bugün

entry'ler (1224)

kılıçdaroğlu ile maliki görüşmesi

bazı yazarların illa bizim bok de dediğimize bok de mantığında olduğunu gösteren görüşme.

gerçi bunların cinsi bu şekilde. kardeşim esaddan düşman esed e dönüşeni mi görmedik, yoksa demokrasiyi putinden öğrenecek değiliz diyip de sonra rusya'yla normalleşmek adına mektup gönderilmesini alkışlayanları mı? Çok değil 4 yıl önceki haber linkini paylaşıyorum bak. herkesi kendiniz gibi gerizekalı zannetmeyin. biz hala hatırlıyoruz bazı şeyleri.

kılıçdaroğlu'na gelince kendisine şu yüzden kızamıyorum: bu ülkede milli bir politika kalmadı yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı. o yüzden de sizin hiç beceremediğiniz diplomasiyi benimsemek zorunda değil ve kiminle isterse onunla görüşür.

http://www.haberdiyarbaki...tini-geri-cevirdi-53881h/

carrefoursa mini

Carrefour un türkiye genelinde discount kanalındaki süpermarketlerle(bim,a101,şok vs.) rekabet etmek amacıyla açmaya başladığı zincir. kalite anlamında daha iyi olduğu su götürmemekle beraber bu marketlerde çalıştırdıkları elemanlarını 6 ay içinde derdest etmesiyle nam salmaya başlamıştır. neden 6 ay? çünkü ef fazla 2 haftalık ihbar tazminatı ile çalışanı kapının önüne rahat rahat koyabilirsin. böylece kıdem gibi bir sorunun olmaz, dolayısıyla da beklenmeyen maliyet gibi bir sorunun olmaz.

türk telekom

Görüp görülebilecek en ciddiyetsiz, en rezil firmadır kendisi.

07.05.2016 tarihinde aksaray'da bunlara fiber internet ve tivibu bağlattırmak için başvurdum. Özellikle de telefonda sordum kendilerine: ne kadar sürede bağlanır,cumartesi aramıştım, en geç cuma gününe kadar her iki hizmetimizi de kullanmaya başlarsınız dedi. ben de tamam dedim geçti. önce bana salı günü mng kargo ile sözleşme geldi: imzalamam gerekiyormuş. imzaladım sonra da aldı evrakları gittiler. cuma aradım tabi haliyle ne olduğunu sormak için: evraklar daha sistemde görünmüyormuş? cumartesi bir telefon geldi? pazartesi kurulum yapacağız diye. saat 1 de uygun musunuz diye soruyorlar. Dedim ki ben çalışıyorum. eğer bir de gelecekseniz ok eve geleyim. merak etmeyin sıkıntı olmaz dediler.ben pazartesi eve geldim saat 12.30'da. Bekle allah bekle. saat 2 ye kadar bekledim. dedim artık gelmeyecekler tamam ve ayrıldım. yolda da telefon açtım ben istemiyorum sizin hizmetinizi. kuruluma falan gelmeyin diye.

saat 4 te telefonum çaldı. arayan telekomdan birisi. abi biz geldik kuruluma evde kimse yok. istemiyorum dedim. lütfen bizlik bir problem değil. iptal etmeyin. hemen bağlayacağız dedi ve bin bir özür ile ikna etti beni. çıktım eve gittim. bağladı modemi. şimdi aktive edilmesini bekleyin yarım saate en geç de yarın sabaha bağlantınız gelir dedi. neyse ben de umursamadım tamam dedim. sabah da işe gittim. eve geldim ki ne göreyim: Bingooo

Hala internet bağlantım yok. hala ortalarda tivibu yok. aradığım müşteri hizmetleri bok gibi bir diksiyon ile ağzını doldura doldura bekleyeceksiniz beyefendiden başka bir cümle kurmuyor. Ulan senin rakibin olan turkcell superonline a başvurduğun günün öğleden sonrası elinde bütün kutularla gelip, bağlantılarını da halledip gidiyorlar. bunlar 2016 yılında hala 11 günde evime internet bağlayamadılar. elinizden geliyorsa bağlatmayın lan. uzak durun bu lanet firmadan.

