bugün

çocukken bebek bezi sandığım şey.*
orkidin bayanlara olan o güzel faydalarını hepimiz biliyoruz , ama o kadar çok faydası var ki hayatmızı etkileyen , mesela onunla spor yapabilirsiniz , koşabilirsiniz , tenis oynayabilirsiniz hatta denize bile girebileceğiniz modelleri bile çıktı sanırım .
bu arada rahat uyumayıda sağlar.
vampirler için sallama çay.
kız arkadaşınız "yaaa çok kotuyum nolur sen alsan?" dediğinde alırken 1001 * takla attığınız bayan hijyen ürünü yada çocuk *.
orkid, ürün ile firma adının bir tutulmasına bir örnektir.
diğerleri için
(bkz: sana yağı)
(bkz: selpak) gibi

orkid bildiğim kadarı ile o kanı salgılayan hormonun ismidir.
ürünün türkiyede kullanılan ismidir, yurt dışı pazarında alldays ismi kullanılır..
son reklamında oynayan kızın onu kullanırken sürekli heryere zıplayarak oturduğu, hatta oturduktan sonra da sürekli zıpladığı ürün. reklamdan çıkarılan muhtemel sonuçlar:

1- orkid kullanan kızlar sürekli zıplayarak oturur.
2- zıplayan kızlar orkid kullanır.
3- yanınızda oturmakta olan kız orkid kullanıyorsa, yanınıza bir sonraki bakışınızda kız orada olmayabilir.
yeni çıkan her modelinin * 3 kata kadar daha iyi koruduğu ve reklamlarında mavi bir sıvının pipetle pede şırıngalandığı ped markası.

+nasıl, denedin mi?
-güzeeel, yani eskisine göre 3 kat daha iyi koruyor.
+hmmmm, bi de bunu mavi sıvı testine tabi tutalım biz.
-yani tabi ar&ge'deki arkadaşlar daha iyi bilir tabi ama biraz hani donu daha iyi sarsa...
+tamam yazdım, ben bunu ileticem. bi dahakine 3 kat daha iyi olacak.
-teşekküüüürler orkiiiid.
şöylede bir reklamı olabilir:
-orkid kanatlandırır..
(bkz: kotex geldi orkid bozuldu)
insanda mutlaka bir devamlılık hissi yaratan üründür. açıklamak gerekirse; regl günlerinde orkid kullanan bir insansanız,bitiminden sonraki 1 hafta hatta 1 ay boyunca orkid'in "günlük ped"lerinden kullanmaya psikolojik olarak itilirsiniz. sizin iradenize kalmış. *
bu tarz markaların en iyisi ... ayrıca zaten artık markete gidip başka bir markada almak istesen adı hep aynıdır 'orkid 'alıcam denir.....
(bkz: kirli çıkı)
reklamlarında kadınların kendileri için tehlike arzettiğini bilmelerine rağmen, üstüne basa basa "bakın kızlar bu sızdırmıyoooooo" demek için beyaz pantolon giydikleri kişisel malzemedir.
o sıvıyı jele çeviren teknolojiyi buldular ya nasıl sevindim. petek doku anında alta geçiriyor, alttaki garip materyal de jele çevirip akmasını önlüyor. kadın makası vurdu ortadan ikiye ama o da ne akmıyor abi. sallıyor sallıyor yok. ne güzel.
reklamları sayesinde,bu konuda bilgisiz gençleri "kadınlar mavi renkli bir sıvı işiyor" fikrine inandıran ped markası.
Reklamlari ahlaksizlik abidesi olan hede. Bir toplumun ahlaki degerleriyle ve mukaddesati ile ancak bu kadar alay edilir.
Temel'i süpermarketin önünde kocaman bir orkid paketiyle gören Cemal ne yapacağını sorunca, Temel: "Puninla tenis oyniyepilirsun, pisiklete binebilirsun, ata binebilürsun, tenuze cirebilürsun" demiş. * *
yeni çıkan modelinin özelliğinin kalın olması olduğunu öğrenince dumur olduğum ve " madem kalını iyidi neden incesi iyi diye senelerce reklam yaptınız" şeklinde bana serzenişte bulunduran ped markası.
ortaya yeni ürün sürmeyen, senelerdir "kalın orkid" diye anlamsız bir şey üreten firmadır.
bir de hışır hışırdır.
ıslaklığı anında orta tabakaya geçiren, ince aparat.
(bkz: orkid kullanmayan kız)
hala var mi bilmem ama bir ara bunun parfumlusu de vardi. taktiginiz da guzel kokular gelirdi burnunuza, kendinizi ferah hissederdiniz de, bir sure sonra kanli kanli zaman gecirdikten sonra burnunuza igrenc kokular gelirdi. insanin kendinden igrenmesi bu olsa gerek.

neyse efenim siz evy lady'den vazgecmeyin bence.
(bkz: orkide).
türkiye de ilk olmasının dışında bi numarası olmayandır. tahtını kotexe kaptırdı kaptıracaktır.

edit:tamam lan orkid bir numara. yazın sıcağında özellikle. bi güzel bi güzel. sorma. ayrıca erkeksen tavsiye ediyorum şu sıcakta gez bakalım.