bugün

entry'ler (153)

3g

saçma reklamları tv de dolaşam hede.... bu arada ttnet de açıkladı 3g ye geçiceğini bu sene sonuna fiyatı 99 tl ye sınırsız...*

bir boka benzemeyen minimal şiir

Tv de çıkar Mona Lisa
trt 2 deki kıvırcık banada bi tablo yapsa*
git kraçtan öğren salsa...

Bu ülkenin megastarı Tarkan
tehlikeli balıktır kalkan
buraların playboyudur cankan
nedir kıraç o arkandan sarkan.

Güzeldir izmir karşıyaka
bu göt kraç pek kaka
balıkçının dostudur taka
Bülen ablayla düet yapar ismail YK...

Kurunun yanında gider soğan
Sincan da vardır şahin görünümlü doğan
Ne ibo ne mahsun en büyük felsefeci Nihat Doğan.

öss 2009

çok şükür türkiye 79. olduğum sınavdır. üstümden büyük bir yük attım. çok çalışarak ve çabalayarak bu sonuca ulaştım. zaten tahmini netlerimim yazmıştım. artık sözlükte öss derecesi yapan biri var. ekşi de bile yok valla baktım.

pes oynarken yapılmaması gerekenler

maç esnasında arkadaşının her golünde saçma sapan bahaneler uydurmak.
örnek : benim takımın kalecisi kötü.*

coca cola nimet mi sorunsalı

israil malı nimet olamaz. cola turka nimet olabilir ama..

namuslular ölsün orospular yaşasın

şener şen in ismini hatırlayamadığım bir filminde geçen repliktir. günümüz abazan gençliğinin tek isteğidir.

öss 2009

çaylaktım sevincimi sözlükle paylaşamadım mat 1 , mat 2 full ve türkçe full sosyal 29 net fen 1 ve fen 2 allah a emanet.
tanım : bu sene soruları çok kolay olan sınavdır.

edit: kıskandınız mı lan...

dindar genç

metal dinlemeyen gençtir muhtemelen.

orgazmdan daha zevkli anlar

(bkz: DAVOS)

netsozluk vs eksisozluk

NET SÖZLÜK NURCU YUVASIDIR. EKŞi SÖZLÜK KOMÜNiST.
NET SÖZLÜK GENELDE pek kaliteli olmayan YAZARLAR BARINDIRIR, EKŞi KISMEN KALiTELi.

levi s giyen komünist

komünist kardeşlerimiz genelde bu başlığa kendilerine karşıt olan grupların hata(!)larını baz göstererek kendilerini örtmeye çalışmış. ama bilen biliyor zaten.

tanım: kendide yalan olan insandır.

akp yi beğenmeyen chp li

chp li olduğu için normaldir zaten beğenmemesi. neyi beğenirler ki. her şeyi eleştirip, yerle bir etmeye çalışırlar. kendilerri hiç bir icraat yapmaz. tek işlerri yapana engel olmaktır. sadece kendi görüşlerine ters gördükleri için. ülkenin kalkınması falan siklerinde değildir. varsa yoksa biz. hiç fakir chp li gördünüzz mü. göremezsiniz çünkü yok. kadrolaşmadan şikayet ederler ama tablo bu. akp forever.

kendine gel kendine
haddini bil haddini.

--spoiler--
beraber yürüdük biz bu yollarda.
--spoiler--

levi s giyen komünist

çok var lan bunlardan kızılayda. valla çok rastgeldim. kahrolsun abd falan filan kendilerinin bile inanmadığı geyikler. ayaklarında konvers bacaklarında livays ellerinde koka kola falan. karı kız tavlamaya ideoloji edinmişler savunup dururlar kardeş hakları falan. olum senin o çok savunduğun ezilen halklar ömrümde kaç kez livays giymiş. var yokun halinden anlar mı sen onları tuzun kuru savunuyosun. kaç kez yardım ettin onlara. yaşlı zengin kadınların kulüp kurup zaman geçirdiği gibi sen de bunlarla zaman geçirip gününü gün etme peşindesin. de hadi ordan.
tanım: inandığı değerlere ihanet eden saçma sapan insandır.

hiç adidas giymemiş kişi

adidas tarzı olmayan burzuva ve zengin kardeşlerime saygılarla. hepinize selan ve hörmetler öncelikle size lafım yok. bu ülke sizin için var çünkü paranız var.

şimdi geldik zencilerden de daha alt sınıf insanlar fakirlere. ulan adidas giyemiyosan niye yaşıyosun git intihar et. neye yarar senin varlığın. amerikan emperyalizmine katkı yapamadıktan sonra kalıbını skm senin. git ya borç har bi adidas al ya da bu ülkeyi terket. ya da dünyayı terket. git reyhan karacayla uzayda yaşa. belki sana da kanserin ilacını verirler, satar zengin olursunz.

şiir de yazdım.

kentucky de yiyemedim
ben adidas giyemedim
ben acılar cocuğuyum

onbeş çocuk yapıp geçinemiyorum diyen fakir

15 çocuğu olan adam muhtemelen yataktan çıkmamıştır ve doloyısıyla işi olmamıştır. git çalış pis akir. asgari ücretle doya doya yaşa. bu fakirlerle ilgili başlık açmayın iğrendim bak.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

vücutlar esnek sanki bi lastik,
bas gaza aşkım bas gaza.

ve benzeri bilimum alman-türk şarkıcıları şarkıları.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

jale de jale,of ne jale
jale de kabahat
durmadı bi rahat

allovv aşkım susma