verder veremem demenin ingilizcesi

(bkz: werder bremen in ingilizcesi)
(bkz: serbest çağrışım)

yalcin acar

Rahmetli olduğunu öğrendiğim hocamızdır. Kendisini çok sevmeme rağmen iktisat a girişi bir türlü verememiş ancak tek ders sınavıyla mezun olduğun halde kendisini bir kere bile kötü yadetmemişimdir. Bugün iibf de tören yapılıp ebediyete uğurlanacakmış.

atatürk yaşasaydı rte hayranı olurdu

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)

mit in tüm planlarını çözen sözlük dahisi

çözmek için dahi olmaya gerek yok. eğer mit in başındaki kişi "gerekirse kendi topraklarımıza 3-5 roket atar savaş açarız." minvalinde birşeyler söylerse halkın da artık her olayda teşkilatın parmağını araması normaldir.

aras kargo

yurtiçi kargo nun rezilliklerinin ardından çalışmaya başladığım kargo firması. şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. kişisel görüşüm en kötü hali yurtiçi nin en iyi halinden hallicedir.

fırat çakıroğlu

üzüldüğümüz, canımızı yakan, yitip giden gençtir. daha hayatının baharında, yapacağı kimbilir nice şey varken, toprağa düşmüştür. sanıldığının aksine katilleri sadece pkk lılar değil kulağında küpesi olan genci dövmenin mübah olduğunu öğreten; yurtlarda erkeklerin kız arkadaşlarının elini tutmalarının yasak olduğunu salık veren abileridir de...

nihat doğan

daha izzet yıldızhan ile otellerde yediği bokların üzerinden çok yıllar geçmemesine rağmen ahlaktan bahsedecek kadar gurursuz şovmen.

clash of clans

Koy binasini 10. Seviyeye yukselterek kendi ayagima siktigim oyundur efem. Saldiri yapacak yer bulamiyorum. Surekli 50k-60k lik adamlar geliyor. Ciddi ciddi silmeyi dusunmeye basladigim oyundur ayni zamanda.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı

bütün kuş kafilesine galatasaray ın çaktığı maç olmuştur.

şebnem keskin

dün akşam mersin 3 barduck'ta canlı dinlediğimiz mükemmel sese sahip kişilik. sesini duyup içeri dinlemeye girdik ama şu saate kadar ünlü birini dinlediğimizin farkında değildik. önemli yere gelecektir. zira gelmezse böyle piyasanın aq.

3 yiyen galatasaray taraftarındaki neşe

en kötü ihtimalle geçmişini düşünüp, hiçbir takıma nasip olmayan başarılarını hatırlayıp, sesinin kısılmasına aldırmayıp bağıran galatasaray taraftarıdır. helal olsundur.

interstellar

sonuna doğru murphy ve erkek kardeşi birbirine sarılırken christian bale i gördüğüme yemin ettiren film.

oğlak burcu erkeği balık burcu kadını ilişkisi

neredeyse 10 yıldır devam ettirdiğim ilişkidir. evlilikle sonuçlanmıştır.

rıdvan dilmen

Volkan icin cocukcagiz demis hayalperest. Aksam aksam guldurmustur.

5000 yıllık kürt tarihinin en büyük başarısı

böyle giderse kürdistan ı kurmaları olacaktır. *

fahri trafik müfettişi

tüm gün trafikte olan birisi olarak olabildiğince kurallara uymama rağmen hayatımda ilk kez, kırmızı ışıkta geçtiğimi belirterek, bana ceza yazmıştır. kırmızı ışıkta geçmediğimden emin olmama rağmen itiraz edecek bir merci bulunmaması ilginçtir, herhangi bir kanıta dayanmadan ceza yazılması hukuk dışıdır. **

patlak kadın evliyken de orospuluk yapar

yazarın annesinin de patlak olmasından mütevellit, aslında bir nevi kişi kendinden bilir işi durumunun olduğu önerme.