bugün

erkek olmasi ve adriana lima tarafindan arzulanmamasi onun sucu degil asla. Simdi beni begeniyor diye ona hava atmak degil niyetim. yo yo asla öyle biri degilim. ama olmuyorsa da zorlama be. Miranda kerr den cikma teklifi alan hatun yazarlari kiskanip haklarinda sacma sapan baslik acma. bunu benim icin degil kendin icin yap.
bol keseden sallamayı kendine iş edinmiş yazarımsı. komedyen olabilir aslında. severek takip ediyoruz kendisini. nickiyle olan uyumunu da kutluyoruz.
(bkz: bugün seni okudundaneoldu olarak yaratmayan rabbin için şükrettin mi?)
gidişine üzüldüğüm yazar, gelirse haber bekliyorum.
dokuzuncu nesil silik. uğurlar ola.
dinci troll biraz dincileri eleştriren laik yazarlara ceza veren moderatör bunun gibilere nedense sessiz kalıyor.
benim gibi milliyetçi birine kominist diyen atatürkü babasından çok seven birine ona gizliden saldırıyor diyen über şahsiyet.
Bir başlıkta gördüysem eğer hiç zaman kaybetmeden kapadığım, yazdıklarını okumadığım yazardır.
(bkz: buralar entry dolacak)
bu adam müslümansa en direk cennete giderim.
malımsı kuzu, evet muhtemelen öylesin...
kalp kırmamanın, hataları örtmenin, insanları yaradan'dan ötürü sevmenin islam'daki önemini kavrayamamış yazar.
Tacizlere ve de iftiralara karsi her zaman dik durmaya devam edecektir.
faşistin önde gitmeyenidir. kendi çapında insanları böler ayırır fikirlerini yazar sonra bu benim fikrim size ne amk der ve ne kadar boş biri olduğunu kanıtlamış olur. madem kimsenin ne düşündüğü umrunda değil yazma fikrini içinde tut, insanları önyargılarınla boğma şu ülkenin boka batışında katkın olmasın. ben bunu bilirim böyle yaşarım. ayrıca 17 yaşındaymış henüz. bu fikirlerinden dolayı kendisine acıyorum. ne görmüş ne geçirmiş de faşist olmuş. yazık.

not:ne aleviyim ne izmirliyim.
bana sürekli özelden mal olduğumu hatırlatan yazarımsı.
hepimiz bu dünyada birer malız cevabını aldıktan sonra,
hahaha evet! diye cevap vererek mallığını tescilleyen yazarımsıdır.
kusura bakma ama sen harbi malsın!
nick'i ile uyumlu yazar.

evet, okumuş da ne olmuş?
insanın kendini bilmesi güzel şey.
Birtakim alevi ve izmirli yazarlarin tacizine ugramaktadir. Inandigim dogrulari her zaman soylemeye devam edecegim, kimsenin suphesi olmasin.
Bazi bayan yazarlardan ahlaksiz teklifler almaktadir. Aileniz siz bir seyler ogrenin, kendinizi gelistirin diye o bilgisayarlari elinize veriyor. Ama siz ne yapiyorsunuz? Yaziklar olsun.
17 yaşında olduğumu iddia eden yazarımsı.. evet hiçbir şey bilmiyorusun.
-bi yürü git lan dediğim kişimsidir ben de senden nefret ediyorum sevmiyorum-sevmeyceğimde...
-sen sanki çok sevilebilecek kişsindir tabii!!
(#16953295) halkı birbirine karşı kışkırtmak için görevlidir.
gelir gelmez açtığı başlıkla tepki çeken yazardır.

(bkz: alevilerin sanki teröre biraz meyilli olmasi)
nicki, doğdundaneoldu, olacakmış aslında.
sanırım beyni olmayan bünye.
zira saksıda yetişiyor.

(bkz: yeşil troll)
insan olmadığını düşündüğüm yazar. E hayvanlar da sevimli canlılar. Peki bu ne ?
nickiyle sosyal mesajlar veren bir yazar. hoş geldin.
güncel Önemli Başlıklar