bugün

hayvan diyorum başka bir şey demiyorum ne haz alıyor onuda anlamıyorum, acaba kendi kız kardeşine başka bir erkek yapsa nasıl kudururdu hayvan, eşşolüsü, bu erkek ahlaktan, medeniyetten yoksun erkektir, ot gelip sap gider bu hayattan.
bir de bunların erkeğe sürtünen kız versiyonu vardır. her ikisi de aşağılıktır... kızlar kendisine sürtünen öküzden hayatta haz almazken, erkekler hatun kişi sürtününce hınzır bir şekilde davranırlar.
45 kişilik otobüste 100 kişi varsa, ya o otobüse binmeyeceksin yada erkeklere bok atmayacaksın. *
onu da bi fordlayan çıkar inşallah denilesi durumdur.
(bkz: fortçu)
aleni şekilde taciz eden insandır.acaba o kız donüp "napıyosun sen ya" dediğinde ne yapar cok merak ediyorum ?
matkabını bileyen abazan gençlik ..
(bkz: fırsatlar değerlendirmek içindir)
aslında niyet önemlidir. istanbul da yaşayan herkes bilir ki toplu taşımacılıkta * sürtünmeden inmek ve binmek çok zordur. başka çare olmadığına göre mümkün olduğunca ilerlerken dikkat etmeli ayrıca arkamıza da sahip çıkmayı bilmeliyiz. *
kaybedecek bir şeyi, (özellikle de bir onuru ve gururu) olmayan, bazı şeyleri yaşayamayacağını da anladığından, azgınlığını böyle tatmin etmek isteyen erkek tipi. kendince eğlenir böyle yaparak.
Kalabalık otobüslerde, yapılmaması neredeyse imkansız eylemdir. Bundan hoşnut olan var mıdır? elbetteki vardır. Ama kurunun yanında yaşta yanıyor malesef.
aletinden asılıp taksim meydanında sallandırılması gereken şahıs.
bunun eğitimsizlikle, görmemişlikle, ezilmişlikle ilgisi yoktur. üniversitede okuyan öğrenci tarafından bile yapıldığı görülmüş, esefle kınanmıştır. kişilik bozukluğu, cinsel sapkınlıktır. istanbulun kalabalık iett otobüslerini daha da iğrenç hale getiren utanılacak bir ayrıntıdır.bunların tek çaresi rahatsız edilmek istemeyen kızların çantalarında iğne gibi delici aletler bulundurarak, sürtünen kişinin sürtünen yerlerine batırmak suretiyle cezalandırmalarıdır. şiddetten anlar bu sapıklar.
hayvandır.aslında hayvanlara ayıp oluyor ama başka bir kelime ile tanımlayamıyorum. bu yaratıgın annesi, kız kardeşi yada kız arkadası hiç otobüse binmeyecekmı? hoş çokta umrunda olacagını sanmıyorum çünkü ahlak duyguları gelişmemiştir.
kısa bir teğetten bile medet uman zavallı.
küçüklüğünde muhtelif zamanlarda sürtünülmüşlükler yaşamış bünyedir, allah ıslah etsindir.