bugün

gerizekalı tipine büründüren saç. adam karizmatik o ayrı tabi.
(bkz: hiç olmamış)..

kendisi için bu güne kadarki en kötü saç kesimidir.
hani küçük besleme diye bi dizi vardı bundan yıllar yıllar önce... orda bir kız vardı, besleme olan. işte aynı onun saç modelidir bu.
tüm karizmasını yerle bir eden saçlardır. madem kestirdin düzgün kestirseydin ya da hiç dokunmasaydın o güzelim saçlara.
halk arasındaki söylemiyle (bkz: küçük hüsamettin).
taktığı perukla daha güzel olmuştur.
an itibariyle taktığı perukla muhteşem olmuş.sakalsız da oluyormuş dedirten.
portekiz üçüncü lig topçularını andıran saç modeli.
antonio banderas tarzı yapmış, hoşuma da gitmedi değil yakışmış kerataya. zira eski orman kaçkını modeli pek bir iticiydi...

http://www.paddy-boehm.de...ross/Antonio-Banderas.jpg
bugüne kadar ki en kötü saç hali.
gözüme batmakta; kendisininse gözüne girmektedir. uzun ve dağınık; durmadan eliyle arkaya doğru ittiriyor.
gür, sağlıklı ve simsiyah saçlar...hem de bu yaşta?bi dökülür değil mi, bana mısın demiyor.
ama saçlarını boyadığından şüphelenmekteyim.evet, boyuyor.
google'a figo'nun ceketi yazınca çıkan figo'nun saçlarını anımsatır.
normalden büyük olan kulakları kapatmak için uzatılmış saçlardır.
hiç de doğal olmayan saçlardır. adam 50 yaşına geldi ama hala ısrarla saçını boyamaya devam ediyor yahu.

yıllar sonra gelen edit: sevgili okan bayülgen, ben de artık kırk yaşıma geldim ve saçlarımı boyuyorum. çünkü boyamazsam hayvan gibi beyazlıyor. hayvan gibi derken ciddiyim bu arada, boyamazsam aynı kokarca gibi oluyorum. ehe..
Boyana boyana keçe kıvamına gelmiş, göt kılına evrimleşiyodur. Okan kim lan, kim takıyor hala ?
salvador dali'yi anımsatan saç.