bugün

türk halk müziğinin tarkan'ı diye millete lanse edilmiş ve balonu hemen sönmüş türkücü.
sadece mmc kanalında görmüşlüğüm olan ve başka kanalda gözükmeyen şarkıcı.
Kurtlar vadisi pusuda "yeşil başlı gövel ördek" türküsünü çok güzel söylemiştir.
Anladım isimli slowu harika söyleyen zat. Damar damar üstüne.
seda sayan ile bir birlikteliğe başlayarak halkımızın yeni nihat doğan'ı olma yolunda ilerleyen 26 yaşında ki genç türkücü.*
iKiNCi NiHAT DOĞAN VAKASIDIR. HAYIRLI OLSUN TÜRKiYE.
seda sayan ablamızın yeni oyuncağı. gerçi oyuncaklar gerçek oluyo ilişkiler bitince, felsefe falan yapmaya başlıyorlar, büyüyorlar bi nevi. *
en az 3 aylık gündem.
uzunca bir süre seda sayanla beraberliğine inanılmak istenmeyen türkücü. mamafih kendileri seda hanım la paris tatilinden dönmüşlerdir, artık yapacak bir şey yoktur.

getttiiiiiiii gettiiii...
yolcular grubu eski solistlerindendir.
bir türlü yapamadığı çıkışını seda sayanın sevgilisi olarak yapmayı düşünen kişilik. eh şöhret olma isteği herşeyi yaptırır insana...
nihat doğan gibi seda sayanın kanatları altına sığınarak ünlü olmayı planlayan genç, o da insan napalım.*
ömer şan'ın yeğenidir. amcası ve eşi ikisi de trt de sanatçıydı. Ömer şan istanbul radyosunda thm koro şefidir.
onur şan tokat semahını güzel okumuştu.
başka da bir özelliğini görmedim.
ama medya yürü ya kulum demiş.
seda saya'nın en genç sevgilisi. pek mide sahibi bi çocuk değil sanırım. zira seda hanım çabuk sevgili değiştiren, her seferinde beraber olduğu erkeklerin yaş oranını düşüren, ilişkilerini pek ulu orta ve oldukça cıvık yaşayan, gönül meseleleriyle ana haber bültenlerine bile çıkan biri.

neymiş efendim onur şan efendi de şöhretin en kolay ve mide bulandırıcı yolunu bulmuş. türk milletine hayırlı ola.
seda sayan ile güzel bir reklam anlaşmasına imza atan bebe. akıllı adammış bak herkes yazıyor patır patır.
nihat doğan'ın yapamadığını yapmış imzayı attırmıştır.
olan nihat'a oldu ben ona üzülüyorum sözlük.
nihat doğan'ı mumla aratmasından korktuğum yeni seda sayan gözdesi. * * *
kendisine yazık etmiş insan evladı.
seda sayan in sevgilisi ve an itibariyle kocasi olup sonen balonunu sisirmeye calisan bebek yuzlu turkucu.
seda sayan ın yeni çıtırı.bakalım kullanım süresi ne zaman dolacak seda sayan için,merakla bekliyoruz.
sozlukte okudugum kadarıyla pek de sevilmeyen biriymiş.anladım parcası biraz arabeske kacsa da bazılarını anlattıgını dusundugum sarkıcı.
buradan yazarlara modlara hatta ve hatta zall'a sesleniyorum.
bu herifin isminin başlıktan çıkarılmasını istiyorum. nolur duyun sesimi.*
altıncı sıradaki.
esasında sesi cok güzel olan , babası turan şan'ın karadenizde cok ünlü olduguna bakarsak onun yolunda ilerleyemeyen seda sayanla evlenip hayatını hatasını yapmıs olan cocuk.
bir ses yarışmasında dereceye girmesiyle ün kazanmış, yapmacık bir sese ve yoruma sahip türkücüdür. güzel söylüyor diye düşünenler için

(bkz: oğuz aksaç)