bugün

hayranlarının new york'da bedava vereceği konser için 5 gündür sokakta yattığı grup.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2013/08/25/ne-sevgi
taklitten öteye gidemeyecek grup.
(bkz: taklitler aslını yaşatır)
bir back street boys değiller birBeatles hiç değiller.
Ramsey 3 gol attı 5'i bekliyor galiba.
ingilterede bir yarışmada oluşturulan gruptur. Genç kızlardan oluşan bi dinleyici kitlesine sahiptir.
kezbanların tartışma konusudur.

-zayn müslüman değil.

-hıı zayn müslüman bir kere tamammı.
Hassiktir ya burda da mı çıktı karşıma bu ibneler. twitter yetişti.
bildiğin ergen grubudur. 5 tane kız gibi oğlanı bulmuşlar ergenlerimiz de atlıyor tabii. harry dediklerini kızım diye severim yemin ediyorum.
tipini siktiğim bebelerinden oluşan kezban grubu.
5 tane justin bieber ı kopyala yapıştır yapmışlar. paintte de şekil vermişler tiplere ergenus potur angelus olusmuş.
turkce bir direksiyon anlamina gelir.
türkçe yolları yol değil anlamına gelmektedir.
dönüşü olmayan yola girildiğini gösterir trafik ibaresi.
müthiş bir pazarlama harikası grup. ergenlikle boğuşan kızları düşünün şimdi hepsi sivilceli,burnu büyümüş, saçı şekle girmeyen, esen rüzgara tripli zavallı kızlar. sonra ergen kızlara hitap edecek tipte bir grup baby face çocuk alıyorsunuz ve bunlara sen bilmiyorsun ama ne kadar güzelsin, şöyle özelsin, şöyle süpersin, seni anlıyorum temalı şarkılar söyletiyorsunuz ve dünyadaki tüm ergen kızlar etkiniz altında.
One day şarkısına bayılınan, 5 yakışıklı erkeğin kurduğu gruptur. Herkes yakışıklılıklarını ve başarılarını kıskandıkları için kimsenin çekemediği müthiş müzik grubudur.
(bkz: beddua etmek)
http://galeri.uludagsozlu...m/r/one-direction-302076/

gerçekten kıskanılasıymış.
sözlükteki ergen sayısını anlamamızı sağlayan başlık. Ergenlerin yeni gözdesi. ilginç bir şekilde back street boys destek veriyor bunlara. Ya arkadaş sen kimsin onlar kim, niye yapıyorsun böyle şeyler ?
şimdi bir dönemi kasıp kavurmuş new kids on the block, take that, nsync gibi gruplara bakıyorum da, grupta en az 1 kişinin çok sağlam sesi olması, hemen hepsinin çok iyi dans edebilmesi, hadi hepsini geçtim çoğunun yakışıklı olması gözüme çarparken; one direction'a baktığımda 5 tane yeteneksiz kazmadan başka bir şey göremiyorum. adamlar ne şarkı söyleyebiliyor ne de dans edebiliyor; tip desen amele pazarından hallice.
"justin bieber'dan daha kotu ne olabilir?" sorusuna, tanrinin "bes tane justin bieber hahahahahahah" diyerekten bize gonderdigi saka grup.
zombilerin bile beyin ararken es geçtiği, saçma sapan bir grup.
kuzenimin (3 bucuk) o ne direkson diye okuduğu şarkısını duyunca halay figürleri sergilediği oluşum.

bu arada bıktın bu justinlerden.
az önce önyargılarımdan kurtulmak için best song ever adlı parçasını dinlediğim müzik grubu. ama önyargılarim haklıymış her zamanki gibi, seslerde ergenlik tizlikleri, sarki bütünlüğü zaten yok, konu/hikaye desen ne gezer. sonuç negatif ama zayn müslüman yha.
türkiyede ki kezbanların hayran olduğu bir müzik grubu.
proje oldukları basbas bağıran grup. hepsi ingiliz zaten milletin ingiliz şarkıcılara karşı aşırı ilgisi var boyband günümüzde de değerini yitiriyor her biri ingileterenin farklı yerlerinden pakistanlı da var ki dünyadaki müslüman kitleyi de çeksin irlandalısından tut osuna busuna kadar tipleri de justin bieber den hallice kitle teenage kitle zaten nasıl tutmasın? grup dağılırsa 5 i birden başımıza salınacak dağılmasa daha çok çekeceğimiz var. He bu grup dağılırsa aralarından maksimum 2 kişi alır yürür ya müslüman olan ya da diğer dalgalı saçlı olan. Bu söylediğimden dolayı taşa mı tutulurum bilmiyorum ama justin bile daha yetenekli en azından bir şeyler çalmaya çalışıp dans etmeye gayret ediyor bunlar kazık gibi dikiliyor. En nefret ettiğim hareketleri de mtv müzik ödüllerinde justin timberlake orada şarkı söyleyip dans ediyor bütün millet coşmuş herkes ayağa kalkmış eşlik ediyor bu kekomançiler kazık sıçanı gibi dikiliyorlar sakız çiğniyolar az örnek alın.
O değilde Zayn müslüman yha . s. s (bkz: Türkiyeye gelirlerse yandık valla)