bugün

otobüsten bozma uçakları vardır, ama ali sabancı bakımsız uçak uçurmaz. yani pegasusla uçmaktan korkmayın, ucuza uçmak istiyorsan pegasustan başka alternatifin yok.
Ucuz biletleri sayesinde ilk kez ucaga binmeme vesile olan havayolu şirketi. Tüm uçakları Boeing 737-800 tipi ucaklardir. Hepsini geçtim. Kalkış esnasında yukarıdan açılan ekranda oynatilan bilgilendirme videosuna hasta oldum. Canım sikildikca Youtube'dan açıp izliyorum.
http://www.airporthaber.c...s-a-gonderme--37085h.html linkinden izlenebileceği üzere an itibari ile internette yerden yere vurulan videosunu etrafta dolaşmaktadır ve pegasusun resmen ağzına sıçmışlardır.
su paralıdır. *
dün 80 lira olan trabzon-kayseri biletini bugün 100 lira yapmasıyla canımı inanılmaz derecede sıkmış havayolu şirketidir. hayır o bileti almam yaya giderim o derece!
insanlıktan nasibini almamış yolcuları oluyor genelde. ulan ucuz diye herkes buna abanıyor herhalde. 1.5 saatlik yolculuk boyunca arkadan koltuğu tekmeleyen adama dönüp de bir şey de diyemiyorsun arapça bilmediğinden. hostesi çağırıp derdini anlatıyorsun onlar da anlamıyor ya la. en son çıkarken hostese ''bir daha uçağa yolcu alırken hayvan mı insan mı diye kontrol edin'' dedimdi de kızcağız bakakalmıştı. hülasa 3-5 lira fazla verip başka firma tercih edin.
ali sabancı'nın dikkat çekmek için uçağın kanadına çıkıp reklamını yaptığı , thy fiyatlarını aratmayan ama thy kadar nezih olmayan firmasıdır.
bi samsun ankara seferi koyamayan firma. yetkililere sesleniyorum!!!!!
uçaklarının hepsine kız ismi verip kuleden öncelik bekleyen hava yolu şirketidir.
yeni reklamı çok hoş olan firma.
Yakıttan birkaç galon tasarruf etmek için çok keskin manevralar yapan havayolları. kalkış yaptığı gibi tırmanışa geçer sonra it dalaşı yapar gibi bir manevra ile rotasına koyulur... manevra biraz daha sert yapılsa net kaçırıldık denilesi anlar yaşatacaktır.

Hostes ve hostlar Osman turzim otobüs muavinleri ayarındadır.

antalya, kıbrıs gibi küçük kaçamaklar için idealdir.
Kalitesini oldukça yükseltmiş hava yolu şirketi. son bir yıl içerisinde yaklaşık 20 kez falan kendileriyle uçmuşumdur, hiç rötar yapmadım veya uçuşlarımda hiç bir sorun yaşanmadı. Personeli güler yüzlü ve çok yardımsever.

Üstelik uçuş başında izlettikleri ve pegasus çalışanlarının çocukları tarafından çekilen "güvenlik uyarıları" videosu ile beni benden aldılar.
Videonun Türkçe ve ingilizce formatlarına buradan erişebilirsiniz:

http://www.flypgs.com/peg...si-gereken-kurallari.aspx
kalkış noktasının Sabiha Gökçen havaalanı olması nedeniyle rötarlar pek rastlanmayan havayolu şirketi. diğer low-cost lardan farkı yoktur. erken alırsan ucuz sona kalırsan pahalıdır. yurtiçi ve yurtdışında pek cok noktaya ucuş gerçekleştiriler.
Youtube sitesinde pegasus info video veya (bitişik olarak) ucurbenipegasus şeklinde arasanız bahsettiğim videoya ulaşabilirsiniz. Ayrıca videonun başında ve sonunda çalan cingıldan çok güzel SMS sesi oluyor tavsiye.
ucus guvenligi bilgilerini yillardir ekrandan yapan firma.
ucuz fiyata, rötarsız uçuşlar sunan hava yolu firması. uçak filosu türkiye'nin en genç filosudur, avrupa içinde bu alanda ilk sıralardadır. bilet erken tarihte ucuz alındığında, hizmet kalitesi iyidir, ancak uçuşa yakın tarihlerde alınan biletler ucuz olmadığı için kalite diğer hava yolu firmalarına göre düşüktür. ancak diğer hava yolu firmalarına göre uçuş ağı çok daha geniştir.* çoğu zaman atlas jet ve onur air pegasus'a yakın fiyatlar sunsalar da, uçuş ağları sınırlıdır. pegasus yolcunun ödediği ücrete ya mükemmel ya da vasat bir hava yolu firmasıdır. milyonlar için bulunmaz nimettir. pegasus için standart kendi standardıdır, lüks ise yoktur...

(bkz: low cost airlines)
yarrak gibi havayolu firmasıdır biletlerini bedava dagıtsalar almayacağım firmadır.

ömrü havada geçen bir insan değilim ayda bir bazen iki ayda bir uçuyorum ama özellikle sabiha gökçenden kalkacak her uçağımı beklerken pegasus gişesinin önünde bir kavga bir gürültü bir tartışmaya şahit oluyorum. bir uçuşumda da sakin görmedim arkadaş şu gişeyi. çalışanları mı çok sorunlu müşterileri mi çok manyak yoksa şirket mi çok dandik anlamış değilim.
nedense ayakta yolcu alımları başladı diye haberini birgün okuyacağım gibi hissetmeme neden olan firma.
Atlas jet ile girdigi reklam yarisinda firmanin "biz ikinciyiz ama bizimkisi 77 cm" sloganina bizimkisi "77 cm degil ama zamaninda kalkiyor ayarini veren hizmeti ucuz etin yahnisi diye tanimlanabilecek havayolu sirketidir.
30 liraya ist-trabzon gidiş dönüş bilet alarak işimi görmüş genel manada bir sorunum olmadığı şirket.
isim ve logo olarak eski Yunan'ı çağrıştıran firma.
bir thy degildir. sabihaya iner avrupadakilerin amina koyar. yiyecek icecekte ucretlidir.
HAVAYOLU SIRKETLERININ BILETIN SINIFINA GORE UYGULADIKLARI BIRER UCRET KURALLARI VARDIR. ORNEK, UCAK TAMAMEN BOS VE SIZ KESIN UCACAKSINIZ OZAMAN EN DUSUK SINIFTAN ALIRSINIZ BILETI AMA UCUSUNUZ KESIN DEGIL VE PARANINDA TAM IADE EDILMESINI ISTIYORSANIZ UST SINIFLARDAN ALIRSINIZ, UCUSA 12 SAATEN FAZLA ZAMAN VARSA PARANIZIN TAMAMINI IADE ALIRSINIZ, PEGAUSTA BU KURAL SON ZAMANLARDA EN UST SINIFTA ALDIGINIZDA SAK DIYE 30 TL KESIYOR. BIRDE BILETLERDE CHEC-IN BEDELI 3TL ALAN HAVAYOLU SIRKETI.
iş başvurusundan 15 tl talep eden firma. lan tamam suya para alıyorsunuz. utanmasanız tuvalete de para alacaksınız. ama iş başvurusundan 15 lira almak ne demektir lan. işsiz olum zaten sana başvuran adamlar. bu kadar da olmaz dedirtendir.
2 nisan 2013 tarihi itibariyle muş-istanbul seferlerine başlayacaktır. vergiler dahil 59,99 tl.
güncel Önemli Başlıklar