bugün

çevik kuvvet olmayı istemenin haklı sebeplerinden biri.
(bkz: mazlumu getirin bana)
bir yaşam tarzıdır.
gerekliliktir. hatta öldürülürse daha iyi olur.
sadece dövmek değil, döverek öldürmek vatan borcudur.
yazıldığı gibi okunmuyor. pkk lı görünce ne dövebiliyorsun, ne beynini patlatabiliyorsun, ne de bir şey yapabiliyorsun. elin kolun bağlanmış, derin nefes alıp verişlerinde gözlerinden fırlattığın bir kaç okla onu yaralamaya çalışıyorsun. yüzü eşşek derisi, etkilenmiyor.
sonra gidiyor. ve sen sisteme küfrederken tekrar başlıyorsun yazmaya.

-karşıma çıksa alnının ortasından vururum!

seni değil, o şerefsizi koruyan yasalar bu ülkenin kanunlarında olduğu sürece bok vurursun!
bayrağa sövdü :sövebilir
millete sövdü :sövebilir
atatürke sövdü :sövebilir
şehite sövdü : şerefsiz ama sövebilir
türkiye cumhuriyetine sövdü :sövebilir
bende sövecem : sövemezsin :tck 125 maddeye ters
bunlar neye istinaden ?
301 madde serbest...

( ben böyle hukukun,,, yavaş tck 480 pardon.)
kadınlarını dağa kaldırıp gtünden skmek daha güzeldir.
isteklilerine yardımcı olabileciğim eylemdir. otobuse biniyorsunuz, munzur, cudi, gabar dağlarından herhangi birine geliyorsunuz, kaptan müsait yerde inecek var diyorsunuz. bir müddet sonra muhtemelen karşılaşıyorsunuz. tekme tokat girişiyorsunuz, kamplarını başlarına yıkıyorsunuz, aynı otobüsle evinize sağ salim dönüyorsunuz. burda harcanmayın yiğitlerim, vatan sizden hizmet bekliyor...
izlenilen videodan sonra hayatımda kürtçülüğü savunan birini ya da bir pkk sempatizanını canlı olarak görmemiş, türk doğmuş, yetiştirilmiş ve bununla gurur duyması gerektiği kafasına yerleştirilmiş bi insan olarak diyorum ki "böyle türklüğün ta orta yerine sıçayım".

yo tatlı su hümanistliği de yapmıyorum ama tekrarlıyorum her işin bi adabı var, edepsizliğin lüzümü yok.

video altındaki yorumların hepsi de onaylıyo ve örnek almayı tembihliyo ya...

ama en azında şöyle bi zarifliği var ki polis kavgayı izlemedi işini yapıp tarafları ayırdı. *
(bkz: zevkle)
ıslatılarak yapılması şiddetle tavsiye edilen eylemdir. zira şaaakkkk şuuukkkk diye sesleri duymak inanılmaz haz vericidir.
(bkz: meditasyon)
stres topuyla oynamak yerine yapılacak kutsal görev.
kesinlikle yapılmalı. dövün kardeşim acımayın. hepsi kendini acındırmaya çalışır, aldırmayın. basın marizi.
(bkz: hayra alamet)
hitleri psikopat diktatör kısaca kötü insan sayıp, lan galiba bunlar kürt diye komunist kızlara onlarca adam* (bkz: adam olmak) halinde saldırmak ...
her kula nasip olmaz çünki bir tanesi o anda special ability kullanıp 50 kisi çağırabilir.

spell name:
/castspell lölö (rank 15)

pkklıyı uzaklarda aramaya gerek yok. yan komşunuzda olabilir. beşiktaşta 15 tane araba yakıp beyoğlunda gece klübünün önünde "burası kürdistan lan" diye bağıracak kadar burnumuzun dibindelerken bence bu tarz konu başlıklarını sosyal ortamlarda ele almamayı gerek konunun sahibi, gerekse konuya balıklama atlayanlara tavsiye ederim.

ayrıca boş laf karın doyurmaz.
(bkz: bedava konuşmak)
dövülmesi farz olan ipneler.
okulda filan bi kaç kez yaptığımdır. gençliğimin yanmayacağını bilsem, değeceğini bilsem öldürürüm de. bakalım.