entry'ler (374)

ultraslan

fatih terim'i sevebilirsin sevmeyebilirsin ama galatasarayın en büyük taraftar oluşumuyum diyorsan galatasarayın yaşayan en büyük efsanesi fatih terim'in doğum gününü kutlayacaksın. galatasaray için değil tribünlerdeki siyasi tepkileri engellemek için çalışan. başında tarikatlarla, siyasilerle, mafyatik insanlarla ilişkisi kuvvetli bir lideri olan. zamanında burak elmas için proje başkan diyebilen bir taraftar oluşumu. taraftarın ve galatasarayın en büyük utanç kaynağı.

saz mı caz mı

fenomen davulcu mix şuradan dinlenebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=LjI6HNnewSU

3 ağustos 2019 galatasaray panathinaikos maçı

biri izleme konusunda mesaj kutumu yeşillendirirse dualar şelale.

bafetimbi gomis

25 yaşında türkiye'nin en büyük kulüplerini peşinden koşturan yıldız futbolcunun değeri 4 milyon euro ise 33 yaşında performans kaygısı başlayacak bir yaşlı kurdu 6 milyon euro ya satmak da iyidir. josef de sousa 12 milyon a gitti ama 8 buçuk milyon euro ya geldiğini unutmamalı ayrıca yaşı 29 hucüm oyuncuları için 30 dan sonra yüksek ücret vermenin mantığı yok. (bir ronaldo değilseniz tabi)

karim benzema

adı galatasaray ile anılan futbolcu.

https://twitter.com/Emre_Tilev

vatan bilgisayar

güvenilir diye bir kaç bilgisayar parçası aldığım bir parçanın ağrızalanması sonrası msı anakartının firmaya parçayı götürdüm kabul ettiler. msı servisine gönderileceğini söylediler. msı servisi 2 kere arıza yok diye vatan bilgisayara tekrar geri göndermiş vatan bilgisayardaki arkadaş da parçayı test ettiğinde çalışmadığını görmüş. 3. sefer tekrar geri gönderildi malum parça. 2 aydır bu süreç devam ediyor. sen parçayı vatan bilgisayar dan alıyorsun 2 yıl garantili içinde 20 iş günü garanti süreciyle. neticede 2 aydır bilgisayarımı açamıyorum şimdi tüketici haklarıymış bilmemneymiş bu sıcakda uğraşacak halim de yok. o yüzden burdan büyük firmaları güvenilir gören arkadaşlara sesleniyorum. siktiredin internet den alın. hemde daha ucuza.

selçuk inan

Antalya maçında oyuna girince (bkz: fernando muslera) dan kaptanlik pazubandini aldin ya. Aynisini bu hafta (bkz: ali sami yen) de yapsana birşey deniyecez.

fatih terim

fatih terim neden milli takım'ı bırakmak zorunda bırakıldı.?

https://twitter.com/Gsara...status/904110378585661441

arda turan

bir galatasaray taraftarı olarak galatasaray a ne yakıştırıyorum nede gelmesini arzu ederim. sevmedik sevemiyoruz. izlemek istemiyoruz. bizi galatasaray dan soğutmayın yeter.

wesley sneijder

son yaptığı açıklamalardan sonra galatasaray'da tam olarak kim olduğu ortaya çıkan hollandalı futbolcu.

görsel

tarık çamdal

üstüne para verilip bile satılsa çocuğum olmuş gibi sevineceğim bir cisim dir.

adam diyemedim. adam değil
topçu diyemedim topçu değil

ne diyem mahmut mu diyem.

burak yılmaz

bir galatasaray'lı olarak içimdeki bütün galatasaraylılığı o hissiyatı duyguları aşkı öldürmüştür. artık maç bile izleyesim gelmiyor bu adam yüzünden. alın oynatın kendiniz izleyin kendiniz seyredin. bu adamın futbolcu olmasında emeği geçen kim varsa allah belasını versin.

burak yılmaz

Son izledigim caykur rizespor macindan sonra bana ruhsuzlugu ve karaktersizligiyle digiturk'umu iptal ettiren galatasaray sevgiminde icine eden benfica ve caykur rizespor macina kadar umut bulut la bile mutlu olan beni galatasaray'a ve hayata küstürmüştür.

zlatan ibrahimovic

şu adamın sevdasına dursun özbek yüzünden taşşak oğlanı olmuş bir taraftar yaratmıştır kendileri.

thomas meunier

bize böyle transferlerle gelmesini umduğum yönetimin transfer hamlesidir. fiziği ve boyuna oranla süratli olan, top tekniği yüksek, geriden zekasıyla oyun başlatabilecek, yetenekli ve henüz daha 23 yaşında. eğer galatasaray a gelirse fenerbahçe nin van persie transferinden bile benim gözümde daha iyidir. 23 yaşında 4 sene futbol oynasa 27 yaşında milan,inter,chealsea seviyelerinde iş yapabileceğini düşünüyorum yüksek bonservis le her zaman elden çıkarabileceğimiz (tabi galatasaray bu kesin konuşmayalım) bir yatırım olabilir. takır takır da oynar.

yekta kurtuluş

her dönem galatasaray da ne idüğü belirsiz olan bu tip futbolcular kadroda yer almıştır.

(bkz: barış özbek)
(bkz: mustafa sarp)

yekta kurtuluş

28 temmuz 2015 galatasaray ogc nice maçındaki performansı başka bir efsanemizin performansını hatırlatmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=kjNSTXWfmDA

yekta kurtuluş nice maçı performansı

https://twitter.com/Aslan...26313081677856768/video/1

jose rodriguez martinez

galatasaray sözlük de yerden yere vurulan aslan adayı. ultraslan trübünde galatasaray sözlük internet de bu galatasaray'ın başına bela. ne idüğü belirsiz yorumlar sürekli bir kötüleme ya kardeşim adam daha 20 yaşında, 30 yaşında alıyorsun çok yaşlı 20 yaşında alıyorsun bu kim. adam daha 20 yaşında ispanya ligi seviyesinde top koşturmuş belli ki ilerleme kaydedebilir sen dakika 1 gol 1 adamı neden yerden yere vuruyorsun. 20 yaşında türkiyeden hangi futbolcu la liga da boy gösteriyor. real madrid gibi bir kulübün oyuncusu olmuş o genç yaşında bu bile bir göstergetir. katıldığı organizasyonlarda her zaman göze batmış en çok gelecek vaad eden futbolculardan biri olmuş. özellikle buradan galatasaray sözlük sana sesleniyorum,. bırak allasen.

25 temmuz 2015 galatasaray udinese maçı

muhtemelen sıkıcı olucak ama internet ortamında seyredebilen varsa yeşillendirirse mu

zlatan ibrahimovic

Cüneyt tanmam gündemimizde yok demiş. Ulan sanki olsa alabileceksiniz. Siz kim ibrahimovic kim. Öyle bir söylüyoki haberim yok diyo yaw sen nasıl bir adamsın cüneyt tanman ne içiriyorlar kulüpde sana sen istesen götünü de yırtsan alamazsın zaten haberin olsa nolur olmasa nolur. Hadi git bak bakıyım niasse ın durumu noolmuş akhisardan sağ bek bak sen.