direktif.

(bkz: nefsine hakim olabilmek)
türbansız oldukları için çıkartılmamıştır ponpon kızlar. başbakan türbansız ponpon kız istememiş.
recep tayyip erdoğan'ın basketboldaki molalarda seyirci sıkılmasın diye çıkan ponpon kızlara bakış açısını gösterir.

amına koyim tamam türkiye ligi'nde izin vermese hadi bir derece ama dünya şampiyonası lan bu sen kimsin amına koyim.
o kızları oraya çıkartmayan yetkiliyi de ayrı sikiyim.
melih aşık'tan da ayarı yemiş icraat. şöyle ki: "erkeklerin günaha girmemesi için bu önlemler alınırken neden maça gelen hanım seyircilerin günaha girmemesi için erkek basketbolcuların vücudunun açık yerleri kapatılmıyor?"
başbakana oy vermeme sebebi olacak nerdeyse.ne ponpon kızlarmış be,açın izleyin.

google.com-->ponpon kızlar

cübbeli ahmet hoca'dan geliyor

(bkz: akılsız mısınız olum siz)
diktatör ve basmakalıp hükümete yaranmak için yapoılan başka bir icraat daha. kimsenin özel hayatına ve yasantısına özellikle saygı gösretemeyen hükümete yapılan bir yalakalık örneği. ayakta alkışlıyoruz.
http://www3.bobiler.org/u...graphs/20706935%C3%A7.jpg
herkes özgürdür efendim.ancak anlaşılmayan bir nokta var o başbakan.böyle şeylere takılmaması daha hoş olurdu.hani yetim hakkı,deniz feneri,gemicik,kömür,beyaz eşya,pırlantada vergi indirimi,işte ne biliyim şehide kelle apoya sayın filan böyle konulara daha eğilmesini bekleriz.herkes özgürdür eğilmeyebilir.ancak ne yapabilir belki oynamayı bırakabilir.bırakmıcağını biliyoruz.konuşuyoruz işte ne biliyim bu arada koyun olanlar her daim güdülür.
(bkz: başbakan çadırı)
recep tayyip erdoğan'ın cinsel organına olan güvensizliğinden olsa gerek ki, maç esnasında meydana gelebilecek ereksiyon durumlarından korunmak için böyle bir yönteme başvurmuş. Tüm dinciler gibi, biraz bacağı açılmış bir kız görse tahrik olabilecek şekilde tasarlanmış bir beyni olduğundan kendine böyle bir önlem almış işte. Ellemeyin, adam muhafazakar sonuçta. Hem karısıyla, kızıyla geldiği yerde öyle çıplak baldırlı kızlar izleyecek hali yok ya. Onun yeri ayrı. bilir işini tayyip. *
- bütün protokoller, programlar hazır mı sergei?
+ hazır efendim.
- ponpon kız filan çıkmayacak değil mi, umarım unutmadın?
+ anlayamadım efendim?
- oğlum bunların oradaki kızları görmedin mi sen? boyları, bizdekilerin bacak boyu kadar. bir de bu gelenlerin ortamı da farklı. zaten kumaş pantolon giyiyor adam. aman diyeyim, ponpon kız filan çıkmasın. hemen iptal et.
+ başüstüne efendim.
burada ponpon kızların varlığını savunanlara sormak isterim ki, hangi gösterilerinde yaptıktarı dansa baktınız. götüne göbeğine bakıyosunuz ulan yalanmı?

hal böyle iken herkes bu kızların dansları yerine götüne göbeğine bakar iken, islam dünyasının en kutsal ayında, müslümanların günahtan kaçınmaya çalıştıkları, o spor salonunda oruçlu insanlar olduğu ve bu insanların oruçlu iken günahtan köşe bucak kaçıtıkları düşünüldüğünde ve bu düşüncenin yanında oruçlu olduğu bilinen başbakanın da geldiği anda yapılan mantıklı davranıştır.

başbakan gelmeseydi, oradaki oruçlu insanlara göt göbek izlettirecek idarecileri esefle kınamak yerine yobazlıkla suçlaamak gerizekalılıkla eşdeğerdir.
ben özgürsem herkes özgürdür.