miller bırası ve camel soft'u ile kedisini okşayıp tezer özlü okuyan kızdır. tapılır.
camel box'u ile ders kitaplarının arasına gömülmüş, kedisini değil mat 2 kitaplarının sayfalarını okşayan sözlük kızıdır.
yine aynı hanım kızımız sınav bitince tezer özlü kafası yaşayana kadar yerinden kalkmayacaktır.
(bkz: aa ben)
kadıköy kızı olmaması şaşırtmıştır.
(bkz: bir kadıköy kızı tutturmuş yazar)
aranilan sohbet edilesi kizdir.
Kedisi olup ta mutsuz olmasını anlayamadığım kızdır.
yalnız bırakılmamalıdır. sarılarak teselli ettikten sonra sarılmayı abartarak çatır çatır mutlu edilmesi gereken kızdır.
tekel 2000 ve efesi eline alıp köpeğilye boğuşan aynı zamanda oboa çalan kızdır.
http://www.youtube.com/watch?v=IoGaZSd8hnw

bu şarkıyı dinleyip gülümsemeye çalışıyordur.
yazıktır ona.
sözlükte yazdıklarıyla hayeller kuran yazarın, orgazm olması için kafasında yarattığı kahraman kadıköylü.
yüzde doksanını kapsadığını düşündüğüm tespittir. bu durumlarına şükredip mutlu olmalarını, gözlerinin dışarıda olmamasını temenni ederim. bir cumartesi gecesi yapılan çılgınlık ve ardından bahtına düşen bir piçten yediği darbeden sonra ortalıkta kalan kızdan daha iyidir.
edit: omuzlarımda iki kişilik yer vardır. merhaba kızlar merhaba...
pazartesiyi terk etmis saliyi yasayan varligini kafamda kurcaladigim benden habersiz kızdır.
Depresiftir, ergen gibi triplere girmiştir. Ağlayası falan gelir ama tutar kendini çaktırmamaya çalışır, sözlükte atar hırsını.
günün ne önemi var yalnızlık ve mutsuzluk etmiş zaten hayatına, ha pazartesi, ha çarşamba. diğer pazartesiye kadar umarım hayatı düzelir diyeceğim ama vizeler başlıyor, pek ümitlenmesin.
gelsin beraber takılalım diyebileceğim sözlük kızıdır. beraber entry falan gireriz ha?*
lucky strike mentol ve redbull içip bob marley dinleyen kızın yanında hiçtir.
(bkz: uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)
(bkz: ben burdayım beni de zikin)
biraz sonra sozluk abazanlari tarafindan mesaj yagmuruna tutulacak olan kizdir.
malibu içip sudoku çözüyordur. (bkz: aa benim bu)
edit:şaka lan, itiraf et heyecanlandın ama.
muhtemelen mimar olan kızdır.