bugün

canlı performansları mükemmel olan grup. media playerdan dinlerkende alıp götürür kendileri.
"placebo'nun ayrıca beyin-vücud bağlantısını sağlayan yapı" anlamı vardır.
ayakta: 71.5 sahne önü: 160 tl seçeneklerinden biri ile 23 haziranda izlenilebilecek gruptur
battle for the sun adlı yeni albümüyle, yeni bir davulcuyla geri gelmiş, 23 haziran 2009 da istanbul da olacak grup.
(where is my mind)
kuruçeşme arena'da bugün gerçekleşmesi planlanan konseri, konser ekipmanlarının bulgaristan'da gümrüğe takılması nedeniyle yarına ertelenen grup.
(bkz: i know)
isimlerini ısrarla pıleysbo olarak telafuz ettiğim grup. son albümleri battle for the sun'ın tanıtım turnesi kapsamında bugün ülkemize arz-ı endam etmişlerdir.
(bkz: plasebo etkisi)
where is my mind şarkısı kesinlikle dinlenmelidir.
bildiğin arabesktir. duyguludur en nihayetinde. dinlenir bir de.
placebo bir tür ilaçtır ama aslında herhangi bir etkisi yoktur tamamen psikolojiktir plasebo etkisi de denir buna neyse placebo benim gözlerimi açan beni ben yapan gruptur ben kendimi placebo dinlerken buldum ya da kaybettim
konserlerine gitmek için ailemi karşıma aldığım bi gruptur ama noldu gidemedimm
he bide where is my mind şarkısının kendilerine ait olduğu sanılan gruptur.
kangaroo died pek bilinmese de en güzel şarkılarındandır.
dünyanın en iyi müzik yapan grubudur. yaptıkları her müzik dinlenmeye değerdir.
(bkz: meds)
(bkz: song to say goodbye)
candır.
çakma ilaç.
bir çok müzikleri türkiyemiz tvlerinde programların arka planında çalmaktadır.
an itibariyle mtv 2009 avrupa müzik ödüllerinde en iyi alternatif ödülünü alarak mutluluktan havalar ucmama sebep veren bu yaz tüm üyüleri ile tanıstıgım harika grup.
battle for the sun albumu kesmemiş olsa gerek ardında ashtray heart adından ep yayınlamıştır ayrıca son iki albümde evaline ın eski davulcusu steven forrest placebo`ya transfer olmuştur.
aşmış bir grup ve şarkılarını kesinlikle uyuşturucu tadında yapıyorlar hele kafan bin galon broken promise şarkısına denk gelme badtribe girersin.
yeni davulcu hiç yakışmamış, bebe gibi bir şey lan.

bir de hewitt'i kötülemesi yok mu molkonun... o estetik favorilerini cımbızla yolasım, kafasını kaldırım taşıyla ezesim geliyor.

alçaklar. sevmicem lan sizi.

edit: sevmiyorum lan sevmiyorum. eksileyin beni. hıh.
benden başka kimse dinlemesin kategorisindeki bir grup, sevgili gibidir. günlük hayatta içine düştüğünüz onlarca farklı ruh haline onlarca farklı şarkı sunar; sizi ne bunalımda ne de mutlu gününüzde yalnız bırakır. kötü gün dostu olduğu kadar iyi gün dostudur. hiç klip çekmesin, mtv'ye çıkmasın, reklam yapmasın; zararına müzik yapıp sürünsün istersiniz. sırf bencil sevginiz uğruna.
ilaç olmayan ilaç.
son albümleri battle for the sun cidden çok başarılı olan grup.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar