bugün

entry'ler (1079)

cem garipoğlu

son zamanlarda hakkında yazılanları gördüğümde midemi daha çok bulandıran adamdır. ulan hakikaten iğrençsiniz be! şaka ile gerçek nerede ayrılır, nerede durmanız gerekir hiç mi bilmiyorsunuz? psikolojik yardımın bile çare edemeyeceği adamları gördüm ya bu mevzuda daha ne diyeyim.

(bkz: bsg)

bir kızdan telefon numarası alma taktikleri

kızdan numara alınmaz sıkıntı burada. bir kadınla tanışırsın, bir süre sohbet edersin baktın ki iki tarafta tekrar görüşmek isteyecek, kendi numaranı verir, uzaklaşırsın.

(bkz: istiyorsa arar hacım)

sözlük yazarlarının seks itirafları

itirafların tamamının canım ciğerim sap yazar kardeşlerime ait olduğu bölüm olmuş. du lan bi tane de ben çakıcam. gerçi ben bunu normal itiraf kısmına da yazdıydım ya neyse...

threesome kadar fantastik bir durum olamaz! (ama fmf olanından)

30 mart 2014 yerel seçim tahminleri

akp: %38 ile %41 arasında bir yerde olacaktır. diğer dağılımı bilemiyorum. büyük şehirlere gelecek olursak:

istanbul: az farkla akp alacak gibi.

ankara: dalavere dönmese kesinlikle chp alır ama yine de umudumuzu kaybetmedik.

izmir: tabi ki chp

bursa: akp farklı kazanır*

edit: tabi bir de şöyle bir durum söz konusu ki; bu seçimlerde cumhuriyet tarihinin en büyük dalaverelerinin döneceğine inanıyorum. şayet o dalavere oranı sıfıra indirilebilse akp büyük şehirlerin hiç birini alamaz. bekleyip göreceğiz.

yusufun zuleyhasi

izmit'i keşfetmem için ipuçları paylaşmış yazar, güzel yazıyormuş, bunu (#23248367)daha da güzel yazmış. alkışladık.

bunları ilk seninle yaşadım diyen kız

ilkler sonlar falan... hep bir kafa s.kmeler, bir şeyler... ulan ne millet ne meraklı jinekologluğa. sende 30a kadar bir şey olmazsa taşak geçerler, yediremezsin aksini kabul edemezsin. kadında olunca "vay adi".

(bkz: şimdi bir şey diyeceğim de)

kocaeli

eskişehir'de öğrencilik yapmış biri için travma sebebidir. taşınalı 3 ay oldu, hala gidip 2 bira içecek adam gibi bir yer göremedim.

edit: bilen eden varsa aydınlatın beni dostlar!

içki içen sevişen türbanlı kız

insanların cinsel münasebet ile ürediğinin unutmamakta yarar var tabi.

uludağ sözlük ün en seksi erkeği

ilyas salman'a olan müthiş benzerliğimle tartışmasız ben.

true detective

house of cards ile birlikte cana can katandır.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: ihsan oktay anar)

erkekler orgazm olduktan sonra ne yapar

aynen kadının hissettiği gibi hisseder, o heyecan, mutluluk, gaz bir anda uçar gider. tabi unutmamak lazım bir de şey var...

(bkz: beş dakikada değişir bütün işler)

sarıgülün seçimi kaybederse chp başkanı olması

sarıgül'ün seçimi kazanmak değilde genel seçimler için bir altyapı oluşturmak amacı ile seçime girdiği düşünülürse doğrudur. zira sarıgül'ün ilk seçiminde akp'nin kalbi olan istanbul'u söküp alması biraz hayalperestlik olurdu.

sarıgül seçime girer, topbaş kazanır, sarıgül genel başkan olur, olaylar gelişir...

(bkz: bu hikayeyi bir yerden hatırlıyorum ama)

500 milyara penisi kestirip travesti olur musunuz

(bkz: inci sözlüğe hoş geldiniz)

lost

2 saat sonra dizimax'tan son sezonuna ait 3.bölüm izlenebilecek olan dizidir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

pink floyd - hey you

yazıcıoğlu nun ölüm fetvası ve emri

vatan gazetesinden cengiz özdemir'in haberine göre 25 mart'ta yayınlanacak kayıt muhsin yazıcıoğlu ile ilgiliymiş. tabi haber yine "komplo, montaj, şantaj" haykırışları ile verilmiş. ulan dereyi görmeden paçalar sıvanmış ama sanki biraz erken olmuş. bakalım gerçekleri hep beraber göreceğiz.

http://haber.gazetevatan.com/Haber/620547/1/Gundem

not: umarım gerçek değildir.

facebook ta aradaşlık isteği yollayan kızın amacı

üniversitede kızlar teklif ediyor teorisinden yola çıkarsak teklif yollayan kız okuldan ise muhtemel bir flört sinyali göze çarpmaktadır.

(bkz: evrenin sırlarını çözmek)

burger king e verilen inanılmaz ayar

(bkz: kısa kes)

namuslu kızın sözlükte işi ne sorunsalı

(bkz: namusu cinsellikle ölçen dingoz)

(bkz: ben yaparım ama kadın yapmayacak aga)