bugün

baska markalarin varligindan haberdar olan ya da hormonal bozukluk yuzunden regl olmayan kizdir.
başka markaları tercih eden kızdır. muhtemelen birazdan buralar konu hakkında ahkam kesen erkeklerle dolacaktır. o zaman deneyimli birinden bu kızın tanımını alalım. orkid markasının temas ettiği bölgelerde oluşan kırmızı ve can yakan tahriş belirtilerinden bıkıp usanan kızdır. sentetik yüzeyin cilt ile direkt/uzun süreli/özellikle hassas bölgelerde ilişkiye girmesinin sağlıksız olduğunu bilen kızdır. [ ilişki dedim attırdın di mi? münasebet manasında bir nevi temas neyse sen üflesem bitersin zaten... ] pamuklu yüzeyi olan pedleri tercih eden kızdır. 2-3 erkek gelse de beni tespit etse demeyen kızdır ama kaçınılmazsa zevk almasını da bilir. hakkımda atıp tutan erkekler keşke ağustosun g.t pişiren sıcağında 5 gün boyunca aralıksız bunu kullansa diyen kızdır. [ düşen pipilerden sorumlu değiliz. ]

gördüğünüz üzere konu hakkında birden çok tanım bulunmaktadır. kızların cinsel organlarından gelen kanı hijyenik bir biçimde barındırmak ve dışarı sızmasını engellemek için kullandığı pedin markasına çok meraklı olan erkekler istediği tanımlardan birini seçebilir. işte böyle de düşünceli kızdır.
beyaz pantolon giymediğini umduğumuz kızdır.
toplumda kanayan bir yaradır.
diger markalari ya da tampon kullanan kizdir.
atalarımızın zamanındaki kadınların yaptığı gibi regl olduğunda cinsel organına tütün basan dişi türüdür.
yiğidin malı meydandadır lafını ciddiye alan kızdır.
+orkid alır mısın?
-yok kullanmıyorum sağol!
külot da kullanmıyorsa demeyin onun keyfine. püfür püfür, oh misss.
afrika da yaşana kadındır. sahi kabile kadınları nasıl önlem alıyor merak konusu...
prensipli kızdır. alkollü orkid de kullanmaz.
+orkid kontrolü yapacağız kenara çeker misiniz lütfen
-peki memur bey
+orkid var mı?
-yok kullanmıyorum ben
+şuraya üfle bakiim bi sen
-püffff
+ama sizde 68 promil orkid çıktı
-hayır olamaz!
bunalmış kız tipidir.giyisinin altına don, onun altına orkid.olmadı altına benimkini giysin.
molped kullanmıyorsa kotex kullanacak olan kızdır.
rahattır.
kanaması olmayan kızdır. *
(bkz: evde kalmış menopozlu yaşı geçkin kız)
(bkz: kız kurusu)
belki başka marka kullanan kızdır.
1.orkid bir markadır
2.biz ona ped deriz
3.olabilir yani ped pişik yapıyor diye amerikan bezi kullanıyordur kız ne var!
kotex kullanmıyorsa evy lady kullanacak olan kızdır.
delikanlı kızdır. rakıyı susuz içer, soğanın cücüğünü yer.
eger marka olarak diyorsanız kaliteden odun vermiş kızdır. şeyiminde bir kalitesi var mantıgından vazgecmiştir.
baska bir marka da kullanmiyorsa eger hamiledir bu arkadas.
Pamuk fiyatlarının tavan yapmasının sebeplerinden birileridir ki pamuk tıkamaktan zevk alırlar.
Salty Sardine'in bayanlar için özel ürettiği iç çamaşırıyla tanışmış,menstrüasyon döngüsünü nano teknolojiyle üretilen donuyla hışrtısız geçiren kız modeli.