bugün

sonunda başarılmış olan ancak maalesef olanaksızlıklar yüzünden sadettin teksoy'un programına nasip olmayan aktivitedir:
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/6730335.asp?gid=200
"mutlaka koluyla da sex yapıyordur" tezini bırtladığımız kişi.
(bkz: saygilar duyuyorum)
(bkz: ben de yaparim)
nasıl antrenman yaptığı merak konusudur.
(bkz: cocuğu olmicak insan)
duvarı delip hamile bırakan mahkumun akrabası olabilecek adam. bize saygı duymak düşer.
şeyini mancınık olarak da kullanabilecek kimsedir.
''benim şeyim o kadar büyük ki uzatsam asya kıtasıyla avrupa kıtasını birbirine bağlar'' dese ''evet abi bağlar. inanırım'' denilecek adam...
--spoiler--
8.9 ton agırlıgındaki otobusu penisi ile cekmeden once kafasına balyozla defalarca vurulmus olan kişi.
--spoiler--

şimdi anlasılıyor neden boyle birşey denediği.
çelik bilek' karakterindeki arkadaşın türevi olan insan modelidir. *
bir diğer versiyonu için:
(bkz: penisiyle resim yapan adam)
penisini kullanarak farklı şeyler çekmeyi nihayetinde gururuna yediremeyip otobüs çekmeye karar vermiş uluhiyyetli insandır, takdire şayandır.

helal miiii? *
(bkz: enlarge your penis) *
kendisine verilmiş olan o organının işlevini henüz çözememiş olan insandır.sonunda doğru yolu bulacağına inanıyoruz.
muhtemelen senelerce penis büyütücü ağırlık çalışan dünyanın en saf kişisi.
zencidir. beyazlar yapamaz böyle bi şeyi zaten.
çocukluğunda şöyle bir diyaloğa maruz kalmış olması muhtemel adam.

- anne john abi bugün okulda otuzbir çektiğini anlatıyordu. otuzbir ne anne?
- (içses: nasıl anlatılır çocuğa) otuzbir değildir o otobüstur o otobüs.
- pipisiyle yaptığını söylüyordu ama anne pipisiyle otobüs mü çekmiş?
- (içses: sçtk hadi kıvır) büyüyünce anlarsın oğlum.
- bende büyüyünce otobüs çekicem anne.
sadece düşünce gücüyleyse sadece 'oha' diyeceğim kişi.
formülü: 2 çay kaşığı kanarya pisliği,1 çay bardağı inek gübresini bir bardağın için katıyoruz ve toz haline gelene kadar dövüyoruz.toz olduktan sonra penis kıllarınızdan bir tutam atıyoruz içine ve biraz köpek öldüren şarabı döküyoruz kılların dibe çökmesini bekliyoruz * ve fondip yapıp dikiyoruz.. 1 haftada etkisini görüceksiniz..
çükü sağlam olanın penisi yazarların çenesini yorarmış misali doldurun bakalım entryleri. *
süper adam. bi de bu var o daha da süper ;

(bkz: penisiyle 31 çeken adam)
sıkıyosa tır çeksin. *
ne yapmaya çalıştığı anlaşılmamış eylemdir. eliyle çekmek dururken neden penisini kullanmıştır. dikkat çekmek için başka organını kullanmayı neden düşünmemiştir. benim penisim bu kadar sağlam koskoca kamyonu bile çeker demektedir. fakat bunun insanımıza ne gibi bir faydası vardır. herkes ya o adama özenip penisiyle kamyon çekmeye çalışırsa ne olacak, sokakta elinde penisiyle dolaşan adamlar mı göreceğiz ? biraz daha mantıklı aktivitelerde bulunmalarını tavsiye ediyorum bu tür insanlara. yaptıklarının hiç bir mantıklı açıklamaları yoktur. mantıklı açıklama yapıyorum diyende zaten kendisi mantıklı değildir, bu tür bir şey yaptığına göre...
beni methetmeyin kardeşim bana para verin diyen adamdır.