bugün

boya malzemesi olarak ne kullandığı merak edilen adam!!!
başbakanın resmini yapması manidardır. türkiyede olsa acaba ne olurdu sorusunu akıllara getirir. acaba yaparken gören olmuş mu? şahit var mı? da cevap bekleyen sorular arasındadır.
+penisi ayrı,kendisi ayrı şöhret olan ressamdır.
+bugün başbakanın resmini penisiyle yapan,yarın o başbakana... * dedirten adamdır.
+uludagsozlukce sevdiğimiz aktristlerin resmini orası ve burasıyla yapmaması için rica ettiğim sanatçıdan bozma şebektir.
ödül aldığında ödül veren kişi hakkında konuşma yaptığı sırada;

-bu sanatsal eller..
-ehem.. ehem..*
-pardon, bu sanatsal penis daha nice güzel tablolara imza atacaktır. ressamımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. taşşaklarını da iyi kullanması dileğiyle..
ödül töreninde,ödül olarak penisine altın prezervatif* takılması muhtemel penis sahibi.
beyazdan başka renk kullanamayan ressamdır.
o her yonüyle bir sanat aşığı. o en büyük sanatsever. o.. o.. kelimeler kifayetsiz kalıyor daha fazla bir şey diyemiyorum. yeni tablolarını merakla bekliyoruz. *
penisiyle resim yaparken ellerini napıyor bilmiyorum.ulan bi elinle resim yaparsın diğer elinle fantazi.bu eleman sadece 1 tane bulunan penisiyle resim yapıyor.*
(bkz: yok artik lebron james)
(bkz: maneviyatı yüksek insan)
penisin gucunu nü resmi yaparak pekiştiren marifetli penise sahip olan kişi.
görüldüğü zaman dötünede sokabiliyormusun sorusu sorulacak insan.
-ahmet bak elin adamı neler yapıyor..
-biz resmi tabloya yapmayız güzelim!
-nasıl yani?
-adam 2 boyutlu yapıyo ama ben öyle miyim güzelim, daha yaratıcıyım ama biraz uzun sürüyo...
-ne kadar uzun?
-bak uzan şuraya, 9 ay sonra 3 boyutlu bi resim vereyim sana...

şeklinde bir diyaloğa neden olan nezih insan
göbeğe ya da kalçaya yapıyordur.

(bkz: anladın sen anladın)
'' burdan rocco siffredi ve hayranlarından özür diliyorum'' * veya '' mon ami rocco siffredi'' diyeceği kuvvetle muhtemel şahıstır.*
(bkz: penisiyle cinsel ilişkiye giren adam)
(bkz: sanat için kaldıran indiren adam)
(bkz: siyah tual üstüne beyaz işlemeler) yaparsa sergisi *
nu resimlerde ince hatları cizemeyen adam.
peter north olmasından şüphelendiğim kişidir.
cebindeki bozuk parayı fırça niyetine kullanan ingilizdir. penisini tuvale sürmek suretiyle ortaya bir sanat eseri çıkarır.

(bkz: peni)
-evet burda da tabiri caizse duvara nakış gibi işlenmiş sanatsal imgeler görülmek...
+napıyonuz la?
-resimi yorumluyorduk beyefendi.
+işediydim ben oraya.
-ne?
+işedim la. ismimi yazdım bak. o, s...
-skandalll, bu bir skandal.
+bağırmasana yav, bağrına işedik sanki herifin.
Bu videoyu atmak gerçekten serbest mi?
(bkz: Cinsel organıyla patates baskı yapan kadın)