bugün

entry'ler (756)

kafayı yemekten korkmak

içinde bulunduğum durum.

son sigara zamları

Tarih belirtilmedigi için hatalı olduğunu düşündüğüm başlık.bundan sonra başka zam olmayacağını gösterir.

ac dc dinleyen kiz

ne yapıyordur şimdi dedirtmez ama lan böyle biri vardı dedirtir. Edit : iyi eksi yemisiz lan

sözlük yazarlarının itirafları

ağzım acıyor 20 lik diş oyyyyyyy 4 tane ağrı kesici aldım etki bile etmedi nöbetçi dişçi felan var mı bilen mesaj atsın.

yedi meşaleciler

Gece gece topu topu yedi harf var kaç tane kodlama yapılabilir ki demeden işe koyuldum başladım yazmaya
vecizesi yok mu
ceviz mi yesek
sucuk ve muz ye
cezam ve yasak
makas ve yazıcı
mecaz ve yasak muz ve kayısıcı

diye giderken bir anda aydınlanma yaşadım aradığım cümleyi bulmuştum gözlerimin içi parladı ve ağzımdan o sözcükler döküldü
'VAY AMCIKSIZ'

uludağ sözlüğün hak ettiği değeri görememesi

bu kadar keyifli cana yakın bir ortamı hiçbiryerde bulamayacakları halde farklı platformları seçen insanların neden olduğu hareket. buradaki dostluklar samimiyeti zall gibi mütevazı bir kurucu hangi platformda olabiasdfasdfasdf. her girdiğimde şaşırıyorum bu kadar insan burada ne yapıyor aynı başlıklarda ayn entryleri yazıp yazıp duruyor yemin ederim çok ilginç bir popülasyon.

foster ın hayali dostlar mekanı

2. sezondan sonrasının türkçe dublajı yoktur. finalinde lost benzerliği vs yoktur.

worms armageddon

serverların hala dolu oldugu oyun deliler gibi koyun savaşı yapıyorum.

riva

ülkerin yeni antepfıstıklı çikolatası, arasındaki dolguyu emmenin verdiği hazzı tarif edilemez.

türkiyede libertines dinleyen kız olmaması

can sıkan durumdur, indie kültürünün yerleşmediğini gösterir.

ygs 2015 te barajı geçemeyecek yazarlar

hep 250 puan aldığım için beni etkilemeycek baraj durumu.

zlatan ibrahimovic

doğum gününde karınıza ne aldınız sorusuna nothing, she has zlatan cevabını vermiş favori futbolcum

ronaldo bale james vs messi suarez neymar

(bkz: zlatan)

bir plakaya 250 000 tl istemek

az önce ilk defa yaşım kemale erdi artık benim de her olgun erkek gibi sahibinden.com da araba bakmam lazım dedim ve siteye girdim, iyi bok yedim http://www.sahibinden.com...ip-olmaz-176626545/detay/

sushi

Cocoon sarkisi.

sözlüğün artık kendini tekrar etmesi

Gelmis gecmis en tasakli tespit.

hala survivor izleyen aptallatin olmasi

Aptallatin kelimesine yanlis diyen 10. Kisiyi turabi sikecek diyorlar, durmak yok devam hadi. Baskalarinin adina uzulmemize neden olan durumdur

sevilen kızın siyonist olduğunu öğrenmek

suphesiz ki bir turk erkeginin basina gelebilecek en kotu seyler listesinde ilk 3 e girer.

hala survivor izleyen aptallatin olmasi

insanlarin aptalliginin sonsuz oldugunu gosterir. Meeeee

mobil siteye populer butonu eklemek

Cok zordur.