bugün

dünyanın en eski ped markası.
kendisini en hijyenik ped olarak tanımlamaktadır. biraz daha gelir seviyesi yüksek kesimi hedef kitlesi olarak belirlemiştir.
türkiye'ye süper bir reklam kampanyası ile atılmış, diğer ped markalarını "biz böyle bir reklam niye düşünmedik" dedirten. reklamlarında kalitesini övme yerine kadınların adet dönemlerinde bile aşkı düşünebileceğini konu alan ped markası.
kimberly-clark'a ait ped markası.

http://www.kotex.com/
http://www.kimberly-clark.com/
kendisini yüksek kesime pazarlamaya çalışan, orta tabaka ve altını dışlayan bir havası olan hijyenik ürün.
kaşarlı tost ebatlarındaki ürün.
diğer markalara göre daha edepli * ve daha duygusal reklam yapan ped markası.
reklamını her yakalayışımda içindeki hatun yüzünden başından sonuna kadar dikkatle takip ettiğim ve bu sebepten dolayı son zamanlarda babamın garip bakışlarına maruz kaldığım ped markası.
reklamında kurt nilsen-she is so high çalan ped.
güzel ambalajı ve etkili reklamlarının, kalitesizliğini değiştirmediği hijyenik ped.
reklaminda donundan hasirti gelen kiza asik oldugum bildiginiz kadin bagidir.. orkid gibi iste
hiç kullanmadım ama güzel bir marka. sanki adını bambıktan alıyor.
my kotex giiiiirrrrllllllll nidasının türkçe "kııığğğğzzzz" gibi bişey oldğunu düşündürten hoş müzikli reklam
oldukça rahatsızlık veren, iddia ettiğinin aksine sesi metrelerce öteden duyulan, sessizlik anında misafir ağırlarken çay servisi sırasında tüm gözlerin üstünde olmasını isteyen kadınlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir tarihi ped.
camelia adı ile de satılan ped markası.
carefree'den sonra favori ped markası. orkid gibi parçalanmaz, ıslaklık hissi vermez. ultra prima hissiyatı yaşamak istemiyorsanız gece ürününden uzak durun tabi, normali iyidir.
sadece marketlerde sans eseri ara sira gozume carpan ecnebi olma ihtimali yuksek ped markasi... ben hic kullanmadim.. cunku erkekim lan ben... peki burda ne mi ariyorum?.. valla baska bir baslik ariyordum ben kendimi burada buldum.. gelmisken yazmadan cikmak ayip olur diye sey ettimdi... valla lan.. neyse kactim ben.
kötex: anadolu'da yaşayan haydarların adam köteklemek için kullandıkları budaklı odun markası.
pelin batu' nun reklamlarında oynadığı ürün sanırsam.
kutusu üzerindeki resme aldanarak, kırmızı külot hediyeli sanarak aldığım, yandığım.
ilk gördüğümde götex olarak okuduğum hijyenik kadın şeysi.
üstü yumuşak ve kullanışlı kadın pedidir. yan bantları kesik ve rahatsızlık hissi yapmaz. diğer kadın bağlarından herşeyiyle çok farklıdır. altınıza muşamba geçirmişsiniz gibi bir his vermez ,batmaz.ayrıca young serisinin ambalajı çok şekerdir. gece için olanı bir metre vardır, istediğin gibi dön risk sıfır, arkasındaki koruma bandında melekler gibi uyuyun yazar, romantik mesaj kuşağından repliklere benzeyen bu cümleyi kim akıl etmişte koymuşlar belli değil..
clean and clear a benzer şekilde (#6935891),kotex'i kullanan 10 jinekolog dan 9'u kotex'i tercih ediyormuş...yok yok bu işte bir iş var,ama bence o bir kişi hiçbir şeyi sevmiyor zaten hayatta.reklamlarda da bence bunu vurguluyorlar,her işte bir aksilik yapan bulunur siz her söze kulak asmayın mı demek istiyorlar ne demek istiyorlar acaba.
kullanan hanımlardan büyük bir kısmının ''aaahhh işte cennet'' diye haykırdığı dünyanın ilk hijyenik ped markası.

orkid falan hikayeymiş demek.
bu pedi satın alan ve hiç memnun kalmayan kadınlar bir araya gelse çağlayan' ı doldurur o kadar diyim.
hele ülkemize geldiği, yoğun reklamlı o ilk zamanları neydi öyle, herkes mutlu, herkes mesut.. kadın pedinde devrim oldu sanmıştık. *