bugün

4. nesil uuser. *
yine bir sözlük klasiği peride * üçüncü yazarlığını alarak sözlüğümüze hoşgelmiştir. kendisi bir miktar limonlu çay, sigara ve akor karışımı sevimli bir insandır.
hoşgelmiştir yazarı..**
yardım peşinde koşmaktan yorulmamış yazar..taktir edilesi ve örnek alınası yazar..
psikolojide okuduğunu tahmin ettiğim ve de an itibariyle * anova tablolarından girip, örneklem ve bağımsız değişkenden çıkmakta olan kişi.ayrıca; araya serpiştirdiği reliability gibi ingilizce kelimelerle de heralde ingilizce kaynaklardan çalışıyor hissi uyandıran * ,değişik nickli yazar.*
an itibarı hangi tadı dilimizin hangi kısmıyla aldığımızı belirterek bizi bilgilendirmektedir... **
sarabi cok seven fakat hala üzüm sarabini tatmadigini düsündüren yazarlarimizdandir...
entrylerinde ise genelde eksiksiz bilgi icermektedir...
yolu acik olsundur...
nü peride.

pek sevdiğim, kendisini göremediğim şu bir haftada pek özlediğim samsun 216 insanı. beşeri kantininin biriciği.

her daim heyecanlı ve yeni tanışmış ifadesi hiç kaybolmasın. *
metu esintileri beraberinde edebiyat, psikoloji vb. bilumum konu hakkında sözlüğü karışlayan yazar. devamını bekleriz.
beni gülmekten öldüren yazar. pek seviyorum.

benim stajyerlerim rocks seninkiler sux!
doğru üslubu ve sözlük üstüne attığı çapraz işlemelerle oluşturduğu kanaviçeleri ile gönlümüzü kazanan yazar. sanıyorum bir hanımefendi.
(bkz: #2551274) entrysinden sonra toplumda kanayan sosyolojik bir yara olan, selena adı altında yayınlanan diziyle de ilgili yorumları beklenen dikkat çekici yazar.
sabah sabah nerden aklına gelmişse sol frame i ise uygunluk testleri ve türevi binlerce başlıkla donatmış, iki dakikada tüm konuyla ilgili bilgilenmemizi sağlamış yazar.
öz elestiriden yoksun olan yazar.
(bkz: sihirli annemcilik)
son zamanlarda sürekli bilgi içrikli entryler giren ve sözlüğü daha yaşanılır bir yer yapma çabasında olan yazardır.

(bkz: tebrikler)
girmiş olduğu entrylerle psikiyatrist olduğunu düşündüğüm yazar.
kendisi geçen haftanın gammazı olmaktan gurur duymaktadır.
görünce sevindiğim yazar, yaşasın sosyal bilimlerle ilgili biri... okudugum mesleği yapmasam da meslektaşım diyebileceğim kişi, oleyy...