bugün

6. nesil yazar.
(bkz: fikirtepe trabzon kıraathanesi)
ayrıca (bkz: #4757216) entry si ile yararak ho$gelmi$ yazar.
uzun süredir tanıdığım biricik dost. güzel entrylerini okumaktan zevk alacağım 6. nesil yazar. *
kardeşimdir, takım arkadaşımdır*, son oynadığımız lig maçında da ikinci yarı maçın kahramanı olduğunu ilan etmiştir. güler, güldürür, yarar, yardırır... o yüzündeki saf, temiz ifade ise kalbinin yansıması olsa gerektir...
(bkz: one more troll attack)*
tsubasa*
yeni takım arkadaşım olmakla beraber, daha maça çıkmadan beni gaza getiren yazardır. ne asistler, ne goller paylaşacağız kim bilir.
yeni çocuğa hoşgeldin de evlat. *
usbgl'de ciddi bir performans sergileyerek iki haftadır haftanın karmasına seçilen futbolcudur. takımını ve kendisini buradan tebrik ediyoruz.
kendisine her daim güvendiğimdir, inandığımdır. kısa ve net: kardeşimdir. fırat aydınus'a giydirdiğimdir, sigarasından otlandığımdır, ara paslarımı harcayandır... en nihayetinde canı sağolsundur*.
ihtiyar heyetinin gücüne güç katmış ileri derece topçu insanı. hoş sohbet, bol muhabbet olmasından bahsetmiyorum bile.
senin kedilerin sıkıcılarmış bir kere demek istediğim yazar. *
kendisiyle tanışmaktan son derece memnun olduğum yazar. güzel, akıcı bir muhabbeti vardı olaylara bakış açımızın aynı olması zirvede beni mutlu etmiştir. böyle bir arkadaş kazandığım için kendimi mutlu da hissettim. daha nice zirvelerde ve zirve dışı ortamlarda bulunmak isteyeceğim kişiler arasındadır kendisi. fikirtepe candır.
yüzünü görsem nick'ini hatırlayamadığım, nick'ini hatırlasam yüzünü unuttuğum yazardır. herkese benzeyebilen insanlardan kanımca.*
anıları oturulup dinlenesi bir kardeşimdir. über mi desem, süper mi desem bilememekteyimdir. bir harika adam işte... he bir de ev telefonunu almam gerekecektir kendisinin haberi olsundur. *
öğrenci evinde yaşadığı dramlardan 3 tane 'oradaydım' programı çıkacak yazar.

şahsi kanaatim bu adam anormal derecede eğlenceli; öyle böyle değil. mini zirvenin starı olacağından en ufak şüphem yok; göreceğiz. *
uçuşa geçen kafamı bir anlığına da olsa uyaran, altıncı nesil, ali cenab bir yazar. başarılar dilerim kendilerine.
hemşo yazardır. yan köydenmiş ama aynı topraklardayız.
zirvede tanışıp memnun olduğum , koyu muhabbetlere girdiğimiz on numara bir yazar.
nikinde haklı bir davayı belirtmektedir. ciddi şekilde hak veriyorum kendisine. bu fikirtepe muhiti gerçekten de once upon a time in mexico gibi yerdir ve burayı bilen bilir, çeken bilir. halbuki bir zamanlar fikirtepe çok elitmiş falan. hatta adı burda fikirler, düşünceler su olup aktığından buraya gelip insanların konuştuğundan adını almışmış. neyse adını gördüğüm anda sevdiğim insandır. böyle nicke karma veriliyor olsaydı anında basçaktım ''pekiyi pek güzel''i.
"daha kısa bir nick bulamadın mı lan?" demek istediğim yazardır. hayır yazmak ayrı dert oluyor, okumak ayrı dert oluyor... *

edit: nickine hayran olduğum kardeşimdir. orası ayrı...*
(bkz: yalakalık diz boyu)
tek yanlışı zirvelere iştirak edip maçlara katılım sağlamaması olan haşin delikanlı yazar kardeşim. sakinliği, varlığı huzur sebeplerinden.
--once upon a time ...-- kavramina yeni bir boyut katmis komik nickli arkadas. basarili.
kaç gündür görmediğim, çok özlediğim, bir an önce birlikte iki bira çakmak istediğim kardeşim.