bugün

dolmuş gibi uçakları olan havayolu şirketi (bkz: aksaray aksaray aksaray)
55 milyona daha nolsun dedirten havayolu şirketidir. varan, ulusoy, boss gibi otobus firmaları bile 50 milyona bilet satarken aynı yolu biletin erken alınması sayesinde 55 milyona katedebilmektedir. ücretsiz otopark ve de servis olanakları ayrıca sabiha gökçen havaalanını kullanmasıda diğer extra özellikleridir kısaca tebrikler diyoruz kendilerine.
yurtici ucuslarini sabiha gokcen havaalanindan yapan, ucuz bilet fiyatlari ile dikkat ceken havayolu sirketi.
havaalanı servisi bedava diyen ama 5 ytl alan ,
sevisleri sağda solda münübüs gibi para toplayan,
saçma salak yerde kurt taksicilerin ortasında "soon durak " diye bağıran servis şöförlerinin olduğu ,
sadece yer hizletleri kötü olan
uçak filosu oldukça genç *
sabiha gökçen hava alanını kullanan hava yolu firması

merak edenler için anadolu yakasındaki x noktasına yine anadolu yakasında olan sabiha gökçen 41 km avrupa yakasında olan yeşilköy 21 km dir.
yönetim kurulu başkanlığını sabancı holding'ten ali sabancı'nın yaptığı havayolu şirketi.zamanında uçuşlarıyla dikkat çekiyor.thy'den sonra dikkate alınabilecek ilk alternatif diyebiliriz.
thy'den sonra binildiğinde pek sırıtmayan havayolları şirketi,bazen fiyatları thy'nin bile üstüne çıkabiliyor.internet'ten bileti aldığınızda 15 dakika sonra fiyatın daha da düştüğüne de tanık olabiliyorsunuz.hizmet iyi,içecekle beraber sıcak bir poğaça veriyorlar hepsi bu,uzun bir yolculuk olmadığına göre,thy salatası veya sandviçi yiyememek çok büyük eksiklik değil bence.sabiha gökçen'e iniyor olması çoğu insana göre eksiden ziyade bir artıdır aynı zamanda.
think marketing 2006 devrimci pazarlama uygulamaları kategorisi ödülünü alan havayolu şirketi.
sahibinin ali sabancı olduğu *, yemek yemek zorunda değilsiniz mantığı ile uçak içi yemekleri paralı olan * , kalkış süresinde en az bekletme oranı olan, yurtdışı seyahatlerine de başlayacak olan, uçaklarının üzerine reklam almayı akıl eden uçak firması.
ing: kanatlı beygir havayolları.
(bkz: ucuz etin yahnisi pek olur)

(bkz: uçan nilüfer turizm)
(bkz: uçaklar düşen araçlardır)
yakında akbil hizmeti başlatabilceğinden şüpelendiğim havayolu şirketi.
(bkz: abi banada bassana)
otobüs biletinden daha ucuza biletlerine 60 gün öncesinden ulaşmak mümkün olan uçulası havayolu şirketi..
uçuş kodu 'pgt' olan havayolu.

örnek: pgt 212
uçuşlarda ekstra olarak 5 ytl'ye bira ve şarap, 10 ve 15 ytl ye viski satan havayolu şirketi.
Kesinlikle acayip bir havayolu şirketi. her seferinde beni şaşırtan eylemleri sergileyen şirket.Hizmet açısından rezalet bir yapıya sahiptir.Çoğu zaman yolcularla asık suratlı hosteslerin ilgilendiği, rötarların bol yaşandığı, yolcuları fly air denilen rezalet koltuklara sahip yanaşma bir havayolu şirketine çoğu zaman aktaran, pilotların uçak kalkmadan önce her defasında karizmasının doruğundaymışcasına sürekli an itibariyle nerde olduğumuzu söyleme gereği duyduğu, hosteslerin ingilizce konusunda yoksun olduğu şirkettir.Türk hava yollarına rekabeti sadece parasal anlamda yaptığı için ikinci sınıf olmaktan kurtulamamaktadır.
hostes kadrosunun güzellik yarışmalarından derece alan bayanlardan seçildiğini düşündüğüm yönetim kurulu başkanlığını ali sabancı nın yaptığı havayolu şirketi.
uçaklarında yiyecek-içecek servisini kaldıran firma.
internet üzerinden bilet satışlarında bir "hizmet bedeli" uygulaması başlatmış havayolu şirketi. istanbul-düsseldorf seferi için bizzat baktım, 10 küsur euro idi bedel.
thy'den sadece birazcık daha ucuzdur. onun haricinde yolculuk esnasında herşey parayladır. bu sayede verdikleri sandviç soda ve türevleriyle bu ufak farkıda kapatırlar.
ayrıca inişleri çok kötüdür. pilotları uçağı indirmede çok beceriksizdir. yüreğiniz ağzınızda inersiniz.
sivas'a seferi olmayan kuruluş.
25 yaş altı öğrenciyseniz pegasus'a 100 lira vereceğinize thy'ye 75 lira verir, paşa gibi uçarsınız. *
yiyecek içecek servisi ücretli olan firma.
http://www.flypgs.com/
biletinizi erken aldığınız taktirde avrupa' ya 15 euro ile uçuruyormuş.

- iyi günler ben erken bilet alıp avrupa' ya 15 euro' ya uçmak istiyorum efendim.
- tabi ki.
- gelecek ay londra' ya gidicem efendim ben.
- malesef beyefendi bu kampanya için en erken tarih 2245 yılı.
- hmm ok pardon, ben thy kullanayım o zaman.