bugün

bunlar yazacak şeyleri olamamakla birlikte iyi bir işe yararlar. ot bok türünden bakınızlar bizim benzer konularla bağlantı kurmamıza yardımcı olurlar. yani bir nevi çağrışım gibin. ancak bkz den once bi şeyler yaz da sukalata olsun be kardeşim...
(bkz: bkz)
yapılması doğru davranış biçiminde sayılan.nitelikli ve nicelikli ultra süper karaktere sahip yazarlar.
ciddi yazar.
bkz vermesi biraz zahmetli olmasından kelli, tebrik edilesi, "üşünmemiş vermiş" denmesi gereken yazarlar.
(bkz: en asil duygunun insanı)
girdiği entryi örneklendiren yazarlar.. (bkz: ben)
bilincsiz yazarlardır.
birseyler yazmak istemedigi zaman yapilacak en güzel eylemi yapan yazarlardir..* su anda ben de bunu yapiyorum.. (bkz: ben yaptim ordan biliyorum) farkedildigi gibi bir daha yaptim (bkz: çok mutluyum) dayanamiyorum napayim tutamiyorum kendimi..* (bkz: tutamiyorum zamani) *
(bkz: ot)
(bkz: bok)
(bkz: bir kavramla ilgili gozden kacan cagrisimlari hatirlatmaya yardimci olan insanlar)
allah tarafından dünyaya sadece yorum yapmak için indirildiğini zanneden armadillolardır.
(bkz: redwinemania)'nın da içinde olduğu yazar grubudur. bahsedildiği gibi "ota boka" yani, açmak için açılan "ottan boktan" başlıklara ayar amaçlı bkz'lar verirler. (bkz: aferin)
yazmak istedilerinin sözlük formatına uymadığını farkedip olayı kıvırmak için bkz ları kullanan yazarlar.
sözlüğün geçmişini iyi takip etmiş ,tekrarlanan başlıklara kibarca müdahale eden yazarlardır
(bkz: bkz yazarlığı)
(bkz: bok)

(bkz: ot)

bkz vermek parayla degildir ve muhteşem * görgü kurallarımız içinde absürt bir yanı yoktur. 2. şahısları ilgilendirmemektedir.aksi halde ota boka zıplayan insan konumuna duhul olabilirler. *
(bkz: sözlügü günlük gazete sanan yazar)
(bkz: sözlük)
konu: sünger bob kare pantolon
entry: (bkz: sünger bob la patrick arasındaki çarpık ilişki)
kimsenin yazmaya cesaret edemeyeceği yazarlardır.
(bkz: ota boka bkz vermek)
(bkz: karamuratbenim).
bir tek bakınız verildiğinde anlamayanlar için: bkz. lı entryler giriyorum hep.
(bkz: ayar verilince sinirlenen yazar)
içlerinde benim de olduğum yazar tipidir.komik olduğu sürece sorun yoktur aslında,nihayetinde ansiklopedi değil ki burası be kardeşim* *
sözlüğün kullanılabilirliğini arttıran yazarlardır. sol frame de başlık görüp entry girmeye başladığınızda bilemezsiniz ki aslında sizin girdiğiniz entrye daha uygun bir başlık var. halbuki bkz olduğu zaman başlık altında daha uygununu bulup da entry girebilirsiniz. ayrıca sözlük bir ağ değil midir, bu ağlar arasındaki geçişler yani yollar yani bkz lar çoğaldıkça yollar da artmaz mı? ota boka sözünü kabul etmemekle birlikte kınıyorum efendim.
slogan da verelim tam olsun, daha iyi bir uludağ sözlük için bol bol bkz veriniz.
(bkz: kınamak)
(bkz: otu boku kınamak)
(bkz: akıllı bkz)
(bkz: bkz ile ayar vermek)vs..
bunlar işinize yarayabilir.