bugün

entry'ler (816)

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Tişikkürler süpirmen.

bim

Günlük taze sütü efsanevi şekilde lezzetlidir.

naznaz

Kendisi dünya evine girmiş, çok cici bir gelin olmuştur. Allah mutluluğunu daim etsindir. Bir yastıkta kocasınlar inşallah.

mpalliokulunasahipcik

bursa, ankara, izmir, ısparta, erzincan farketmez tüm illerdeki mpal'lilerin destek vermesi gereken kampanyadır. sanki sadece bizim okulun adı değişiyor. mpalli uyuma okuluna, adına ve kültürüne sahip çık!

mpalliokulunasahipcik

bütün mpal mezunlarının destek vermesi gereken kampanya hem twitter'da hem facebookta.

twitter için #mpalliokulunasahipcik

facebook için: https://www.facebook.com/...8/?notif_t=group_activity

mpal

kumara teşvik ettiği iddia edilen okulum. dalga geçer gibi ya. adında "milli piyango" bulunuyor diye mezunların elinde iskambil kağıtlaryla dolaştığını düşünen bir milli eğitim bakanlığı mevcut. yapmayınız etmeyiniz rica ederim. mpalliler uyuma okuluna, adına ve kültürüne sahip çık.

sezayi hızlıyel

(bkz: Öğr Gör Dr Sezayi Hızlıyel)

atgmuls

ben bu adama çok gülüyorum. cidden bak. bi şekilde bursa ve bursalılarla alıp veremediği var. absürd sayılacak bursa girileri yazıyor o zaman ağzımı bırakıp kıçımla gülüyorum kendisine. sanıyorum çekemediği şeyde bursa'nın, yazdıklarının aksine bi şehir olması, sindiremiyor zaar. ya hakikaten liseli falan, yoksa hangi aklı selim bir insan yaşadığı ülkenin en çok ekonomik getirisi olan şehirine şiddetle bu derece karşı çıkar ki* ya da ne bileyim giren çıkan birşey var, kıskançlık olabilir. kendi haline bırakınız diyorum.

özel not: olum/kızım seninle laf dalaşına giren bursalıların aklına edeyim ben, değer misin ki?

çevre mühendisliği

ileride meslektaşım diyeceğim arkadaşlarımın bile ne iş yapacaklarını bilmedikleri meslek grubu. efendim sen okulda sadece beherde suyla oynuyosan bu senin okulunun anormalliği yada daha ilk lab dersinizdir birşey yapmamışsınızdır. benim 3. sınıfta yaptığım son deney jar testi idi hani şu firmaların yaptırmak zorunda olduğu. miktobiyoloji lab'larına girmiyorum bile her tür bakteri ve tek hücreli ile haşır neşir olduk.

ayrıca sadece bok mühendisi olmak zorunda değilsiniz arıtmacı kaç tane çevre mühendsi var. idareci ol arkadaş, atık yönetiminde çalış gir bi firmaya bakanlıkla ilişkileri yürüten eleman ol. sen emret altındaki tekniker arıtmaylada atık sahası ilede ilgilensin.

beğenmedin mi iso 14001 ohsas 18001 be iso 9001 öğren kalite sistemleri, iş güvenliği, çevre sağlığı konularında yine yönetimsel vede denetleyici olarak çalış.

ama önce gidin çevre mühendisi olarak neler yapabileceğinizi öğrenin. siz kendi mesleğinize inanmadıkça sizi peyzaj mimarları ile karıştıran çok olacaktır.

ertem şener

"lakabı küçük bezelye , asıl bezelye babasıymış" sözüyle beni benden alıp koltuktan düşmeme sebep olmuştur bursa manu maçında. gülme sebebim *

ezel

bu hikaye çıkmaza girdi diyenlere ufakta olsa bi ayar vermiş bulunan dizi.

sictigim bok

anne sözü. acayip sinir olsamda hep gülesim gelen söz sıçtığım bok ne ya?!

ekşi sözlük

3 senedir yazmadığımı farkettiğim ve bugün oradada yazmaya devam etmeye karar verdiğim sözlük. ama favorim tabiki uludağım sözlüğüm sempatik sevgi yuvam. *

1 80 boyunda zeki esprili ve yakışıklı olmak

sayfayı ne zaman yenilesem en başta gördüğüm kişi, sizin bizim gibi insandır. sadece görsel açıdan biraz daha şanslı.

ed westwick

koca koca insanları bile liseli aptal hayranlara çevirebilecek nitelikteki, ingiliz oyuncu. hele gg'deki "i'm chuck bass" deyişi ile kızları baştan çıkartabilecek kadar yakışıklı* ve seksi erkek güzeli. ayrıca şu videosunu izleyin bi daha bi daha aşık olun diyorum: http://www.youtube.com/watch?v=rdg6rqwkqlc

sen insan oğlu isen diğerleri ne? diyerek girdime son veriyorum.*
söylemessem çatlarım notu: yakışıklılığına hasta olduğum halde gay olmayan tek eleman çok şükür! **

bütün gününü namaz saatine göre ayarlayan insan

müslümanlığın şartlarını bilip, vakit ayırabilen insandır, içinden geldiği için esir falanda değildir.* yapabilene helal olsundur. takdir edilesidir.

ali ağaoğlu

sonradan görme insanlar gibi avam hareket ve açıklamalarda bulunan insan. kıroyum ama para bende modeli.

cavit

birinci nesil izinli yazar. ayrıca olmuş yazar e onca yılın tecrübesi tabii. *

arcsoft

dünyaca bilinen bir yazılım şirketi. ürünler için bkz.: http://www.arcsoft.com/en/en-us/index.asp
**

are you hungry

ingilizce "aç mısın?" sorusudur. yurt dışında işinize yarayacak kalıplardan olabilir. **